0

uwielbaim komentatorów GOL tv wiec juz zaczynam sciagac : D

0

ciesze sie ze Carles rozegrał fenomenalne spotkanie

ale z 2 strony na stronie realu przeczytalem bardzo fajny komentarz o tym ze to DZIWNE ze najlepszym zawodnikiem Barcy dzisiaj byl obronca

cos poszlo nie tak w tym meczu , ale cieszmy sie z 3 punktow ; )

pozdrawiam:)

0

no tak niecelne podanie Barca tez miala

to fakt

ogolnie mecz pod wzgledem poziomu i tych wszystkich zapowiedzi

mnie zawiodl

wazne ze wygralismy jednak!!

i wracamy na fotel

pozdrawiam wszystkich kibicow Barcy!

0

przeważał chyba w niecelnych podaniach!

Ja moge podsumować tak....

Barca była lepsza , ale to real miał więcej sytuacji, przynajmniej w 1 polowie

0

troche mecz mnie zawiódł

ale ważne ze wygraliśmy!!

VeB!

0

"wolałbym żeby Kaka albo Benzema opuścili GD"

zaden kaka , benzema ani CR

GD to swieto i ma kazdy byc zdrowy i grac

wtedy Barca udowodni tym pewnym siebie kibica z stolicy Hiszpani ze W lide najlepszy jest zespol z Katalonii!!

Visca el Barca!

0

jakie 1-0 dla rubina? nigdzie o tym nie pisze ; /

ogladam z opznieniem 88 min 0-0 na necie ;p

0

za 5 min konczy sie Rubin wynik 0-0

jezeli tak zostanie

to jak Barca wygra

wywalczy AWANS!!

wiec MUSIMY WYGRAC!!

0

Yaya - mistrz sam w sobie

nie moze odejsc

Najlepszy defensywny pomocnik na świecie!

0

Opole

pub TOROPOL

Zapraszam :)

0

niska frekwencja (tylko 55 tysięcy widzów)

w wiekszosci panstw to niewyobrazalna liczba : DDD

ale "TYLKO"

0

dodam jeszcze

ze Real bez Casilliasa

Puchar Uefa?

Srodek Tabeli?

2 liga?

cos z tego:)

0

Dla mnie Casillias jest najlepszy ze wzgledu na 2 czynniki

- posiada niezwykly talent

-gra w Realu Madryt ( co sprawia ze ma wiele sytuacji do wykazania sie , poniewaz obrona realu jest strasznie dziurawa)

Valdes jest moim zdaniem w pierwszej 5 najlepszych bramkarzy , z sezonu na sezon coraz lepsza gra, nie popelnia glupich bledow,

mam nadzieje ze w koncu wystapi w reprezentacji Hiszpanii

Obrona Barcelony dobrze funkcjonuje co sprawia ze Valdes nie ma tylu sytuacji co Cassillias, wiec nie mozna w sumie ich porownywac

0

"Wiele lat temu..."

no nie przesadzajmy : D

0

Marek Citko

przeciwko Angli

na wembley

??;>

0

ale Barry to nie Xavi

ale Richards to nie Alves

ale Kompany to nie Puyol

ale City to nie Barca:)

nie lekcewaze:)

ale uwazam ze dosc dziwna polityke ma ten klub

visca el Barca!

0

no i dobry meczyk bedzie

ale Barca moim zdaniem latwo wygra;D

bo samymi napastnikami Man city nic nie zrobi

:)

VeB!

0

100 tys.*

0

jakbym mial to bym nawet 100 dal

te buty daly mi najpiekniejsza chwile w moim zyciu

Iniestaaaaaaaaa Iniessssssssssssstaaaa

wielki człowiek:)

0

nie lubie takich ludzi

ja osobiscie lubie Laporte:)

0

mistrz jedyny w swoim rodzaju :) świetnie ze z nami zostaje

VIVA LA YAYA!

0

FC BARCELONA GRAŁA SKŁADEM Z JUVENIL B W TYCH MŚ

czyli rocznik 92 , max 91 ale mneijszośc a trzeba jeszcze zaznaczyć że nie wszyscy zawodnicy z tej kategorii:)!

0

a może tu wcale o Ibre nie chodzi ;D

moze MAXWELL ALBO MAICON

ja jestem na TAK

Ibry nie chce!

VILLA ALBO FORLAN

VeB!

0

Toure zagral dobrze ale tylko mozemy mu dac wyskoa note za to ze jest defensywnym pomocnikiem a nie obronca

bo gubil sie , lecz jakos sobie radzil dzieki swojej sile fizycznej

Najwazniejsze ze jedziemy do RZYMU:D

0

To jakies plotki Puyol jeszcze za młody na Milan

ale i tak nigdy z Barcy nie odejdzie

el capitano : Viva la Carles:P

0

co to samoobrona? : D[na zdjeciu]

0

sorry za capsa

0

BALD JEST CHYBA

BO bARCA Z TYCH 3 MECZOW BEDZIE GRALA DWUKROTNIE NA CAMP NOU Z SEVILLA I VILLAREALEM ;P z ktorym juz grala na wyjezdzie w 1 rundzie

0

hahaha

to se chłopak pomażył troche : DD

0

Nasz klub z daleka jedzie podbić naszych **** sąsiadów : D

Viva la Catalunya

Viva la Polska!:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?