1

Ch*ja warta ta Liga Mistrzów, gol ze spalonego, czerwone dla Ramosa i Pepe ja to pi*rdole wszystko....

1

Jak zawodnik lepszy w parterze walczy z zawodnikiem lepszym w stójce to powinien dążyć do obalania Go a nie kłaść się na matę przy każdej okazji, ja nie wiem o co w tym w ogóle chodziło ale wyglądało żenująco.

0

Jak sie zarejestrujesz to po jakichś 10 minutach każą Ci premium wykupić :p

0

Kłaniam się :D

0

Czy ja wiem czy to znów taki główny problem...Giroud jest najlepszym strzelcem mimo, że był drugim wyborem po powrocie Welbecka, gdyby grał cały czas w pierwszym składzie myślę, że 35 bramek byłby w stanie strzelić

2

Mój LG G3 jest do tego stopnia świetny, że pierwszy raz w życiu nie mam zamiaru brać nowego telefonu przy przedłużaniu umowy :D

1

Jasne, że przyznam, potrafi tym zirytować, ale wiesz z dwojga złego lepiej w te stronę, Tello miał idealne strzały po długim słupku ale niestety nic po za tym i wiemy jak skończył :D

0

Nie odpisywałbym Ci gdyby nie ostatecznie zdanie --,,Być może to przyjdzie z wiekiem? " Nie może mu przyjść z wiekiem coś co już miał w zeszłym sezonie :D w którym strzelił sporo takich bramek tzn ,,po długim słupku", na jesień 15/16 też miał bardzo dobrą skuteczność, a to że na wiosnę ona spadła było raczej spowodowane kiepską formą, także jasne, że mógłby tą skuteczność poprawić i nie kiwać w sytuacjach gdy może strzelać ale nie jest to aż tak duży problem :p bo i tak i tak strzela dużo

5

Sezon temu też tak mówiłeś jak wpakował 39 bramek i wykorzystywał prawie każdą sytuację?

0

Fajny klimat? Toż to melina :p

7

Spakuj tego snapchata, gorsza choroba niż facebook...ostatnio byłem na wycieczce w Hydropolis we Wrocławiu, 90% ludzi zamiast oglądać i słuchać przewodnika to kręciła snapy...

0

Rozumiem, dzięki za wyjaśnienie :)

0

Miło, że go ponowiłeś bo właśnie napisałem komentarz ale chyba nie doczekam się odpowiedzi, więc zadam to pytanie ponownie tutaj :D

Czy to nie jest czasem tak, że jeśli Komisja Europejska narzuca nam przyjmowanie uchodźców mimo, że tego nie chcemy i grozi nam karami za ich nie przyjmowanie to łamie naszą suwerenność i sprawia, że nie jesteśmy niepodległym państwem ? :D

1

Skoro już się zaczął znów temat uchodźców to chciałbym się spytać : czy to nie jest czasem tak, że jeśli Komisja Europejska narzuca nam przyjmowanie uchodźców mimo, że tego nie chcemy i grozi nam karami za ich nie przyjmowanie to łamie naszą suwerenność i sprawia, że nie jesteśmy niepodległym państwem ? :D

0

Dzięki wielkie!

0

Finał Ligi Mistrzów będzie w TVP czy leci tylko na Canal + ?

0

Poleci ktoś jakiś pub we Wrocławiu blisko centrum gdzie będę mógł obejrzeć meczyk Barcy?
Nie jestem z tego miasta, więc nie ogarniam a będę tam w ten weekend ;)

0

Wiadomo kiedy ogłoszona będzie data i godzina ostatniej kolejki ?
Wcześniej coś słyszałem, że o 20 w niedziele a teraz, że o 17 tak jak ta jutrzejsza.
Muszę się dowiedzieć jak najszybciej :)

0

Pamiętam, że kiedyś w jakimś meczu ligowym zagrał jako prawy skrzydłowy ale to był tragiczny występ :p

2

Gol Lewego nie powinien zostać uznany, Luis był faulowany przez Vidala

1

Mogą im nawet nogi połamać byle szwaby nie wygrały ;)

0

Na transfermarkcie pisze, że ma w lidze 18 asyst a ogólnie 25 :p

1

O ile mnie pamięć nie myli to Iniesta dostał tytuł ZM za finał :)

3

To powiedz jakie statystyki miał James w zeszłym sezonie jak już ich porównujesz ;)

0

A to Benzema i Bale czasem nie skończyli meczu z Rayo z kontuzjami?

1

Jeszcze transmisje łączoną to bym zrozumiał ale co to ku*wa jest za przełączanie z meczu na mecz? Jaki to ma sens? Ma ktoś jakiś zagraniczny stream z Barcą?

0

Ale ja z Tobą rozmawiam o wczorajszym meczu a nie 4 poprzednich....

2

Nie ma elementu zaskoczenia? To dlatego nasi stworzyli tyle sytuacji bramkowych, że ten mecz powinien się skończyć podobnie jak ten z pucharu króla? Rozróżniaj kolego brak elementu zaskoczenia od braku skuteczności bo to był jedyny problem naszej drużyny w tym meczu.

0

Łatwo jest kogoś krytykować siedząc w zapierdzianym fotelu przed telewizorem, nic dziwnego, że mu puszczają nerwy.

1

Ale co Ty masz do Mascherano? Przecież był chyba najlepszy na boisku w tym meczu, pierwsza bramka to była wina Pique, On nie pokrył, więc wzrost Masche nie ma tu nic do rzeczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?