pitus0606
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Opole
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
uwielbaim komentatorów GOL tv wiec juz zaczynam sciagac : D
0
ciesze sie ze Carles rozegrał fenomenalne spotkanie
ale z 2 strony na stronie realu przeczytalem bardzo fajny komentarz o tym ze to DZIWNE ze najlepszym zawodnikiem Barcy dzisiaj byl obronca
cos poszlo nie tak w tym meczu , ale cieszmy sie z 3 punktow ; )
pozdrawiam:)
0
no tak niecelne podanie Barca tez miala
to fakt
ogolnie mecz pod wzgledem poziomu i tych wszystkich zapowiedzi
mnie zawiodl
wazne ze wygralismy jednak!!
i wracamy na fotel
pozdrawiam wszystkich kibicow Barcy!
0
przeważał chyba w niecelnych podaniach!
Ja moge podsumować tak....
Barca była lepsza , ale to real miał więcej sytuacji, przynajmniej w 1 polowie
0
troche mecz mnie zawiódł
ale ważne ze wygraliśmy!!
VeB!
0
"wolałbym żeby Kaka albo Benzema opuścili GD"
zaden kaka , benzema ani CR
GD to swieto i ma kazdy byc zdrowy i grac
wtedy Barca udowodni tym pewnym siebie kibica z stolicy Hiszpani ze W lide najlepszy jest zespol z Katalonii!!
Visca el Barca!
0
jakie 1-0 dla rubina? nigdzie o tym nie pisze ; /
ogladam z opznieniem 88 min 0-0 na necie ;p
0
za 5 min konczy sie Rubin wynik 0-0
jezeli tak zostanie
to jak Barca wygra
wywalczy AWANS!!
wiec MUSIMY WYGRAC!!
0
Yaya - mistrz sam w sobie
nie moze odejsc
Najlepszy defensywny pomocnik na świecie!
0
Opole
pub TOROPOL
Zapraszam :)
0
niska frekwencja (tylko 55 tysięcy widzów)
w wiekszosci panstw to niewyobrazalna liczba : DDD
ale "TYLKO"
0
dodam jeszcze
ze Real bez Casilliasa
Puchar Uefa?
Srodek Tabeli?
2 liga?
cos z tego:)
0
Dla mnie Casillias jest najlepszy ze wzgledu na 2 czynniki
- posiada niezwykly talent
-gra w Realu Madryt ( co sprawia ze ma wiele sytuacji do wykazania sie , poniewaz obrona realu jest strasznie dziurawa)
Valdes jest moim zdaniem w pierwszej 5 najlepszych bramkarzy , z sezonu na sezon coraz lepsza gra, nie popelnia glupich bledow,
mam nadzieje ze w koncu wystapi w reprezentacji Hiszpanii
Obrona Barcelony dobrze funkcjonuje co sprawia ze Valdes nie ma tylu sytuacji co Cassillias, wiec nie mozna w sumie ich porownywac
0
"Wiele lat temu..."
no nie przesadzajmy : D
0
Marek Citko
przeciwko Angli
na wembley
??;>
0
ale Barry to nie Xavi
ale Richards to nie Alves
ale Kompany to nie Puyol
ale City to nie Barca:)
nie lekcewaze:)
ale uwazam ze dosc dziwna polityke ma ten klub
visca el Barca!
0
no i dobry meczyk bedzie
ale Barca moim zdaniem latwo wygra;D
bo samymi napastnikami Man city nic nie zrobi
:)
VeB!
0
100 tys.*
0
jakbym mial to bym nawet 100 dal
te buty daly mi najpiekniejsza chwile w moim zyciu
Iniestaaaaaaaaa Iniessssssssssssstaaaa
wielki człowiek:)
0
nie lubie takich ludzi
ja osobiscie lubie Laporte:)
0
mistrz jedyny w swoim rodzaju :) świetnie ze z nami zostaje
VIVA LA YAYA!
0
FC BARCELONA GRAŁA SKŁADEM Z JUVENIL B W TYCH MŚ
czyli rocznik 92 , max 91 ale mneijszośc a trzeba jeszcze zaznaczyć że nie wszyscy zawodnicy z tej kategorii:)!
0
a może tu wcale o Ibre nie chodzi ;D
moze MAXWELL ALBO MAICON
ja jestem na TAK
Ibry nie chce!
VILLA ALBO FORLAN
VeB!
0
Toure zagral dobrze ale tylko mozemy mu dac wyskoa note za to ze jest defensywnym pomocnikiem a nie obronca
bo gubil sie , lecz jakos sobie radzil dzieki swojej sile fizycznej
Najwazniejsze ze jedziemy do RZYMU:D
0
To jakies plotki Puyol jeszcze za młody na Milan
ale i tak nigdy z Barcy nie odejdzie
el capitano : Viva la Carles:P
0
co to samoobrona? : D[na zdjeciu]
0
sorry za capsa
0
BALD JEST CHYBA
BO bARCA Z TYCH 3 MECZOW BEDZIE GRALA DWUKROTNIE NA CAMP NOU Z SEVILLA I VILLAREALEM ;P z ktorym juz grala na wyjezdzie w 1 rundzie
0
hahaha
to se chłopak pomażył troche : DD
0
Nasz klub z daleka jedzie podbić naszych **** sąsiadów : D
Viva la Catalunya
Viva la Polska!:D