0

No to źle wiesz bo Denis grał na skrzydle a Leo za Suarezem, graliśmy 3-4-3 tak jak w ostatnich meczach

0

Powiem Ci coś w tajemnicy ale nie mów nikomu - On nie czyta co na jego temat piszą Polscy fani na tym forum, także już tak nie płacz, że mamy go wspierać, samo to, że jest zawodnikiem Barcelony nas do tego nie zobowiązuje.

0

Widać jak oglądasz mecze skoro według Ciebie Denis grał na początku w pomocy ;)
On tylko zmienił strony, od początku grał na skrzydle

9

Hahahaha ziomek Ty chyba jesteś niepoważny, jedyna akcja kiedy ja zauważyłem Gomesa w ofensywie to była ta w polu karnym kiedy położył obrońcę a następnie wywalił piłkę w trybuny.
Po zejściu Ardy jak Denis wszedł na lewe skrzydła to 90% akcji Barcelony przez niego przechodziły.

16

Jak dla Ciebie wczoraj Gomes zagrał lepiej od Denisa to przestań oglądać ten sport albo przynajmniej się wypowiadać bo nie masz pojęcia o nim

8

Jacy Ci nasi rezerwowi są bezużyteczni....Gomes, Arda, Alcacer...
Jak tylko MSN nie idzie to nie ma kompletnie nikogo kto by pociągnął grę

3

Nieodgwizdany karny po strzale Iniesty, którego już nie powinno być wtedy na boisku :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Rzeczywiście z tej perspektywy wygląda to zupełnie inaczej niż po tych powtórkach telewizyjnych

0

A swoją drogą orientujesz się od kogo pochodzi ten głoś od 1:18 jak Gerardo już rzuca mikrofon? :D

1

A to chyba o Hudsona Ci chodzi ale to nie po hiszpańsku

16

Boże już piątek a ja dalej nie mogę normalnie funkcjonować :D

26

K. Stanowski dobrze podsumował wczorajszy mecz...
,,futbol niczego więcej już mi nie zaoferuje" :D
Też się tak czuję.

0

Mam to samo, oglądałem już dzisiaj powtórkę całego meczu, skróty z chyba wszystkimi językami świata a samą bramkę Roberto to chyba z 200 razy :D

2

Co Ty ćpiesz człowieku, zagrał zajebisty mecz, najlepszy z pomocników, no może poza Messim jeśli uznać Go za pomocnika w tym meczu

0

Luzik, powodzenia w szukaniu :D

1

Znajdź na necie korepetytora i zapłać żeby Ci przetłumaczył w ramach korepetycji :D Albo może jakiś Twój znajomy chodzi do szkoły językowej gdzie jest nauczyciel Chińskiego i by pomógł za darmo.

0

Mam to samo ;)
Jeszcze bardziej mi się podoba jak udaje, że mu przykro z powodu tego co powiedział np. jak się wyśmiewał z ,,oka" Carl'a :D

1

Tatuaż super, za to miejsce gorsze moim zdaniem, mi się bardzo podobają małe napisy na nadgarstku (od wewnątrz) :)
Subtelne i można w razie potrzeby zakryć zegarkiem.

0

Dobry ten mecz Realu? Bo nie wiem czy opłaca mi się odpalać :)

0

No, aż raz go wyprzedził felipe luis, więc po co takie pieprze*ie

0

Wyobrażam sobie...strzelił 40 goli w 2015 roku a to prawie połowa

0

Canal + Wilder o 2

1

No przecież tak się oblicza klasyfikacje kanadyjską

0

Alexis 20 + 16 ?

0

Podaj kwotę :p Zegarki marki Diesel mają największe koperty

3

I think, że to very dobre choices

2

Ale on mieszka w Hiszpanii już prawie 3 lata...to jest kilka lat :D

1

Ray Hudson :p

0

Stworzył sobie sytuacje? Sam na sam po podaniu od Neymara to jest stworzenie SOBIE sytuacji? którą ponad to koncertowo spaprał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?