tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Wyraźny spalony
2
Łolaboga załamy sędziowaniem, bramka ze spalonego , niesłuszna czerwień.
1
Cou udowodnił że to problem fizyczny a nie pozycji wpływa na jego formę. Znowu od 60 kolesia nie ma.
2
Wystarczy stały fragment gry lub pechowy karny. AM wszystko tak wygrywa
0
Wszystko pięknie wygląda do czasu kropki nad i. Wtedy wyglądamy jak ekstraklasa. Fajny mecz
2
Praktycznie najsilniejsze składy, będzie się działo.
0
Jednak prawda. No to pięknie.
0
Chyba nie takie było tłumaczenie. Bartek mówił ogólnie o transferach a nie o transferze De Ligta
1
Zgadza się ale słowem klucz jest był. Od dwóch latach ma dosłownie kilka meczy na tym swoim najlepszym poziomie. Mnie najbardziej z obecnej kadry irytuje.
0
Z AM ta obrona nie przejdzie. Trzeba z nimi wygrać i będzie już z górki. Słabo Busi, słabo Arthur, mamy środek w dramatycznej formie, Vidal z AM nie zagra.
1
W sobote wprd i masz 4pkt. Nic nie wygrali jeszcze
3
Czyli się jednak postarzał. Twierdził, że znakomicie zna swoje ciało i za tydzień wraca,
0
Jeśli my na nim zarobimy to będzie pięknie
1
A to agent decyduje czy piłkarz? Jak ma miłość do klubu to agent go nie zmusi do odejścia. No ale jest jak jest z tą miłością wszędzie
0
Pisałem to jest Zizu
3
I tak Real wygra. Zizu to wieczny farciarz
0
Real Huesca ciekawy pomysł. :)
1
Kupon w d.. już na starcie :( Nawet zabawy z tego wtedy nie ma.
1
Powinni nazywać się " De bzdura" lub " De bulsit"
0
Do lipca jeszcze 100 razy będzie że przyjdzie i tyle samo że nie. Zostaw plotki na po sezonie
4
Dobrze ze są na tej stronie osoby którzy logikę uruchamiają a nie dziecinny foch. Griezman to wspaniały zawodnik i jakość mamy gwarantowana.
1
Wejdz w profil Barcyinfo, podrzucał link
0
Jovic to gigantyczna niewiadoma.
2
Co za bzdura " Bronienie się: Nie przyjechaliśmy tu, żeby się bronić."
0
Też uważam, że było lepiej.
0
Ale chociaż celne, bo to co dziś Busi wyprawia to dramat.
0
Ja różnicy nie widzę, dziś gra nieźle na obu pozycjach.
0
Ale my wolno gramy ja prdl, oby coś wpadło i zapomnieć.
0
Nie wszystko, a tylko plotki pismaków.
10
Kasy małej to on zapewne nie ma w tych Chinach, ale jeśli faktycznie wybrał grę , a nie ławkę to szacunek.