0

Przypomnę Ci, że graliśmy z mistrzem Francji a wszystkich których wymieniłeś zagrali o niebo lepiej od tej dwójki a nasrane to możesz mieć Ty śmieciu

0

Ale reszta coś wnosiła

6

Wszystko jestem w stanie zrozumieć ale Pedro i Alvesa w pierwszym składzie dłużej nie zniosę

0

Ter Stegen zawalił

0

W 3 komplecie dzisiaj gramy?

0

Lepszy Neymar na prawym skrzydle niż pedro

1

A Neymar na drugim skrzydle -.-

0

Ja się tak zastanawiam...Co jest z tym Lucasem? Nie oglądam każdego meczu PSG ale na tyle ile widziałem to uważam, że chłopak wymiata a ani nie ma miejsca w podstawowym składzie ani nawet powołań do reprezentacji

1

Chodzi mi o ogólne wrażenie

2

Przy każdym upadku Neymara się boję, że kontuzja xD To miał być jego sezon a jak na razie to jest chyba gorzej niż rok temu :/

0

?????????

0

Pedro Pedrito Pedro!

0

Chyba psychologiczna xd

1

W pucharze z Southamptonem :)

6

Alexis bramera z wolnego :)

3

Taki mały offtopik, meczu żadnego nie ma to mam nadzieję, że nikt mi tego nie będzie miał za złe :DJest tu może jakiś obecny student lub absolwent kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze i mógłby mi na privie coś o nim powiedzieć? Jest to trochę niszowy kierunek więc nie ma na necie za dużo wypowiedzi o nim a to dla mnie ważne :D

0

Przestań gadać o takich drobnostkach bo zaraz zostaniesz zbluzgany, przecież to forum o Barcelonie :D

1

Będę siedział tutaj przez cały finał i pisał co 5 sekund komentarz o siatkówce specjalnie dla Ciebie :)

0

Tylko mi wszystkie streamy padły? miałem 3 i żaden nie działa

1

Pięknie!

0

Szczególnie, że Roberto jest starszy od Rafy

1

Został wychowany jako piłkarz przez Barcelonę, potem przez wiele sezonów grał w Arsenalu (nawet był kapitanem), wrócił do domu na 3 sezony po czym przechodząc do Chelsea (wiedząc, że to chyba największy rywal Armatek) bodajże na prezentacji albo w jednym z pierwszych meczy całuje jej herb ( mając na uwadze, że w przeszłości całował też herby Barcy i Arsenalu) i to jest według Ciebie normalne zachowanie? Bezczelność ma jakieś granice :)

0

Najważniejsze, że jest Douglas

0

No dobrze, dobrze, że ruszył głową niech idzie z Figo na piwko będą mieli o czym porozmawiać. Jeszcze śmieć w wywiadzie powiedział, że zawsze będzie kanonierem, żenada.

7

Zastanawiam się kiedy włodarze Arsenalu wpadną na to, że żadne transfery im nie pomogą dopóki Papcio będzie trenerem

0

Offtop : ma ktos jakas stronke badz kanal na youtube gdzie sa zamieszczane obszerne skroty z lm? Tylko takie kilkunasto minutowe a nie sane bramki bo niestety mam tydzien na popoludnia:/ z gory dzieki za odpowiedz.

0

o jezus spaliłbym się ze wstydu xD

0

Faul był ale to, że Ronaldo przewraca się po takim kontakcie jest śmieszne

0

:o

0

Na baletach wszyscy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?