robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to sobie wejdź post na naszej stronie o tym :) Piszą tam, że dotyczy to wszystkich rozgrywek. No, ale tak. Nazwa UEFA to na piwno musi być LM i LE.
1
Nie wiem :D Wiem, że Niemiec też się zastanawiał XD Typ ich po prostu zjarał - Hes gon' learn today rozwaliło XD
2
Najlepszy filmik o ściganiu się jaki widziałem do tej pory XDD
0
Tych życzeń w roku składa się po 15 razy. Bez sensu.
0
I co. Real myśli, że serio Monaco by go puściło za 180mln €? Największy talent na Ziemi od lat? Haha. Cena by się zaczynała od 250-300mln€.
0
"Ernesto Valverde podsumował miniony sezon i podkreślił, że w Lidze Mistrzów można przegrać wszystko w zaledwie kilka minut"
Jak on tak będzie podchodzić do spotkań to w większości ważnych meczy będziemy ciśnięci przez przeciwnika. On nie ma tego genu zwycięzcy Valverde. Boi się większych rywali. Nie wie jaką mocą dysponuje on w tej chwili.
"− Chciałbym zachować wrażenia z poprzedniego sezonu, co w trakcie całej kampanii jest bardzo trudne, szczególnie w drużynach grających ofensywnie, tak jak my."
R.I.P
0
Jeszcze nie ma, ale zawsze może się ktoś pokazać :) Trzeba czekać, bo i tak naszym gadaniem nic nie zrobimy. Ja tam bym chciał zobaczyć w przyszłości Mbappe albo Jesusa, ale to już kosmos. Dlatego liczę, że ktoś inny się pojawi. W sumie nawet Malcoma można na tym napastniku wypróbować, bo w Barca B mamy utalentowanych skrzydłowych też, np. Ballou Tabla. Gościu byłby dzikiem na skrzydle u nas. Ile on miał w presezonie kontaktów z piłką, a jaką jakość pokazał.
0
Jakoś Bolt nie narzeka na hajs. Po prostu trzeba być bardzo dobrym.
0
Nigdy nie spadnie popularność innych narkotyków, bo są osoby, które szukają ostrego sieknięcia.
0
Oni nie wiedzą, że Mbappe może też grać na pozycji Suareza, a po drugie raczej wolałby transfer do Barcelony, choć tego nie wiemy, ale raczej tak, bo zawsze Barca daje większą pensje. On ma gen zwycięzcy. Chce wygrywać wszystkie trofea, a nie tylko jedno na sezon.
1
LOL Kibice Realu wierzą w Mbappe, a potem w Neymara, że do nich któryś przejdzie. Oni myślą, że Barca ot tak by im odpuściła Mbappe XD? Taki wielki talent, który już do końca kariery byłby zaklepany w Realu?
17
To jest dramat. Bardzo wielki talent. Jakiego pecha w życiu trzeba mieć. Akurat marnuje się ten, co miał największe szanse z wszystkich talentów dotychczasowych na wypał.
6
Nie zna języka polskiego.
0
To nie są gusty. To jest fakt. Może jak grasz z ziomeczkiem raz na miesiąc to Ci się podoba, ale na dłuższą mete jest po prostu niegrywalna.
3
Ona nigdy nie pęknie. Szejki mają tego hajsu unlimited. Nie dość, że taki Szejk z PSG ma własną TV to ropa się kręci ładnie, a jeśli by brakowało to gość jest na tyle inteligentny, by pomnożyć ten hajs jeszcze raz.
4
Nic nie wiesz. Może Valverde ma na niego plan. Talent ma bez wątpienia.
4
Szkoda, że ludzie kupują tę grę co roku. Najbardziej niegrywalna gra.
0
Czytanie ze zrozumieniem? Napisałem wcześniej 60-80mln.
0
Wszystko co napiszę będziesz dyskredytować. Spoko. Nie jest lepszy bo nie gra dużo w klubie tak? Pod względem techniki ich zjada na słodko. :*
Tak samo jak Gomes i Rafinha. Gdyby nie psychika Gomesa, to Gomes byłby w topce pod względem technicznym.
0
Fred. Teraz jego wartość rynkowa wynosi 50mln €. Casemiro. Oxlade Chemberlain. Morata.
0
http://prntscr.com/kldn0p
Taki skład byłby kozak? Użyłbym dzikiej karty bo -20 punktów to lipa trochę.
Formacja 3-4-3
1
Nie. Wypożyczyć go. Denis zjada wszystkich średniaków, którzy są kupowani do klubów po 60-80mln €.
0
:(
0
Pedro
0
Słuchaj. Barcelona to nie Legia Warszawa, że ciągle się piłkę odbiera. Na pozycje Busquetsa Rakitic jest dobry, ale jako 2 pomocnik w ogóle nie robi różnicy w ciężkim meczu. Jak drużyna znika to on też znika.
21
Powiem tak. Nie opłaca się po prostu poprawiać kontrakt komuś po 30, no chyba, że Messiemu, bo to już jest równia pochyła z formą. Lepiej go sprzedać już. Tym bardziej, że jest problem z pensjami w Barcelonie, a za rok trzeba będzie prawdopodobnie ściągać napastnika.
1
:) Rozwala system ta muza
0
Jak zmienić formacje?
0
To po co jest Pakiet Sport? Niech mi to wytłumaczą, bo nie ogarniam.
0
Kibice Realu czekają, aż tak wysokie pensje w Barcelonie wyjdą "nam" bokiem. XD