qwer
Dołączył/a: luty 2012
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda ze bez Tello:(
0
WTF?!
0
Zal mi niektorych z was co Mourinho mial powiedziec ?
0
Nie rozumiem tych wypowiedzi
Cały czas ma coś do największych rywali.
Troche wyrachowania
0
nie odejdzie i pwinien to powiedzieć anie robi jakąś szpkę VeB
0
Myśmy w bodajże 2004 roku też nie dali grać na Camp Nou to się mszczą.
Nieważne gdzie nawet na stadionie GKS-U liczy się triumf.
0
Gada jak poparzony musimy grać lepiej na wyjazdach i walczyć do końca, ale ligi nie wygramy Real jest lepszy w tym sezonie ligowym nie poddać się
0
Keita chyba nie będzie grał z Valencią, bo musi się zaaklimatyzować, a Afellay dopiero co wrocił.
Ale Barca wygra:)
0
Nie wiem czy dobrze powinni się pogodzic a nie taki dużu klub jak my musimy biegać po sądach .
PS.
Alves będzie grał z Valencią czy pauzuje
z gory thx