O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły VeB!
  • Barcelonie kibicuję od Nie pamiętam ale kilka pięknych lat.

Statystyki

  • Dni w serwisie 3715
  • Liczba komentarzy 59
  • Polecenia 89

Komentarze

0

Do byle jakiego

0

0

@wasylinho1 je*ac zdrajce, masz racje!!

0

@Naturopata bardzo duzo racji masz choc nie do konca ale nie chce mi sie wchodzic w dyskusje. Pozdrawiam i milej nocy

1

Dalej nie wiem jak go zatrzymal

Zobacz wszystkie

40

"Spieprzyliście nam Święta" - taki tytuł widnieje na stronie białych po meczu.. Jejku ci redaktorzy są niespełna rozumu hahaha . PS Jeszcze lepsze komentarze :)

Dziękuje Barca za piękny dzień i święta :) Pozdrawiam Was kibice i wesołych świąt!

VAMOS BARCA !!!!!!!! :)

7

Bylem dzis na meczu, ciary kur.. na calym ciele. Wkoncu moje marzenie sie spelnilo! Cos niesamowitego byc na camp nou i miec wszystkich 50m od siebie. Visca el Barca !!!!!!!!!!!

6

Dobrze. Juz dzwonie do biura Barcy ich o tym poinformowac. Dam znac w pozniejszym czasie jak rozmowa przebiegla. Pozdrawiam

5

Powodzenia i liczę, że zamkniesz buzie niedowiarkom, że stać Cię na pierwszy skład.

3

Na zawsze w moim sercu Barcelona! Czy u góry czy na dole, ZAWSZE będę Ci kibicował i kochał ponad życie. Jestem ku*wa starym koniem a i tak nie mogłem powstrzymać łez. Panowie, mecz zły, brak rotacji i zła taktyka. Kiedyś naszą obroną był atak a tego dzisiaj i przede wszystkim przez cały sezon nie było widać.

Będzie dobrze cules! VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?