qwer
Dołączył/a: luty 2012
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciuus to nie wina PSG, że sędziowie nie zobaczyli spalonego, ogarnij się....
swoją drogą mecz był na remis z naszą małą przewagą i gdyby Messi to wkręcił :)
0
ZA SILNY NA MALLORCW SKLAD :D :))
0
RESULTADOS DE LA VOTACIÓN DEL PREMIO 'GOAL 50' 2011-12
1. Cristiano Ronaldo
2. Iker Casillas
3. Lionel Messi
4. Andres Iniesta
5. Andrea Pirlo
6. Didier Drogba
7. Xavi Hernández
8. Ashley Cole
9. Yaya Touré
10. Sergio Ramos
11. Vincent Kompany
12. Mesut Özil
13. Mario Balotelli
14. David Silva
15. Robin van Persie
16. Karim Benzema
17. Sergio Agüero
18. Radamel Falcao
19. Zlatan Ibrahimovic
20. Pepe
21. Xabi Alonso
22. Marco Reus
23. Joe Hart
24. Jordi Alba
25. Ramires
26. Mats Hummels
27. Sergio Busquets
28. Mario Gómez
29. Robert Lewandowski
30. Cesc Fábregas
31. Gonzalo Higuaín
32. Emerson
33. Sami Khedira
34. Lukasz Piszczek
35. Klaas-Jan Huntelaar
36. Neymar
37. Arturo Vidal
38. Gigi Buffon
39. Eden Hazard
40. Wayne Rooney
41. Olivier Giroud
42. Christopher Katongo
43. Dani Alves
44. Shinji Kagawa
45. Petr Cech
46. Roman Shirokov
47. Fernando Llorente
48. Youssef Msakni
49. Andrea Barzagli
50. Clint Dempsey
0
widze że niektórym żal w dupe ściska że nie bronił VV czy Inni!!!!
Casillas jest najlepszy i to udowodnił!!!
0
Real prowadzi :( ())
0
kokodzambo13, :
to małpa
TEN KOMENTARZ NIE JEST PONIŻEJ PEWNEGO POZIOMU?JAKIŚ RASISTA JAKBY ALVESA TAK NAZWAŁ TO OD RAZU!?
0
kokodzambo13, :
to małpa
TEN KOMENTARZ NIE JEST PONIŻEJ PEWNEGO POZIOMU?JAKIŚ RASISTA DOBRZE ŻE ALVESA NIE OBRAZIŁ DEBIL!
0
sędzia gola pokazuje idioto....
0
jako kibic barcy jestem zły na cały zarząd strony.
To jest portal gdzie można podyskutowac i jezeli ktoś uważa żę CR7 należy się złota piłka a nie Leo to niech tak myśli!
Wy zaraz wyjeżdzacie z tu CYTUJĘ Komentarz poniżej pewnego poziomu!?
Ktoś tu jest poniżej pewnego poziomu ale nie my kibice.wiem że zaraz również dostanę ,Komentarz poniżej pewnego poziomu'.
No ale coż musimy się z tym pogodzić!
0
no i dobrze
0
ma racje,idiotyczne zachowanie
0
0
kubafcb102 może ty wiesz ale reszta pisze że był gol więc......
0
ZGODNIE Z PRZEPISAMI TO NIE JEST GOL BO PIŁKA MUSI PRZEKROCZYĆ LINIĘCAŁYM OBWOSEM PATRZĄC (KAMERĄ)OD GÓRY.
0
zależy jaki trening,zwykle 1,5godz.
0
Ale sie podniecacie każdy idiota by tak strzelił
0
Real wygrał :()
0
Arab89 zgadzam się tylko szuka wymówki, a zachował się jak szczeniak :(
0
1-0 Błaszczykowski
0
3-0
0
Fest sedzia z Madrytu;(
0
Oj tam,oj tam :)
0
o matko....
0
Valdes
Alves Puyol Mascherano Adriano
Keita Cesc Xavi
Tello Alexis Iniesta
0
Wedlug mnie tez lepsza bo kasowal duzo akcji
0
....poniżej poziomu jestem kibicem...a taka jest prawda nawet Boniek go zjechał w maz=gazynie T-Mobile Ekstraklasy.
Taka PRAWDA
0
Messi dobra ocena, bo każdy potrafi trafić do pustej bramki :(
0
Marcelo, Alves =grali bardzo dobrze
0
LOL z ta trawa
0
Będzie TRUDNO :(
Ale Barca wygra