0

bkjd

To teraz zaczniesz przepadać:DD

0

Panowie po co te bulwersy hę????? one wam nic niedadzą a jeszcze tymi wypocinami tracicie uznanie wśród innych. Zastanówcie się 2 razy zanim coś napiszecie . kurde siepy ok??

0

Kurde mam szacunek do Samu..Ale to co on teraz odwala sprawia że mam go coraz mniej. Samu po co ci to........odejdź w spokoju.

0

Jak w Juve załapie się do 1 jedennastki to będzie kapitalna sprawa. Gra oby jak najczęstsza w renomowanym klubie dobrze mu zrobi .

0

Messi is king

Ne polecajcie filmików z youtube kurde. Obejrzycie pare kompilacji i filmikow i myślicie że ooo ale będzie wymiot...Panowie nienapalajcie się po obejrzeniu filmikow....

0

Jensik9

Nadzieja umiera ostatnia co???:]

0

aha Serie A lepsze???? To w takim razie świnki latają....

0

Ehh..lol dobra phf

0

blaugranacule19

jasne???? no to ladne jaja

0

Ehh po co mu ta cala kasa??? Pewnie na coś zbiera:] tylko na co.....

0

bartek85

A może to plotki?? I weż sie nie wyrażaj tak. Wiesz szacunku trochę

0

Keirisson ? wypożyczenie? ok dobra ale aguero do nas:))))))))))

0

nioton

to weź zadzwon i się ich spytaj:]

To musi potrwać

0

Ja mam 100% pewności że Ibra do nas dolaczy nie ma innej opcji.Gdyby nie te cyrki Etoo Zlatan już dawno byłby w Barsie.Taka prawda

0

Pozyskanie Mascherano byłoby świetnym posunięciem ,ale wtedy Pep mialby niezly ból głowy kogo sadzać na ławce bo pewne jest że Keita,Toure i Javier razem w 1 składzie grać niebędą

0

Barca ma przyszłość ni ma co....

0

stifler111

to se jutro na piwko pójdziesz:))

0

Marco87

Mnie to w tej sprawie już nic niezaskoczyy

0

Jensik9

A jak odejcie tio co zlobis?????

0

Kub13

a Ty waflu mimo wszystko zachowaj tą awangardową polszczyznę dla siebie. Kto jak kto ale dla E2 szacunekk się nalezy

0

Anteal

Wiesz każdy bedzie tęsknił ale ten Etoo był skazany na transfer. Wiesz że za rok Barca nic by za niego nie miała i odszedł by za darmo nie?? Ale zawsz bede darzyl go respektem

0

podróż po wygrane rozpoczęta....

0

Chyba przesadzili z tym piwkiem.......:DD

0

Detale detale ...............żol jakby nie mogli omowic ich teraz

0

Ciekawe jak długo mają zamiar odwalać ten cyrk ...transferowy

0

czyli se jeszcze poczekamy...

0

stifler111

jakich?

0

Unicef

Nieee spoko ,brunetki blondynki ja wszystkie was dziewczynki.......

0

TAAAK

ja czasem łącze:DDDDD

0

MessiGood

A le panowie: zADNA LASKA ANI SZPARKA NIEZASTĄPI NAM BROWARKA:fd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?