O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronald Koeman
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1985

Statystyki

  • Dni w serwisie 2897
  • Liczba komentarzy 77
  • Polecenia 225

Komentarze

0

@Syt400 Doszło między panami do szarpaniny na treningu. Ponoć musieli ich rozdzielać koledzy z drużyny.

1

Oj, chyba widać po MAtSie efekty kłótni z Messim. Nie jest z kamienia.

25

Najlepszy dyrygent jakiego widziałem w życiu. "Miałem piłkę przy nodze ponad sto razy w każdym meczu. To przywilej. Podawałem do najlepszych piłkarzy, którymi byłem otoczony. To był luksus."

0

@Sheva77 Spoko, bardzo się cieszę, że odpowiedziałeś. To mi przywraca wiarę w nas kibiców FCB. Rzeczywiscie człowiek palnie coś na gorąco, ale trzeba mieć klasę, żeby wyjść z tego z twarzą. Ja nie podważam klasy Messiego jako najlepszego piłkarza w historii. Nawet to kiedyś napisałem. Po prostu uważam, że zagrał WCZORAJ słabo. Był niedokładny nie raz. I tyle. To tylko moje zdanie a nie wyroczni piłkarskiej. Fakt, mogłem to ująć może delikatniej. Możemy się przecież nie zgadać :) Z Barcelonistycznym pozdrowieniem!

0

@JackPtak Nie, nie oczekuję. Ale celnych podań już tak. Choćby co drugiego. A już dośrodkowania z rogu poza końcowa linię na pewno nie. Ale możemy się przecież różnić w opiniach. Na szczęście.

Zobacz wszystkie

25

Najlepszy dyrygent jakiego widziałem w życiu. "Miałem piłkę przy nodze ponad sto razy w każdym meczu. To przywilej. Podawałem do najlepszych piłkarzy, którymi byłem otoczony. To był luksus."

18

A ja bym się cieszył (oczywiście o ile LE zdecyduje się odejść). To mój ulubiony piłkarz FCB ever. Stoper - a 67 bramek natłukł dla FCB. Uwaga! Piszę tylko o moich odczuciach, nie analizuję warsztatu trenerskiego RK. I nie jestem dzieciakiem - w minionym roku stuknęła mi 30-tka (kibicowania FCB). Wszystkim fanom - Do Siego Roku!

18

Dembele - potrzeba mu mądrej kobiety!

16

A dla mnie najgorsze było ustawienie 433. O sile FCB decyduje 2-a linia i osłabienie jej wyjęciem jednego pomocnika odbija się bardzo na kreacji gry. Po co nam 3 napastników skoro nie mają piłek do wbijania. Jeden strzał na bramkę w 1-szej połowie!

16

Kapitalny Denis!

Media

Liga typerów

1 barcatv 100 pkt
2 marius64 99 pkt
3 piotrtrzebinia 97 pkt
4 Marjando 94 pkt
5 rambocyc 92 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?