0

ej nie wiecie czy na justin tv bedzie???

0

nie zgadzam sie soltyz do konca poprostu barca jet wielka i dominowala w tym meczu zasluzone bramki i zwyciestwo:):):) Visca el Barca:):):)

0

gold finish:):):) wielka barca Kocham Ja:):):)

0

http://www.justin.tv/barcelonaec ja mam taki tez jest spoko jakosc:):):) pozdro dla wszystkich:P

0

dzieki mlh:):):) pozdro 3 majmy kciuki za nasza barce:):):)

0

jestes joseph??? pomoz:(:(:(

0

joseph napisz please:(

0

3650797 please joseph

0

POMOCY WIECIE JAK W NECIE GO OBEJRZEC???:(:(:( ZOSTALO 20MIN:(

0

A OGLADACIE MECZYK DZISIAJ???

0

kurde ziomki jak mam oglądnaąc ten mecz w necie mam ten program tvu player ale nie wiem co dalej moze przez kuszo aLE DAJCIE INSTRUKCJE JAK:(:(:(

0

zgadza sie ale jest Wielka Barca i my:):):)

0

SIEMKA JAK URUCHOMIC MECZ NA TVUPLAYER BO TAM DUZO KANAŁOW JEST POMOCY:)

0

WYSKAKUJE MI DUŻO KANAŁÓW KTÓRY JEST WŁAŚCIWY??? PLEASE

0

pomocy mam program TVUplayer co mam w nim uruchomic by obejrzec mecz BARCY z boca???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?