6

Wyraźny spalony

2

Łolaboga załamy sędziowaniem, bramka ze spalonego , niesłuszna czerwień.

1

Cou udowodnił że to problem fizyczny a nie pozycji wpływa na jego formę. Znowu od 60 kolesia nie ma.

2

Wystarczy stały fragment gry lub pechowy karny. AM wszystko tak wygrywa

0

Wszystko pięknie wygląda do czasu kropki nad i. Wtedy wyglądamy jak ekstraklasa. Fajny mecz

2

Praktycznie najsilniejsze składy, będzie się działo.

0

Jednak prawda. No to pięknie.

0

Chyba nie takie było tłumaczenie. Bartek mówił ogólnie o transferach a nie o transferze De Ligta

1

Zgadza się ale słowem klucz jest był. Od dwóch latach ma dosłownie kilka meczy na tym swoim najlepszym poziomie. Mnie najbardziej z obecnej kadry irytuje.

0

Z AM ta obrona nie przejdzie. Trzeba z nimi wygrać i będzie już z górki. Słabo Busi, słabo Arthur, mamy środek w dramatycznej formie, Vidal z AM nie zagra.

1

W sobote wprd i masz 4pkt. Nic nie wygrali jeszcze

3

Czyli się jednak postarzał. Twierdził, że znakomicie zna swoje ciało i za tydzień wraca,

0

Jeśli my na nim zarobimy to będzie pięknie

1

A to agent decyduje czy piłkarz? Jak ma miłość do klubu to agent go nie zmusi do odejścia. No ale jest jak jest z tą miłością wszędzie

0

Pisałem to jest Zizu

3

I tak Real wygra. Zizu to wieczny farciarz

0

Real Huesca ciekawy pomysł. :)

1

Kupon w d.. już na starcie :( Nawet zabawy z tego wtedy nie ma.

1

Powinni nazywać się " De bzdura" lub " De bulsit"

0

Do lipca jeszcze 100 razy będzie że przyjdzie i tyle samo że nie. Zostaw plotki na po sezonie

4

Dobrze ze są na tej stronie osoby którzy logikę uruchamiają a nie dziecinny foch. Griezman to wspaniały zawodnik i jakość mamy gwarantowana.

1

Wejdz w profil Barcyinfo, podrzucał link

0

Jovic to gigantyczna niewiadoma.

2

Co za bzdura " Bronienie się: Nie przyjechaliśmy tu, żeby się bronić."

0

Też uważam, że było lepiej.

0

Ale chociaż celne, bo to co dziś Busi wyprawia to dramat.

0

Ja różnicy nie widzę, dziś gra nieźle na obu pozycjach.

0

Ale my wolno gramy ja prdl, oby coś wpadło i zapomnieć.

0

Nie wszystko, a tylko plotki pismaków.

10

Kasy małej to on zapewne nie ma w tych Chinach, ale jeśli faktycznie wybrał grę , a nie ławkę to szacunek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?