sheeN
Dołączył/a: kwiecień 2016
Nowy Sącz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mordko gdzie na twitch? Jakis link?
0
Proszę podajcie link do transmisji... Nie dziala mi player, weeb ani realbarca... Prosze ja juz lzy w oczach mam ze nie moge obejrzec meczu Naszej Kochanej Barcy... Poratuj ktos...
0
To przywitanie Iniesty.. Bezcenne!
Niech zyje Krol!
0
Hahahh juz ale dziekuje. Pozdro mordko ogladaj hehehe ;)
0
Placze... Dziekuje Leo !!!!!
2
Strzel sobie, tego Ci zycze ale Barca wygrywa ;)
Po 3 pkt! VeB!
0
Wylacz mecz kur..
0
Hahaha rozwaliles system ;)
2
Dalby ktos linka do transmisji?
0
Dziekuje kuczek za info. To mi juz duzo mowi
0
Nastepny.........
0
O ktorej oni maja treningi? Bo jestem w Barcelonie i jutro jade do miasteczka messiego i zwiedzic caly stadion i licze ze go spotkam tu albo tu ;)
7
Bylem dzis na meczu, ciary kur.. na calym ciele. Wkoncu moje marzenie sie spelnilo! Cos niesamowitego byc na camp nou i miec wszystkich 50m od siebie. Visca el Barca !!!!!!!!!!!
0
Dalby ktos linka do transmisji prosze?
0
poda ktos linka do transmisji z dobra jakoscia? dzieki wielkie :)
VeB!
0
no staryyy ktos nazwie sobie kanal Canal+sport 2 a tam ELEVEN jednak chodzi DAJCIE MI BARCEEEE DO CHU..
0
ogladam na weeb.tv i kur.. nie ma transmisji na zadnym kanale Canal.. O co chodzi i gdzie to w koncu jest?
0
Tak powinno być jak mówisz. Pozdrawiam
40
"Spieprzyliście nam Święta" - taki tytuł widnieje na stronie białych po meczu.. Jejku ci redaktorzy są niespełna rozumu hahaha . PS Jeszcze lepsze komentarze :)
Dziękuje Barca za piękny dzień i święta :) Pozdrawiam Was kibice i wesołych świąt!
VAMOS BARCA !!!!!!!! :)
0
Dalby ktos transmisje online? W pracy jestem i chcialbym na tel obejrzec.
0
To znaczy ze gra na prawej XD hahahaha
0
Jestem wielkim fanem Barcy i zycze im wszystkiego najlepszego. Nie wazne czy sa pod wozem czy nad, zawsze bede wierzyl ze mozna ugrac wszystko a z Dembele i Cou na pewno przyjdzie to latwiej.
0
wow jestem na prawde szczesliwy z tej informacji choc to nie oficjalnie. Jesli Dembele przyjdzie do nas to tylko pozostanie niedosyt tego ze tak duzo pieniedzy na niego wydalismy. Niech tylko jeszcze Cou zawita u nas to zdobywamy wszystki mozliwe trofea a Messi zlotą piłkę :) Marzenie! VeB!
0
Miejmy nadzieje ze to bedzie udany debiut
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Byly juz informacje ze moze zagrac w sobote
0
Witamy na pokladzie jeszcze raz Paulinho! VeB
5
Powodzenia i liczę, że zamkniesz buzie niedowiarkom, że stać Cię na pierwszy skład.
2
Mam nadzieję, że zrobią z tym porządek. Trzeba ratować nasz ukochany klub!
VeB!