0

Do byle jakiego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@wasylinho1 je*ac zdrajce, masz racje!!

0

@Naturopata bardzo duzo racji masz choc nie do konca ale nie chce mi sie wchodzic w dyskusje. Pozdrawiam i milej nocy

1

Dalej nie wiem jak go zatrzymal

0

Wiąże z tym Gościem przyszłość w Barsie. Powodzenia kapitanie!

2

Oby nie suarez

1

Wkońcu ktoś inny pogra. Z całym szacunkiem dla Luisa.

0

Ten skład wygląda imponująco.

2

Żałosny jesteś.

0

Oj zdziwilbys sie :)

0

Dwa szpitale

0

Przepraszam, moja wina

1

Jak mozna takich rzeczy nie wiedziec i pozniej takie glupoty wypisywac. A Messi to wychowanek czy nie?

0

Proponuje sie uspokoic i nabrac troche szacunku.

0

A mi sie podoba. A tfu perez

3

Idz sie pierdolnij w leb

6

Dobrze. Juz dzwonie do biura Barcy ich o tym poinformowac. Dam znac w pozniejszym czasie jak rozmowa przebiegla. Pozdrawiam

3

Kocham Messiego jak i całą Barce Jego :)

0

Ty sie odpier*** od Arnaiza czlowieku.. Co on ci zrobil? Swietny, mlody i przyszlosciowy grajek! Peace

1

Szacunek Motta. Powodzenia i pozdrawiam!

0

MEEEEEEESSSSSSIIII MEEEEEEEEEEESSSSSSIIIIIIII MEEEEEEEEEEESSSSSIIIIIIII !!!!

Mógłbym tak w kółko spiewać ;)

0

To jest takie smutne, że uroniłem łzy.. Zdjęcie siedzącego samego Andresa naszego kochanego już mam wszędzie. Visca el Barca, Visca el Don Andres!!

0

nie udalo ci sie haha

0

Ja bylbym najlepszym wzmocnieniem drugiej lini. Pozdrawiam

0

Przyjacielu podaj linka do transmisji

0

Poje*any świat futbolu haha. Ale jak się należy to się należy

1

Aleeeee oni klepią jejuuuuu. VeB!!!

3

Na zawsze w moim sercu Barcelona! Czy u góry czy na dole, ZAWSZE będę Ci kibicował i kochał ponad życie. Jestem ku*wa starym koniem a i tak nie mogłem powstrzymać łez. Panowie, mecz zły, brak rotacji i zła taktyka. Kiedyś naszą obroną był atak a tego dzisiaj i przede wszystkim przez cały sezon nie było widać.

Będzie dobrze cules! VeB!

0

gdzie na tym twitchu mordo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?