pride1899
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myślę, że o 14 to będzie burza tak patrząc na niebo i zbierające się chmury :D
0
Ja kibicuję ;)
1
Co jest z tą reprezentacją to ja nie wiem xd jak Oni mogą tak jechać wszystkich
0
Bo się denerwuje na boisku jak mu nie wychodzi albo jak jest faulowany po 100 razy na mecz? Trudny charakter to jest wtedy jak ludzie z Tobą nie mogą wytrzymać a nie jak ktoś jest nerwowy na boisku....a nie wydaje mi się żeby ktokolwiek z drużyny miał problem z charakterem Neymara prywatnie
2
A skąd Ty wiesz jaki On ma charakter? po czym stwierdzasz, że ma trudny?
0
Rozumiem, rozumiem, spoko ;)
0
Co Ty tak tej Albanii kibicujesz z tego co widzę po Twoich komentarzach po meczu?
0
O kurde zapomniałem od razu po przebudzeniu sprawdzić, oglądał ktoś to? Jak to się stało ? :D Widziałem w Meksyku faworyta do wejścia do finału :D
2
Zieliński chyba nie gra na pozycji wahadłowego tak jak Błaszczu/Kapustka/Grosik/Peszko a z kolei jest bardziej ofensywnym zawodnikiem od Jodłowca i Mączyńskiego więc pewnie Nawałce bardziej zależało na wzmocnieniu środka pola od tej defensywnej strony, po prostu chyba nie ma gdzie go upchnąć.
0
Wydaje mi się czy Milik grał jakby się bał? cały czas zabierał nogę, nie wchodził w piłkę na 100% co się zemściło tym pudłem z 46 minuty
1
Tak w zasadzie to jaki wynik w tym meczu byłby dla nas najlepszy zakładając naszą porażkę z Niemcami?
0
Długo czekaliście na aktywacje tych dwóch dodatkowych kanałów? Bo ja już z 2 godziny i nic
0
Parę komentarzy niżej ktoś napisał, że zacina i wywala ze streamów :)
0
To podaj te streamy bo nie chcę płacić dwóch dych za coś czego nie jestem pewny, że będzie dobrze działało :D od czasu upadku futbolhd nie mam żadnej zaufanej strony
0
Okej, dziękuję bardzo
0
Wie ktoś od której zaczyna się ceremonia otwarcia?
0
To nie był hymn ISIS tylko nieoficjalny hymn Al-kaidy, ogarnij najpierw temat a potem się wypowiadaj
0
Z Messim, Iniestą i Xavim w takiej formie jaką wtedy mieli to każdy mógłby wykręcać takie statystyki jak Pedro, które swoją drogą jakieś spektakularne nie były. Jak dla mnie to na jego miejscu mógłby być ktokolwiek o zbliżonym poziomie i wyszło by na to samo. To nie jest piłkarz, który robi różnice na boisku.
5
Wstajecie dzisiaj na Argentyna - Chile? :)
Oby ten mecz stał na lepszym poziomie niż dotychczasowe
0
Alee jest różnica między Polską a Niemiecką ligą
0
I myślisz, że te dwa lata taką różnice zrobiły? a co niby Stępiński w tym Ruchu prezentuje?
0
Stepiński miał 18/19 a Sobiech 20
0
No z kolei Stępiński wyjechał do Niemiec i wrócił szybciutko do Ruchu bo nic nie pokazał
0
25 lat to nie jest raczej nie prosperujący zawodnik
1
Ale o jakim rozwijaniu TY mówisz? W ciągu jednego turnieju? Sobiech w końcówce tego sezonu strzelał jak na zawołanie, jest w dobrej formie
0
Bo jak Lewandowskiego albo Milikowi coś się stanie to Euro ze Stępińskim nie zawojujemy.......
0
Stępiński to nie jest dobry pomysł na 3 napastnika :/
0
Kiedy Polska gra te dwa mecze towarzyskie?
1
Ch*ja warta ta Liga Mistrzów, gol ze spalonego, czerwone dla Ramosa i Pepe ja to pi*rdole wszystko....
1
Jak zawodnik lepszy w parterze walczy z zawodnikiem lepszym w stójce to powinien dążyć do obalania Go a nie kłaść się na matę przy każdej okazji, ja nie wiem o co w tym w ogóle chodziło ale wyglądało żenująco.