tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A co nie umiesz?
9
Rozumiem, że pan Hawier rozmawiał z całym zespołem i pytał o opinie :)
5
Ja zdecydowanie wole Finał.
0
My nie umiemy grać z Włochami. Więc nawet w średniej formie będzie bardzo ciężko, do tego oni mogą grać Juve B w lidze bo mają mistrza już.
0
Czyli nie Juve, LVP oraz Manu
1
Był.
1
Oby nie trafić na Juve, bedą rezerwami grac w lidze i odpoczywać. Najlepiej niech City trafi na Juve niech się wybija do półfinału.
0
Może lepiej niech tak robią. Mamy profity z tego
0
LM zdobędziemy powiadacie :)
0
Zaczynamy grać gówno, to mamy.
0
Końcówka trochę oddana. Zabić mecz na 3-0 i dalej będzie łatwo. Cou bardzo dobrze ale trochę zniknął na ostatnie 10 minut.
1
A kto tam nie jest utalentowany :) Lubię czytać wszystkie twoje komentarze, artykuły itp, ale mam wrażenie, że w twojej opinii to wszyscy to Iniesta, Xavi, Messi.
17
Wczorajszy wynik jest dla nas zły. Po pierwsze AM została juz tylko walka o mistrza, a Juve ma już mistrza i w lidze będzie grać rezerwami. Obyśmy na Juve trafili w finale, w ćwierćfinale dobrze by było by trafiły na siebie City i Juve
0
Juve ma mistrza i bedzie grac rezerwami w lidze, a Barca?
0
Oj AM zesran... strasznie. Juve na razie nakręcone. Zapowiada się widowisko.
0
Pieknie dziękuje, a juz naciskałem kup 20zł kanały Polsat premium.
0
Dzięki kopiowaniu tego g... gazeciarze piszą takie bzdury.
0
A jak odpadniemy to sobie pogra w PK. Brać na ławke w razie czego.
0
To , że wygląda jak zbity pies.
0
Głowa w dół i dalej. Dramat jest z podejściem tego chłopaka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zapomniałeś dodać , że to wina EV bo nie gra na swojej pozycji.
0
W obecnej formie to dzieciaki od podawania piłki by sobie z nim poradziły.
0
Ja prdl tylko nie z Coutinho który jest na poziomie ekstraklasy
0
Dalej Cou niech wrzuca. Znowu w 10-tke.
0
Grał pół roku w ataku i było bardzo dobrze
0
Forma fizyczna oraz psychiczna po kontuzji. Moim zdaniem do końca sezonu forma nie wróci. Potrzebuję okresu przygotowawczego.
0
Czyli bez zmian
2
Grał u nas od początku na skrzydle i jakoś formę miał. To nie pozycja na boisku jest problemem Cou.
1
Tylko jest jedno ryzyko, jak im nie zaufamy i mają rację to nie będzie co z nas zbierać. A obecnie patrząc co się dzieje to mają rację, zobacz na huragany i zmiany klimatu obecnie