pride1899
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cały Twój pierwszy komentarz tak odbieram
0
Z Twojej wypowiedzi tak wynika
0
Ja to już nie wiem co ten chłopak musi zrobić żeby być docenionym przez takich jak Ty, od Suareza jest gorszy fakt, ale to nie zmienia faktu, że należy do światowej elity i każdy by go chciał u siebie w drużynie, więc nie pisz ,,jak ja się cieszę, że mamy Suareza a nie jego"
0
Witam w klubie
0
Nie będą musieli przypadkiem Sevilli zapłacić? Był wypożyczony na 2 lata
0
Było super ;)
0
Inni jakoś dali radę, nawet Stegen, który jest dopiero rok :D a Ney zawsze wyluzowany to myślałem, że to może kwestia znajomości języka
0
Neymar nie potrafi jeszcze hiszpańskiego, że tak nie chciał nic mówić?
0
Jestem jak najbardziej za
0
Popieram
0
Hehehehehe
0
Myślę, że na dokładne info to trzeba poczekać aż zbierze się full skład, ale prawdę mówiąc jeśli nie ma być telebimu to nie wiem czy się opłaca tam jechać...
0
Podobno w przypadku braku telebimu, mamy mieć wynajęty cały pub dla siebie
0
A skąd takie info? bo ja też jestem zapisany
0
Offtop : Mam wielką prośbę, mógłby mi ktoś na privie albo tutaj napisać rozmiarówkę tych koszulek okolicznościowych na finał, które mamy dostać na wyjazd do Berlina? Bo w mailu, który dostałem nie ma rzekomego załącznika :/
2
0
Nie wierzę ku*wa co ja czytam...WY sobie nie zdajecie sprawy, że życie to jest najcenniejsze co mamy?, że ten chłop miał żonę i małego synka? A Wy mówicie, że dobrze się stało, bo chciał się bić z kibicami przyjezdnymi tak jakby to było coś niespotykanego? Widziałem całą tą sytuację na filmiku, pies mógł równie dobrze podbiec i go spałować albo pocisnąć gazem po oczach, ale czego tu się spodziewać jak do naszej policji dostają się obsra*e ciołki, które nawet nie są odpowiednio przeszkoleni do używania broni gładkolufowej i nie potrafią celować...
0
Sam Popek mówił, że ta płyta to nie jest rap a została ona zrobiona dla beki a nie na poważnie jeśli po samych tekstach nie zauważyliście. Moim zdaniem w dobie raperów, którzy w kółko śpiewają o tym jak to nie jest w Polsce źle, to co tworzy Gang Albanii jest świetne, wiadomo, że nie można doszukiwać się tu przekazu, ale mimo tego dla mnie płytka i pomysł jak najbardziej na plus.
0
Komentarz usunięty
0
Poważnie Pedro ma tak mało asyst? Od którego roku On gra w pierwszej drużynie?
0
Może miej to w dupie bo i tak wyjedziesz z kraju albo skończysz z pensją na poziomie 1500 zł netto ?
0
Ale w LM mamy jeszcze do przejścia półfinał i finał a w lidze jesteśmy zależni tylko od siebie
0
Bezbłędny w obronie? w drugiej połowie miał stratę za stratą + kilka głupich decyzji
2
Nie jestem pewny czy chcę żeby Real odpadł..jak tak się stanie to zostanie im już tylko skupienie się na lidze a mamy raptem 2 punkty przewagi
0
Możesz mieć nawet do kostek, ja Cię nie oceniam ani nikogo innego, to jest tylko moja opinia, nie lubię jak facet ma długie włosy i tyle. Zabrzmiało to trochę jak gejoza ale każdy chyba skuma o co mi chodzi xd
1
Facet powinien mieć krótkie włosy
0
Zależy z której strony na to spojrzeć, z jednej już w 5 i 6 ten klimat z początku zaczął znikać ale z drugiej w 7 już go nie było prawie w ogóle ale znów jeśli spojrzeć na ten film nie przez pryzmat tych pierwszych serii i początkowego założenia odnośnie ,,nielegalnych wyścigów" to jest całkiem niezły.
0
Chciałem zadać już wcześniej to pytanie ale stwierdziłem, że pewnie mnie użytkownicy ochrzanią :D Jako, że jestem fanem tej serii to nie mogę być zbyt obiektywny ale no z pewnością nie jest to najlepsza część ani też nie najgorsza. Ogólnie za dużo rozpierduchy i sytuacji wykraczających poza prawa fizyki xd No i to dość sentymentalny film z sam wiesz jakiego względu :)
0
Zaskoczę Cię ale pewnie oznacza to, że również spodziewa się dziecka
0
No wydaję mi się, że jeśli w momencie wykonywania wolnego którykolwiek z zawodników jest na spalonym to powinien być odgwizdany bez względu który odda strzał, ale może się nie znam ;)