samek_barca
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hazo428 nieee tam. każdy spodziewał się straconego sezonu a szybko wracamy na dobry kurs. z dumą jutro przybijałbym piątki kibicom realu w pracy xD
16
Ojjjjjj sentymantalnie by było gdyby skończyło sie 0:5. Tak czy siak to co Xavi zrobił z drużyną w takim czasie jest niesamowite.
0
Chyba to samo co np. Iniesta czy Robben
0
Skąd wiesz ze Braida zostanie? Cos przeoczyłem?
0
Opuściłem całe CA ale finał chce obejrzeć. Wie ktoś kiedy i o której naszego czasu?
0
Ok przejdę się do sportowego. Dzięki za odp
7
"Szanse po 50% z lekka przewaga..." - piękne zdanie
0
Wiadomo od kiedy będzie można kupować w sklepach nowe koszulki barcy?
1
Normalnie się popłakałem...
2
Zobaczyłem tytuł nie patrząc na zdjęcie i mowię wtf? O co tu biega... xD
4
Ciekawe skad maja te wszystkie informacje... Mathieu? :P
5
Eee Real to dno :)
0
W dupce. Pilkarz gra zle to sie cisnie gra dobrze to sie chwali. Normalna kolej rzeczy "czlowieku myslacy"
0
Nie ma na to szans ale tak jak zauwazyles suarez dlugo nie gral. W następnym sezonie za to moze sie udac ale wiadomo ze na to sklada sie wiele czynnikow kontuzje itp
0
PSG
0
A co zrobił? Nie mogłem obejrzec meczu
0
Nie wiem po co... kartek nie anuluja.
0
Dokładnie. Mam podobne zdanie na ten temat. Moze troche to dziwne bo pilka to popularny sport chyba najbardziej na świecie ale to nie jest niemożliwe
0
Chyba nie rozumiesz co napisalem. Iniesta czy xavi tez sa starzy a co chwile maja zmieniane umowy
0
Ile xavi zarabia teraz i czy wiadomo ile moze zarabiac u arabow?
1
A czemu ma miec mniejsza pensje? Bo nie jest wychowankiem? Iniesta xavi gowno graja a przedluzaja i podnosza im stawki az milo
0
No dobra ale u nas nie zagra varmalen (czy jak to się tam pisze) wiec tez nie jest za rozowo
0
Nie duzo ci trzeba :P
0
To ja mam jeszcze inna kwestie. Kiedy tito byl chory zastepowal go... sory nie pamiętam. Ale gdyby wygral lige mistrzow a tito by zyl choc w danym momencie bylby zastepowany komu bylby zaliczony?
0
No chyba zwariowalas!!!
10
Wedlug mnie to ludzie przesadzaja. Gosc ma tez swoje sprawy a nie jacys sobie stana na srodku jezdni i ten ma sie zatrzymac rzucic wszystko i sie nimi zajac
0
Tak otworzmy szkolki i inwestujmy miliony dla 'jednego' dzieciaka. Sorry ale troche smieszna wypowiedz :P
0
Gdzie widziales ta akcje? Bo ja w skrocie w zwolnionym tempie ąale nigdzie nie moge ogarnac takiego normalnego widoku z lotu ptaka
0
Ale w zimowym chyba bo mamy zakaz... czy cos mnie ominelo :P
0
Nie