pride1899
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pin0chet Nie ma na nią zgody jeszcze, ma być do końca roku
1
@urbipl Wczoraj byłem na tym nowo otwartym jarmarku pod PKiN w Wawie. Moja dziewczyna kupiła sobie barszcz czerwony - 25 zł za jakieś na oko 250-300 ml samej zupy (bez jakiejkolwiek wkładki). Nie przesadzę jak powiem, że była to najgorsza zupa jaką kiedykolwiek jadłem, praktycznie sama sól z jakimś dziwnym posmakiem w ogóle nie przypominającym barszczu.
0
@lajcior 4 i zostawiam je na przyszły rok, ale 2 jeszcze w grudniu już zabukowane
2
@pluszek Ale przecież ona mogła referować do statystyk z innych krajów a nie Polski
1
@misterio Mi się podobała, szczególnie pod tym kątem, że bohater był grywalny jak inne jednostki, a nie tylko rzucał czary
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Safrani Okej, poczytałem trochę z ciekawości i już rozumiem Wasz punkt widzenia.
0
@Safrani No na przykład jakby miało wyglądać małżeństwo jednopłciowe nie chronione przez Państwo. Nawet jeśli ten artykuł nie definiuje wprost czym jest małżeństwo to jakąś funkcję pełni.
0
@vaqi @Safrani To jak według Was interpretować ten artykuł?
2
@tbas To o czym mówi artykuł 18?
1
@MateS Wystarczyło, że drugi zawodnik blokował przestrzeń żeby Yamal miał mocno ograniczone pole dryblingu vs. Cucu
0
Wystarczyło, że z Celtą w drugiej połowie i z Bilbao cofnęliśmy obronę niżej i już gra wyglądała 100 razy lepiej. Ale po dzisiaj widzę, że mamy powrót do genialnej taktyki.
1
3 obrońców robi pułapkę offsajdową a Balde sobie stoi na wyjebce
1
Nie było spalonego
1
Najgorszy mecz tego sezonu zdecydowanie. Z realem, PSG i Sevillą były chociaż jakieś momenty.
1
Może rzeczywiście nasz sztab coś spier*olił z przygotowaniem fizycznym do sezonu
1
Dziwie się, że nie zmienił Fermina na Christensena albo Casado
1
Nikt dzisiaj nie ma formy, dosłownie nikt
0
Bardzo chciałbym zobaczyć linie bo z powtórki wyglądało to jak 100% spalony.
0
@drifboy25 Oczywiście, że był
0
Niemożliwe to jest
7
@Unbe Może nie brać narkotyków w takim razie
0
@Arden Już wolę Kręcidło słuchać
0
@Wilku151 na PilotWP masz pakiet podstawowych kanałów + Eleven za 15zł miesięcznie(ofc dokupiłem to dodatkowo do pakietu sportowego w C+ żeby mieć wszystko)
1
@RichardWinters Co to znaczy Oczy cię nie krwawią?
2
@norbi77 Nie odpowiadasz na żadne pytania, nie podajesz żadnych argumentów na to co piszesz, a do tego jeszcze obrażasz ludzi w dyskusji którą sam zapoczątkowałeś. I Ty coś będziesz pisał o poziomie innych...
0
@JimMorrisonFCB Są inni którzy to robią publicznie i Ci to nie przeszkadza bo podzielasz ich emocje.
0
@JimMorrisonFCB I co z tego? Ty się dla przykładu onanizujesz z powodu dobrej gry Barcy co dla wielu może być niezrozumiałe.
1
@MYTO Bo ludzie są zjeb*ni i nie potrafią zrozumieć, że ktoś może lubić coś czego oni nie lubią
0
@fotohobby nie musiałem, wystarczyło przeczytać całą dyskusję to znałbyś kontekst