pride1899
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem gdzie Wy ludzie macie oczy. W każdym meczu w którym Montoya dostał szanse zagrał minimum przyzwoicie. Nie pamiętam żeby kiedyś zagrał jakiś słaby mecz.
0
Ściągnij sopcast na telefon albo tablet i jazda, bardzo dobra jakość, studia to nie liceum żeby Cię z zajęć wywalili za nie słuchanie a obecność zawsze będzie :D (oczywiście zakładam, że masz wifi na uczelni)
0
-.-
1
Po zejściu Verattiego i Matuidi zrobiła się w środku taka dziura, że w ciągu tych 15 minut mogliśmy im spokojnie wsadzić jeszcze z 2 bramki. Pewnie się wielu ze mną nie zgodzi ale dla mnie piłka nożna jak i każdy inny sport jest po to żeby ,,zabawiać" publiczność (najbardziej robią to bramki) a nasi piłkarze dostają za to taką kasę, że mogliby się trochę bardziej postarać.
3
Jak oglądałem powtórki to aż się dziwiłem czemu Messi tam nogi nie wepchnął
0
Nie podoba mi się to...Po trzeciej bramce dla nas i wejściu Pastore i Lavezziego zrobiła się taka dziura w środku pola, że moglibyśmy im władować jeszcze z 2 bramki spokojnie.
0
Ostatni mecz z dwoma pivotami nam nie bardzo wyszedł
1
Wykonanie bardzo dobre ale co to ma niby oznaczać? Mi się nie podobają takie tatuaże bez celu..chyba, że jakieś znaczenie dla Neymara mają tygrysy xd
0
Ta klauzula Reusa aktywuje się w to okienko czy w letnie?
0
Też tak myślę, szkoda, że Alexis dostał wolne bo wybór byłby jasny :p
0
Hmm jak myślicie, który mecz będzie ciekawszy na dzisiejszy wieczór Gala - Arsenal czy Juve - Atletico?
0
Rafa powinien grać
0
No to nie mamy nawet o czym dyskutować jak dla Ciebie to jest normalne :)
0
Ty tak na serio?
0
Szkoda chłopa, właśnie dzisiaj tak sobie rozmyślałem czy uda mu się pobić 31 bramek w lidze Suareza z zeszłego sezonu a tu takie nieszczęście :/
1
Jakaś poważna ta kontuzja Aguero?
1
Poza tematem - przeczytał już ktoś ,,Barca. Życie,pasja,ludzie" i mógłby wyrazić opinie bo zastanawiam się czy kupić :)
0
Przeginają
0
A masz inne wytłumaczenie?
0
Napisałem, że szkoda, że to robi a nie, że ja bym z nim przybijał piątki
1
Nie przeżyje odejścia Montoyi...Od kiedy pamiętam to chyba nie było sytuacji żeby dostał szanse gry i zrobił coś źle. Jedynym racjonalnym wyjaśnieniem tej sytuacji jest chyba ta plota, że Martin miał romans z żoną Lucho bo inaczej ja tego wytłumaczyć nie umiem, szkoda tylko, że Enrique przekłada to na poziom zawodowy bo przez to osłabia swój zespół...
0
A to nie ma być przypadkiem piłkarz na tą samą pozycje co Verma?
3
Gdzie się podziała jego skuteczność z Anglii?
2
Nic nie płacisz, nie ma haczyków, odliczają Ci tylko VAT od ewentualnej wygranej, na koncie masz tyle ile wpłacisz, nic nie zabierają :)
12
Niby fajnie, że mecz tak wieczorkiem na zakończenie weekendu ale ciężko wytrzymać :)
0
Ta odpowiedź dotycząca sytuacji Montoyi strasznie dziwna
1
Wenger to jest jednak udany...na ławce ma Podolskiego i Campbella a wystawia na szpice kłodę Sanogo -.-
0
Nie powiem Ci na pewno, ale wydaję mi się, że niestety nie będzie polskiego komentarza bo na stronce na której zawsze oglądam mecze, przy Barcy pisze ,,zagraniczna"
0
Aaa no rozumiem, dzięki, że mi to rozjaśniłeś, myślałem, że po prostu naszego meczu w ogóle nie będzie na żadnym polskim kanale :p
0
Hmm ale po co skoro Onet streamuje NC+ a tam naszego meczu nie ma? Chyba, że czegoś nie rozumiem