pride1899
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przypomnę Ci, że graliśmy z mistrzem Francji a wszystkich których wymieniłeś zagrali o niebo lepiej od tej dwójki a nasrane to możesz mieć Ty śmieciu
0
Ale reszta coś wnosiła
6
Wszystko jestem w stanie zrozumieć ale Pedro i Alvesa w pierwszym składzie dłużej nie zniosę
0
Ter Stegen zawalił
0
W 3 komplecie dzisiaj gramy?
0
Lepszy Neymar na prawym skrzydle niż pedro
1
A Neymar na drugim skrzydle -.-
0
Ja się tak zastanawiam...Co jest z tym Lucasem? Nie oglądam każdego meczu PSG ale na tyle ile widziałem to uważam, że chłopak wymiata a ani nie ma miejsca w podstawowym składzie ani nawet powołań do reprezentacji
1
Chodzi mi o ogólne wrażenie
2
Przy każdym upadku Neymara się boję, że kontuzja xD To miał być jego sezon a jak na razie to jest chyba gorzej niż rok temu :/
0
?????????
0
Pedro Pedrito Pedro!
0
Chyba psychologiczna xd
1
W pucharze z Southamptonem :)
6
Alexis bramera z wolnego :)
3
Taki mały offtopik, meczu żadnego nie ma to mam nadzieję, że nikt mi tego nie będzie miał za złe :DJest tu może jakiś obecny student lub absolwent kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze i mógłby mi na privie coś o nim powiedzieć? Jest to trochę niszowy kierunek więc nie ma na necie za dużo wypowiedzi o nim a to dla mnie ważne :D
0
Przestań gadać o takich drobnostkach bo zaraz zostaniesz zbluzgany, przecież to forum o Barcelonie :D
1
Będę siedział tutaj przez cały finał i pisał co 5 sekund komentarz o siatkówce specjalnie dla Ciebie :)
0
Tylko mi wszystkie streamy padły? miałem 3 i żaden nie działa
1
Pięknie!
0
Szczególnie, że Roberto jest starszy od Rafy
1
Został wychowany jako piłkarz przez Barcelonę, potem przez wiele sezonów grał w Arsenalu (nawet był kapitanem), wrócił do domu na 3 sezony po czym przechodząc do Chelsea (wiedząc, że to chyba największy rywal Armatek) bodajże na prezentacji albo w jednym z pierwszych meczy całuje jej herb ( mając na uwadze, że w przeszłości całował też herby Barcy i Arsenalu) i to jest według Ciebie normalne zachowanie? Bezczelność ma jakieś granice :)
0
Najważniejsze, że jest Douglas
0
No dobrze, dobrze, że ruszył głową niech idzie z Figo na piwko będą mieli o czym porozmawiać. Jeszcze śmieć w wywiadzie powiedział, że zawsze będzie kanonierem, żenada.
7
Zastanawiam się kiedy włodarze Arsenalu wpadną na to, że żadne transfery im nie pomogą dopóki Papcio będzie trenerem
0
Offtop : ma ktos jakas stronke badz kanal na youtube gdzie sa zamieszczane obszerne skroty z lm? Tylko takie kilkunasto minutowe a nie sane bramki bo niestety mam tydzien na popoludnia:/ z gory dzieki za odpowiedz.
0
o jezus spaliłbym się ze wstydu xD
0
Faul był ale to, że Ronaldo przewraca się po takim kontakcie jest śmieszne
0
:o
0
Na baletach wszyscy