2

A co nie umiesz?

9

Rozumiem, że pan Hawier rozmawiał z całym zespołem i pytał o opinie :)

5

Ja zdecydowanie wole Finał.

0

My nie umiemy grać z Włochami. Więc nawet w średniej formie będzie bardzo ciężko, do tego oni mogą grać Juve B w lidze bo mają mistrza już.

0

Czyli nie Juve, LVP oraz Manu

1

Był.

1

Oby nie trafić na Juve, bedą rezerwami grac w lidze i odpoczywać. Najlepiej niech City trafi na Juve niech się wybija do półfinału.

0

Może lepiej niech tak robią. Mamy profity z tego

0

LM zdobędziemy powiadacie :)

0

Zaczynamy grać gówno, to mamy.

0

Końcówka trochę oddana. Zabić mecz na 3-0 i dalej będzie łatwo. Cou bardzo dobrze ale trochę zniknął na ostatnie 10 minut.

1

A kto tam nie jest utalentowany :) Lubię czytać wszystkie twoje komentarze, artykuły itp, ale mam wrażenie, że w twojej opinii to wszyscy to Iniesta, Xavi, Messi.

17

Wczorajszy wynik jest dla nas zły. Po pierwsze AM została juz tylko walka o mistrza, a Juve ma już mistrza i w lidze będzie grać rezerwami. Obyśmy na Juve trafili w finale, w ćwierćfinale dobrze by było by trafiły na siebie City i Juve

0

Juve ma mistrza i bedzie grac rezerwami w lidze, a Barca?

0

Oj AM zesran... strasznie. Juve na razie nakręcone. Zapowiada się widowisko.

0

Pieknie dziękuje, a juz naciskałem kup 20zł kanały Polsat premium.

0

Dzięki kopiowaniu tego g... gazeciarze piszą takie bzdury.

0

A jak odpadniemy to sobie pogra w PK. Brać na ławke w razie czego.

0

To , że wygląda jak zbity pies.

0

Głowa w dół i dalej. Dramat jest z podejściem tego chłopaka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zapomniałeś dodać , że to wina EV bo nie gra na swojej pozycji.

0

W obecnej formie to dzieciaki od podawania piłki by sobie z nim poradziły.

0

Ja prdl tylko nie z Coutinho który jest na poziomie ekstraklasy

0

Dalej Cou niech wrzuca. Znowu w 10-tke.

0

Grał pół roku w ataku i było bardzo dobrze

0

Forma fizyczna oraz psychiczna po kontuzji. Moim zdaniem do końca sezonu forma nie wróci. Potrzebuję okresu przygotowawczego.

0

Czyli bez zmian

2

Grał u nas od początku na skrzydle i jakoś formę miał. To nie pozycja na boisku jest problemem Cou.

1

Tylko jest jedno ryzyko, jak im nie zaufamy i mają rację to nie będzie co z nas zbierać. A obecnie patrząc co się dzieje to mają rację, zobacz na huragany i zmiany klimatu obecnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?