pitus0606
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Opole
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
YAYA najlepszy defensywny pomocnik na świecie
go nie widać tak często jak np. Messiego przy piłce
ale one jest świetny
uwielbiam go
i nigdy bym nie chciał zeby odchodzil
VIVA EL YAYA!!
0
ja chciałem zagrać z Liverpopolem:(
Gdyż Barca i l'pool to najlepsze drozyny tego sezonu
wiec to byl by mecz...
a o zwycieztwo to ja sie nie martwie widzac gre Barcy!! : D
VeB!!
0
a z schalke przypadkiem nie strzelil BOJAN??
0
"Przypomnijmy, ze Duma Katalonii zmierzyła się z Realem Madryt."
tego chyba nie trzeba przypominac :DD
0
juz nie LFP
TYLKO BBVA:)
0
15goli na 14 meczy
bo ostatnio z valencja nie gral:)
0
świetny mecz:))
moze ktos powiedziec ze slabo grali
ale to nie wina Barcy
tylko REALU ktory ejhst slaby i gra taktyka 6-3-1
i jeszcze kosza kur** glupie....
MES QUE UN CLUB!!
BARCA
0
kiedys pytali kiedy jest ocena 10
pisali ze jak ktos zagra swietny mecz
CZY 4 BRAMKI W 45' nie wystarcza by dostac 10?
TO JEST GLOWNY CEL NAPASTNIKA
A ETO'O WYWIĄZAŁ SIE Z NIEGO TAK ŻE, nikt nie spodziewał sie tego
ZDECYDOWANIE ETO'O 10!!!
0
ajjj juz sie Gran Derby nie moge doczekac:)
pozdrawiam:)
0
Toure*
0
dla mnie TURE najlepszy zawodnik na boisku:))
kapitalnie gral
przynajmniej 7 a jak dla mnie 8/9 ocena:))
0
http://www.justin.tv/widgets/jtv_live.r8713.swf?channel=shulton_online