0

Ben Arfa to teZ opcja jak wiele innych . W fifie lubię nim grać:)))

0

czarna wolga

Na czym ten mecz oglądasz??

0

Ale wszyscy piszą o tym lewy skrzydle...Ja to bym miał buzzz jak by Barca kupiła środkowego pomocnika a Iniesta poszedłby na lewe skrzydło:DD

0

Patasinho10

Nani to tez rozwiązanie ale po odejściu Teveza i Krystyny ma pewne miejsce w 1 skłd ManU, a w Barcie by niemiał

0

Panowie wszyscy marzymy o Fabregasie..........jeśli by się spełniło to byłby wiekszy szał jak sezon temu:DDDDDDDDDD

0

dawid10

Póki młody...on ju z jest zaje**sty i ci z Manchesteru to wiedzą a nawet jeśli to zarządają niemalych pieniędzy . A zarząd patrzy w przyszłość.ziomek przecież my nawet nie mamy pojęcia jakie talenciki kroją się w szkółkach Barcy

0

Tak panowie a moze jest słodkie.......

0

dawid10

JUż ci na starcie mowie że Richards jest niedowyciągnięcia serio.

0

MuszE przyznać że Riera to też jest jakies rozwiązanie

0

Lewe skrzydło ;Ribery,Mata,Silva te nazwiska moim zdaniem wchodzą w grę

0

Jakby można było zmieniać zawodników tylko na rzuty wolne to Arteta idealny lub Elano:)))))

0

Pandev na ataku to tak jak Maldini na obronie a Dudek w bramce:DDDDDD

0

kiciarz

Jestem tego samego zdania co ty. ale ku**a tego Villi mi strasznie szkoda,te wladze w Valencii ehhh......

0

dawid10

Srna jest dobrym graczem ale gdzie by grał??? Lewa albo prawa obrona tak????? PO to Alves a LO to Maxwell a Chorwat ławy by nie chciał grzać. Eh Pandev ziom to już nie głupiejmy ok?:D

0

Sory ale muszę zapytać

Co z tym keirissonem??????????????????????????

tyle szumu było że nasz że już jest .a tu ani widu ani słychu.

0

dawid10

1.Abidal na sprzedaż tak.Srna to prawy obr uznanej klasy który niechciałby grzac ławy a pewnie by grzał

2 B.Alves jak najbardziej

3.Ibra już jest Villa to już teraz odpada , Forlan hem...bramkostrzelny ale jak wiesz niemłody

4 Ribery chyba nieosiągalny.Gourcuff raczej też bo Bordo go wykupilo i już niepuści, Mata, Silva, Young Nani eż ale ten Ferguson...niebyło by łatwo go sciągnąć

5, Fabregas pff..gdyby mozna było go wyciągnąć to za masę szmalu

Mascherano ,już była o nim mowa też już nie a pozostali raczej nie ten poziom- jeszcze prędzej evera banege

0

dawid10

każdy by się zgodzil ale napewno połowa z nich jest nieosiagalna

0

kampafans

twoje propozycje...wiesz w 100% zgadzam sie z nimi na lewe szkrzydło może jeszcze zaproponował bym Silve z Valencji

0

miturand

Może Eto marnował sety no ale weż trochę szacunku dla niego co???? Gdyby nie on to potrójną koronę szlak by trafil.

Dlatego chamuj trochę.

0

Czyli powoli wszystko staje się klarowne. Villa zostaje w Valencii, E2 idzie do Interu a Ibra do Barcy. Szczerze naprawdę szkoda tego Villi ale cóż.jak ma się takie wladze w klubie to się mówi trudno,takie życie. A co do transferu Szweda to przecież kapitalna sprawa, co jak co ale pozyskaliśmy jednego z najlepszych napadziorów na chwilę obecna więc pogratulować władzom klubu.Tyle

0

Kolejny dowód na to że Barca dokonała właściwego transferu . tyle:

0

na lewe skrzydło też myślę że jeśli nie 'człowiek z blizną' czyli ribery to albo Silva lub Mata no albo ten cały Young...wiem że slaby nie jest.

0

Dokładnie, każdy agent piiłkarza mowi o swoim podopiecznym że nie ma sobie równych-to jest prawda...w tym newsie zgadzam się tylko z ost zdaniem. że trzeba wszystko załatwić 'spokojnie'

0

Tak napawdę nic jeszcze niewiadomo ,czas pokaże .Wszystko jeśli chodzi o sprawę Szweda może podkreślam może zepsuc Samuel.więc najważniejsza jest teraz cierpliwość.

0

weed

ty umiesz liczyć???? nooo

0

weed

Ciekawie to ty masz w domu i tyle cwelu.

0

KUMA14

to jasna sprawa że tacy zaw jakich wyminiłeś by się przydali i to byłoby cudnie p. Poczekamy zobaczymy ważne by polityka transferowa była przemyślana.

0

ralfi1985i

masz chyba ciężkie życie nie...??? zabawki przykrecone do podłogi, betonowe misie, żyletki w butach rozumiem ale weź gupot nie pisz.

0

ralfi1985i

masz chyba ciężkie życie nie...??? zabawki przykrecone do podłogi, betonowe misie, żyletki w butach rozumiem ale weź gupot nie pisz.

0

KUMA14

mess-ribery-Villa to chyba tercet nie???? :))) pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?