0

Na szczęście to tylko ironia :D

3

... Litości. Suarez dawno do zmiany. To samo Roberto, a on ściąga Dembele w świetnej dyspozycji i znowu jest utrzymanie wyniku. Co to ma być. Liverpool Kloppa atakował w 6-7 w 92 minucie przy wyniku 1;0.

Dobrze, że jutro na rower idę, to chociaż pozbędę się tej złości.

0

Nie, według mnie po prostu Semedo lepiej operuje piłką. Tutaj od 60 minuty powinna być dawno zmiana. Rakitic, Roberto, Busi, Suarez wyglądają jak by byli na wakacjach.

2

Gdzie są zmiany!?!??!?

0

Proszę Panie Valverde o dobre zmiany.

0

U mnie jest lepsza murawa i piłka tak nie podskakuje, a nie ma żadnego klubu XD

PS. Dej no Valverde Munira/Malcoma za Suareza i Vidala za Rakiete

1

Panie, wpuszczaj Pan Munira.

0

Jednak to Valverde spędza z tymi piłkarzami większość swojego życia i on wie lepiej od Ciebie.

0

Napisałeś, że Dembele nie jest tak silny jak Eto i nie wypali to na 9. Nie trzeba być silnym, by to wypaliło. Trzeba mieć to coś w głowie.

0

Nie rozumiem. W jednej lidze jest mniejszy poziom, w drugiej trochę większy, ale nie przesadzaj. Denerwuje mnie te umniejszanie Bundeslidze i League 1. Zawodnicy tam muszą i tak swoje wybiegać. Tyle samo co w LL. Jak tak umniejszasz tym ligom to idź do tej ogórkowej ligi i strzel 30 goli.

0

Jakoś Heynckes co mecz nie wystawiał tych samych piłkarzy. Zawsze grał kto inny, a doszli do 1/2 LM i wygrali lige.

0

Następny co stawia warunki fizyczne przed techniką...

0

Też tak myślę. Nawet jakby był wychowanek na poziomie Hazarda i by była szansa na pozyskanie Hazarda za 100mln € to większość by go chciała. Co z tego, że w szkółce taki sam jest, ale trzeba się pochwalić dla kolegów fanów Realu kogo Barca kupiła, bo przecież no namem ze szkółki się nie pochwalisz. Tak to widzę.

0

Mnie też bardzo to cieszy. Przecinki też są ważne :)

0

Niezłe maniery macie widzę. Jeden błąd na 1000 komentarzy i już. Czemu mnie poprawiasz skoro sam popełniasz błędy XDD? Długo szukać nie musiałem. Twój drugi najlepszy komentarz i już błąd w pierwszym zdaniu.

0

Tę główkę? LOL, przecież takie piłki bramkarze na luzaku powinni wyjmować.

0

I ten drybling. Ta, lepszy niż Messi XDD

0

Arnold nie ma tego DNA Barcy. Mógł jeszcze podać do Salaha, a nie na pałe walić na brame.

0

Na pewno go zobaczymy w koszulce Barcelony, a nie Realu :) Rób screeny i trzymaj je 5 lat. Zobaczysz.

4

Sędzia stwierdził, że już koniec darmowych punktów do FPL.

2

Ehh i jeszcze mu to ktoś lajkuje.

0

Daj konto to Ci bustne :D (XD)

0

Ja liczę, że minuty dostaną Munir i Malcom. No nie da się wszystkich pogodzić, bo jakby wbili Munir i Malcom to na ławce Vidal/Arthur do jednej zmiany lub Rakitic jak Vidal od początku by zaczął, a Rakitica raczej nie posadzi na ławie na ten jeden mecz EV kosztem Arthura.

47

Jeszcze 22 godziny do płakania jaki to EV zły, Suarez gruby, Rakitic nie nadaje się na Barcelone, a Dembele trzeba sprzedać, bo źle podał przy stanie 2;0.

0

No nie wiem czy na miesiąc. Kiedyś czytałem to za 2017r. mieli 200mln przychodu. Chyba, że coś się zmieniło.

0

Wiem, że to żadne porównanie, ale taki Liverpool moim zdaniem ma bardzo duże zasięgi. Te 2mld funtów mogłyby bardzo szybko się zwrócić. Tym bardziej, że PL z rok na rok jest co raz mocniejsza.

0

Microsoft kupił GitHub za 7,5mld$. Taki przykład.

0

Lol. Wiem, że to zabrzmi śmiesznie, ale jakoś tani ten Liverpool.

1

Po 2 latach. Potem jak kibice się dowiedzieli o jego stanie psychiki to od razu krzyczeli Gomes, Gomes i klaskali. Cristiano jak nawet mówił, ze kocha Madryt to na niego gwizdali.

0

Chłopak nie jest głupi i wybrałby #Napiwno Barcelone. W Realu nie szanują piłkarzy. Jak gwizdali na CR'a to na Mbappe by nie gwizdali? Słabsze momenty ma każdy piłkarz, a nasi świetni kibice co chodzą na mecze szanują naszych grajków, całe szczęście.

Sam CR7 o tym wspominał - Małe rzeczy robią różnicę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?