7 kwietnia 2013, 20:20
0
Ciuus to nie wina PSG, że sędziowie nie zobaczyli spalonego, ogarnij się.... swoją drogą mecz był na remis z naszą małą przewagą i gdyby Messi to wkręcił :)
11 listopada 2012, 17:37
ZA SILNY NA MALLORCW SKLAD :D :))
7 sierpnia 2012, 14:06
RESULTADOS DE LA VOTACIÓN DEL PREMIO 'GOAL 50' 2011-12 1. Cristiano Ronaldo 2. Iker Casillas 3. Lionel Messi 4. Andres Iniesta 5. Andrea Pirlo 6. Didier Drogba 7. Xavi Hernández 8. Ashley Cole 9. Yaya Touré 10. Sergio Ramos 11. Vincent Kompany 12. Mesut Özil 13. Mario Balotelli 14. David Silva 15. Robin van Persie 16. Karim Benzema 17. Sergio Agüero 18. Radamel Falcao 19. Zlatan Ibrahimovic 20. Pepe 21. Xabi Alonso 22. Marco Reus 23. Joe Hart 24. Jordi Alba 25. Ramires 26. Mats Hummels 27. Sergio Busquets 28. Mario Gómez 29. Robert Lewandowski 30. Cesc Fábregas 31. Gonzalo Higuaín 32. Emerson 33. Sami Khedira 34. Lukasz Piszczek 35. Klaas-Jan Huntelaar 36. Neymar 37. Arturo Vidal 38. Gigi Buffon 39. Eden Hazard 40. Wayne Rooney 41. Olivier Giroud 42. Christopher Katongo 43. Dani Alves 44. Shinji Kagawa 45. Petr Cech 46. Roman Shirokov 47. Fernando Llorente 48. Youssef Msakni 49. Andrea Barzagli 50. Clint Dempsey
2 lipca 2012, 12:43
widze że niektórym żal w dupe ściska że nie bronił VV czy Inni!!!! Casillas jest najlepszy i to udowodnił!!!
6 czerwca 2012, 22:07
Real prowadzi :( ())
25 lutego 2012, 21:01
Zal mi niektorych z was co Mourinho mial powiedziec ?
2 marca 2012, 13:22
Valdes Alves Puyol Mascherano Adriano Keita Cesc Xavi Tello Alexis Iniesta
19 lutego 2012, 08:30
Myśmy w bodajże 2004 roku też nie dali grać na Camp Nou to się mszczą. Nieważne gdzie nawet na stadionie GKS-U liczy się triumf.
3 marca 2012, 19:34
1-0 Błaszczykowski
25 lutego 2012, 21:48
WTF?!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ciuus to nie wina PSG, że sędziowie nie zobaczyli spalonego, ogarnij się....
swoją drogą mecz był na remis z naszą małą przewagą i gdyby Messi to wkręcił :)
0
ZA SILNY NA MALLORCW SKLAD :D :))
0
RESULTADOS DE LA VOTACIÓN DEL PREMIO 'GOAL 50' 2011-12
1. Cristiano Ronaldo
2. Iker Casillas
3. Lionel Messi
4. Andres Iniesta
5. Andrea Pirlo
6. Didier Drogba
7. Xavi Hernández
8. Ashley Cole
9. Yaya Touré
10. Sergio Ramos
11. Vincent Kompany
12. Mesut Özil
13. Mario Balotelli
14. David Silva
15. Robin van Persie
16. Karim Benzema
17. Sergio Agüero
18. Radamel Falcao
19. Zlatan Ibrahimovic
20. Pepe
21. Xabi Alonso
22. Marco Reus
23. Joe Hart
24. Jordi Alba
25. Ramires
26. Mats Hummels
27. Sergio Busquets
28. Mario Gómez
29. Robert Lewandowski
30. Cesc Fábregas
31. Gonzalo Higuaín
32. Emerson
33. Sami Khedira
34. Lukasz Piszczek
35. Klaas-Jan Huntelaar
36. Neymar
37. Arturo Vidal
38. Gigi Buffon
39. Eden Hazard
40. Wayne Rooney
41. Olivier Giroud
42. Christopher Katongo
43. Dani Alves
44. Shinji Kagawa
45. Petr Cech
46. Roman Shirokov
47. Fernando Llorente
48. Youssef Msakni
49. Andrea Barzagli
50. Clint Dempsey
0
widze że niektórym żal w dupe ściska że nie bronił VV czy Inni!!!!
Casillas jest najlepszy i to udowodnił!!!
0
Real prowadzi :( ())
0
Zal mi niektorych z was co Mourinho mial powiedziec ?
0
Valdes
Alves Puyol Mascherano Adriano
Keita Cesc Xavi
Tello Alexis Iniesta
0
Myśmy w bodajże 2004 roku też nie dali grać na Camp Nou to się mszczą.
Nieważne gdzie nawet na stadionie GKS-U liczy się triumf.
0
1-0 Błaszczykowski
0
WTF?!