pride1899
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No widzę, widzę i jak dla mnie to zawodnik ManU (bodajże Blind) ma bardziej wystawioną stopę od schowanego za nim Mangalą
1
Przed chwila obejrzałem skrót derbów, tylko mi się wydaję, że przy 3 golach dla united był spalony? mam na myśli wszystkie oprócz tej pierwszej Younga, która swoją drogą była na strasznym farcie
2
Kane...leże
0
Klątwa Widzewa, dopóki ten klub nie wejdzie to żaden tego nie zrobi a na to będziemy musieli trochę poczekać xD
0
Komentarz usunięty
10
Przypomnieć Ci co było tutaj z Danilo ? identyczna sytuacja
0
Jak dla mnie nr. 3 za Pogbą i Neymarem jeśli chodzi o najlepszych graczy świata z roczników 90-95
0
Pedro i Alves ;p
0
Moim skromnym zdaniem należałoby się zająć porządnie Deulofeu zamiast rzucać go po wypożyczeniach a w jego miejsce ściągać któregoś z podanej dwójki.
0
Jak miał zareagować? No nie wiem, mógł złapać się za nogę i wykrzywić minę ale nie turlać się i rzucać jakby mu naprawdę coś poważnego się stało...
2
No sory ale Medel ma tu rację, jasne jest, że specjalnie nadepnął Neya i nie powinien tak zrobić ale Neymar zachował się jakby mu nogę urwało...
1
Zamiast mu odpowiadać, powinniście go po prostu olać to mu się znudzi, przecież widać, że dzieciak myśli, że jest zabawny...
0
Rozumiem decyzję Xaviego, nie mam mu za złe, że odchodzi...no ale żeby do Arabów ? Przecież miał oferty np. z FC Tokio -.-
0
Mozna kupić, nie można rejestrować
0
Przecież Pogba to rodowity Francuz
1
13 bramek i 7 asyst to On ma w samej lidze...
1
Komentarz usunięty
0
Śmieszek
0
Który to już mecz Neymara bez bramki?
4
No ta przecież Alexis nigdy Realowi nie strzelił racja.
0
Kompletnie czego innego się spodziewałem patrząc na ostatnie mecze obu drużyn. A to co wyrabia ostatnio Neymar to jakiś kiepski żart.
0
Offtop : Jak sądzicie Sevilla pociśnie jutro Villareal na wyjeździe? Zastanawiam się czy wsadzić ten mecz w kupon, ostatnio Sevilla w gazie a Villareal nie bardzo :)
6
Fajnie, że Juve ma duże szanse na przejście, w końcu po tylu latach będzie ich można znów zobaczyć w topie
1
Matko co Wy tak płaczecie o te zmarnowane sytuacje, spójrzcie jak my kapitalnie gramy, przecież my ich miażdżymy
0
Ale i tak z tych 10 tysięcy na Widzewie max 2 tysiące to ludzie którzy są fanatykami i zajmują się takimi rzeczami i patrząc na doping na Camp Nou - tam takich fanatyków raczej nie ma więcej
0
Pewnie zostanę za to zbesztany ale według mnie nawet takie sytuacje pokazują jak marny jest poziom miejscowych kibiców Barcy. U mnie na Widzewie jak miała być oprawa to były zbierane pieniądze od wszystkich z młyna a potem ultrasi robili ją własnoręcznie a tutaj mają wszystko podstawione przez klub, myślę, że sami by nawet nie wpadli żeby coś takiego zrobić :/
0
Barca to nie Arsenal, gwarantuję Ci, że wygramy to :)
0
Trafna uwaga :p
9
Arsenal to jest najbardziej wkurzający własnych kibiców klub na świecie xd
6
Kibice Arsenalu dali mu taki przydomek dla jaj bo jest słaby