10 maja 2010, 21:45
0
BAN
10 maja 2010, 21:33
IBRA BOJAN PEDRO KEITA MESSI YAYA ABIDAL PUYOL PIQUE DANI VV
10 maja 2010, 20:37
dla mnie zrezygnuje z 1- Diego Lopez 2- De Gea 3- Azpilicueta 4- Javier Martínez Aguinaga 5- Cazorla lub Pedro , choc ten 2 seoznem tym zasluzyl na bycie w kadrze 6- Guiza
7 maja 2010, 16:47
no bedzie fajny meczyk ; ) z checia poogladam :)
6 maja 2010, 17:24
ja również o co kolega SpliT za jego gwiazdorstwo nienawidzialem go juz tam i w zadnym wypad nie chcialem by dolaczl do Barcelony
17 sierpnia 2008, 13:30
Toure*
8 maja 2009, 21:54
To jakies plotki Puyol jeszcze za młody na Milan ale i tak nigdy z Barcy nie odejdzie el capitano : Viva la Carles:P
9 kwietnia 2009, 14:30
ja chciałem zagrać z Liverpopolem:( Gdyż Barca i l'pool to najlepsze drozyny tego sezonu wiec to byl by mecz... a o zwycieztwo to ja sie nie martwie widzac gre Barcy!! : D VeB!!
11 listopada 2009, 14:39
Yaya - mistrz sam w sobie nie moze odejsc Najlepszy defensywny pomocnik na świecie!
24 listopada 2009, 20:10
za 5 min konczy sie Rubin wynik 0-0 jezeli tak zostanie to jak Barca wygra wywalczy AWANS!! wiec MUSIMY WYGRAC!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN
0
IBRA
BOJAN PEDRO
KEITA MESSI
YAYA
ABIDAL PUYOL PIQUE DANI
VV
0
dla mnie zrezygnuje z
1- Diego Lopez
2- De Gea
3- Azpilicueta
4- Javier Martínez Aguinaga
5- Cazorla lub Pedro , choc ten 2 seoznem tym zasluzyl na bycie w kadrze
6- Guiza
0
no bedzie fajny meczyk ; )
z checia poogladam :)
0
ja również o co kolega SpliT
za jego gwiazdorstwo nienawidzialem go juz tam
i w zadnym wypad nie chcialem by dolaczl do Barcelony
0
Toure*
0
To jakies plotki Puyol jeszcze za młody na Milan
ale i tak nigdy z Barcy nie odejdzie
el capitano : Viva la Carles:P
0
ja chciałem zagrać z Liverpopolem:(
Gdyż Barca i l'pool to najlepsze drozyny tego sezonu
wiec to byl by mecz...
a o zwycieztwo to ja sie nie martwie widzac gre Barcy!! : D
VeB!!
0
Yaya - mistrz sam w sobie
nie moze odejsc
Najlepszy defensywny pomocnik na świecie!
0
za 5 min konczy sie Rubin wynik 0-0
jezeli tak zostanie
to jak Barca wygra
wywalczy AWANS!!
wiec MUSIMY WYGRAC!!