samek_barca
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bijta sie :D
0
A w finale manita :D
0
Dzisiaj manita
0
Dokładnie. Z przeczytanymi artykulami tez powinna byc poprawka
30
Ponawiam bo zadnego odzewu nie bylo
DO REDAKCJI:
Wersja mobilna jest naprawde ok ale jedna rzecz bardzo mnie irytuje, nie wiem jak innych uzytkownikow. Mianowicie chodzi o komentarze. Nie potrzebne jest klikanie we "wszystkie komentarze" zeby sie one otworzyly. Komentarze sa w duzej mierze tez czescia artykulow i wygodniej jest po prostu zejsc nizej tak jak bylo wczesniej i czytac je wszystkie niz widziec tylko dwa i klikac w celu dalszego czytania. Mysle ze praktycznie kazdy je czyta i będzie to wygodniejsze. Jest szansa ze to zmienicie?
0
Aha
0
Ze sie nie sprawdza? ;P
0
Manita ;)
0
Wiec sie wyrowna :P
0
Dystansu Tato
0
Musisz kupic Iphona :D
0
Tzn. Dwie manity?
0
Dziala
0
Manita bedzie!!! :D
34
DO REDAKCJI:
Wersja mobilna jest naprawde ok ale jedna rzecz bardzo mnie irytuje, nie wiem jak innych uzytkownikow. Mianowicie chodzi o komentarze. Nie potrzebne jest klikanie we "wszystkie komentarze" zeby sie one otworzyly. Komentarze sa w duzej mierze tez czescia artykulow i wygodniej jest po prostu zejsc nizej tak jak bylo wczesniej i czytac je wszystkie niz widziec tylko dwa i klikac w celu dalszego czytania. Mysle ze praktycznie kazdy je czyta i będzie to wygodniejsze. Jest szansa ze to zmienicie?
0
Bo mial raka, umarl i teraz go trzeba go wychwalac pod niebiosa...
20
Czyli jak przegrana to wina le a jak wygrana to niekoniecznie. Logika nieziemska :)
1
Dobry meczyk dzisiaj. Neymar z jakim spokojem
1
Ale pieprzycie. Dostal tyle to dostal. Co was to? Gdyby to byl messi tez chcielibyscie jak najmniejszy wymiar kary pomimo danego czynu. Zluzujcie porty
0
Hahaha jakby chinczycy robili :D
0
Martino gowno zrobil. Sam o tym zreszta mowil
0
Tak tak zaden trener z zewnątrz tylko taki z dna barcelony... nie mowie ze trzeba zwolnic le ale ludzie z zewnątrz ktorym pozwoli sie robic swoje by się przydali
0
Tak, tylko ty :/
0
Sezonowcow... to slowo jest chyba zbyt naduzywane.
ps. Barca od dluszego czasu gra tak ze twoich sezonowcow dawno by nie było
0
Smieszy mnie juz te gadanie o DNA Barcy. Ludzie a co to jakas rodzina? Musi miec ktos przeszlosc zwiazana z Barcelona zeby tu byc. Jakies takie komunistyczne podejscie zamykanie sie na wszystko inne z mysla ze bedzie jak za Guardioli
0
Tez bez przegiec... z obunoznoscia przegioles a co do wolnych porownywalnie. Nie widze tu jakiegos skoku jakosci u Leo w tym aspekcie. Reszta ok no i oczywiście Messi go przewyzsza chociaz nie wzrostem :P
1
Heh a wiesz ze masz racje. To bez sensu :D
0
A z wiekiem kazdy ma jakis spadek. Po prostu smiac sie chce
0
Ale glupota. Czyli trzeba miec 1,90 i miec cialo Ronaldo zeby grac na wysokim poziomie? Messiemu niczego nie brakuje wrozbici z fusow
0
Niezle niezle. Messi ma jaja w takim razie. Chociaz widac ze chce wygrywac po takiej postawie a nie pieprzenie o wyciaganiu wnioskow