0

1

Prawdziwy kibic Barcy nigdy nie będzie kibicował realowi,skoro mówisz inaczej to nie wiem co tutaj robisz.

1

Co do Benzemy to na boisku wielu piłkarzy może się od niego uczyć zachowania.

2

Gol na 1-0 z realem wystarczy,a i z celtą zdobył mega ważnego gola,mówię oczywiście o sezonie 14/15,przyczynił się do trypletu więc transfer jak najbardziej na plus,przecież jak przychodził to nikt nie oczekiwał że wygryzie Masche lub Gerarda,zrobił co do niego należało i za to mu chwała.

0

De Gea? Chyba chodziło ci o Curtuois,no chyba że coś mnie ominęło.

1

Co takiego widzicie w tej ustawionej szopce?

3

Wkurw po LM trochę odpuścił,czas na walkę o ligę.Do boju Barco VeB!

1

Widzę że masz problem z interpretacją,to po jaką cholerę po krytyce się tłumaczy i wygłasza jakieś filozoficzne gadki.Skoro jest taki pewny swego to niech siedzi cicho.

7

Człowiek wolny i szczęśliwy nie potrzebuję wszystkim do okoła tego udowadniać i codziennie powtarzać to samo,po prostu ten filmik jest żałosny i tyle,niech Dani lepiej skupi się na grze bo jeszcze może to być bardzo dobry sezon.

0

Alves z tego co widać znalazł sobie dobrą okazję do żartów,pewnie ma wyje... po całości,po meczu wsiadł do ferrari a pużniej wymoczył dupsko w jacuzzi i czego chcieć więcej,szkoda tylko że kibice nie mają praktycznie wpływu na wynik a najbardziej to przeżywają!

3

Hahahahaaha autostrada do nieba! to już nawt nie jest śmieszne,i po hu... Było losować!

3

Boli mnie to że praktycznie cały czas dostajemy czołówkę w fazie pucharowej,wiadomo chcesz być najlepszy musisz wygrać z najlepszymi,ale do cholery właśnie w takim momencie kiedy dopadł nas dołek wylosować taki wolfaburg czy benfice to byłby los na loterii jedni wiecznie autostrada, a my jak zwykle VeB!

0

Kocham futbol i nienawidzę,właśnie za takie błędy które odbierają coś na co pracuję się cały sezon! Jeden błąd sędziego i zajebali nam tytuł na Camp Nou,nieuznana prawidłowa bramka Messiego :( Szkoda tylko że jak mamy dołek to brakuję takiego farta jak bramka z dupy w 94 minucie,wczoraj już po 20 minutach byłem pewien że odpadamy,dlatego że znam tą drużynę i widziałem ten scenariusz kilka razy.

1

Cieszyłbym się bo w końcu to dublet,ale nie ma się co oszukiwać perspektywa wygrania CL przez białych ostro mnie wkur...! Chciałbym wygranej Atletico lub City.

1

Hahahahah śmiechłem!

0

Powiem ci że też mam doła i też to uczucie że sezon zawalony :( Ale tak sobie myślę że jak jednak wygramy ligę to nie będzie tak źle.To tylko pokazuję jakich rozmiarów był balonik w tym sezonie i jak ciężka jest rola murowanego faworyta,no cóż VeB!

1

Nic tylko zalać gorzki żal dobrą wódą :(

1

Ależ zawód :(:(:(:(:( nie mogę w to uwierzyć,balonik był zajebiście duży a tu taki klops!

0

łączmy się w bólu panie i panowie :( ta noc nie będzie należała do wesołych!

0

Mam ciśnienie jak hu.... ale trzeba ogarnąć VeB :D Nadzieja umiera ostatnia!

0

Żebyś się nie zesrał z tym poprawianiem,ale skoro na tym polega twoje życie to gratuluję osiągnieć :p

1

Przecierz to oczywiste że wypierdalamy z CL,skończy się 1-0 tak jak dwa lata temu,jak będzie inaczej to idę na pielgrzymkę!

0

Skąd ja znam ta sytuację :/

0

Hahahaha ! Coś musi być na rzeczy :D

0

Dziękówa panowie :)

1

Dzięki za przestrogę :) z tego co poczytałem to większość jest trefna.Neta mam b.dobrego,a ciężko znaleźć streama,dramat :/

1

Gdzie polecacie wykupić transmisję? Ostatnio kupowałem na futbolHd,ale strasznie się wkur... Kilka razy.

2

Oj nie wiem czy bym wytrzymał jedenastki :D

1

Wolny elektron nie psuje założeń taktycznych :)

0

Ja właśnie siedzę u dentysty,znieczulenie mi zapodał i czekam aż zacznie działać,i powiem ci wali mi igłę w dziąsło a ja mam mecz przed oczami :D

Media