0

Medal powinni dac jednym i drugim a nie

1

Ja nie raz zartuje o cristiano kumple o messim i zyjemy. Trzeba miec dystans a nie pieprzenie o szacunku. Troche smiechu nikomu nie zaszkodzi

0

Jak dla mnie to bezsensu. Obojetne jacy kibice jakiego klubu niech sobie spiewaja co chca. To sa emocje, doping... Poki nikt nozami nie macha ja nie widze problemuAle dlaczego pijak to nie mam pojecia :P

2

Tak i będzie manita w finale ^^

0

A no tak to wtedy mieli chwalic ronaldo ze gra kosmos bo jestesmy kibicami realu :D zzalosni jestescie. Nie chcecie nie czytajcie

0

Ja nie szanuje nikogo :/

0

Masz polecenie za zrozumienie bo ja za nic nie moglem sie skapnac o co mu biega xD

0

Co ty mowisz... manite walniemy w finale lm

0

Nie pamiętam gdzie i co to byl za news ale jest jakies slowo okreslajace geniusz messiego w jakims kraju dzieciaki sie uczyly xD

0

Mniej pokory, wiecej hipokryzji moim drodzy :)

0

Nie odznaczaja sie przeczytane artykuly

0

DO REDAKCJI:
Zrobcie cos z komunikatami w wersji mobilnej

0

Heh sorry myślałem ze mowisz o fb xD

0

Haha mistrz :D

0

Mnie

0

Po prostu zawsze kazdy wpis ci sie wyswietli na glownej tablicy + dostajesz komunikaty jak cos dana osoba zmieni umiesci itd

0

Nie zgadzam sie

0

Pierwsza sprawa jest taka ze nawet jakby wrocil do barcelony nie będzie sie gosc rozwijal bo atak mamy kompletny. Bycie zmiennikiem nic mu nie da w tak mlodym wieku a wiadomo ze neya i suareza nie wygryzie. Ciezka sprawa

0

A wcześniej Real mial wieksza przewage a miedzy 1 a 5 miejscem jest 12. Rzeczywiscie roznica. To ze druzyny z nizszych miejsc nie sa gorsze od czolowych druzyn z innych lig to inna sprawa. Chcesz udowodnić ze liga hiszpańska jest mniej przewidywalna od angielskiej? Ze jest od niej "rowniejsza"? Chyba sam sie oszukujesz. Fajnie ze ty swoja teorie potwierdzasz na az poprzednim sezonie

0

A ten ktory jest trudny zawsze przegrywa dlatego mniejsze sa szanse z potencjalnie slabszym

0

Bo jest. To ze raz na jakiś czas cos ciekawszego sie przydazy o niczym nie świadczy. Dobrze ze atletico doszlo do walki

0

Nie wiem jak teraz ale kiedys thiago byl mega. Swoja droga rafinha w ostatnim meczu przykozaczyl ładnie. Moze cos z niego będzie

0

A ode mnie o godzine. Kurcze :/

0

Jestes KOZAKIEM miszczu. Pojechales po bandzie looooo

0

Tutaj polowa ludzi posadza innych i "dziecizm" no bo to takie "dojrzale"

0

Sporo ludzi tez tak uwaza ale coz zrobic jest jak jest i tak sie bedzie korzystac. To tylko sugestia ;)

0

Wcześniej tak bylo i dzialalo to dobrze a co do drugiej kwestii sa takie czasy z internetem na komorce ze raczej nikt nie bedzie plakal tym bardziej ze nawet jesli brac pod uwage czas to wychodzi tak samo albo i dluzej bo zamiast jednej strony trzeba otworzyc dwie.

0

Statystyki nie grajo

0

Mowisz o sterydach Messiego? :P

0

Po prostu czekam az znowu ktos zacznie plakac o szacunku itp :P a Barca wraca w dobrym stylu. Oby tak dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?