Prawdziwi kibice Barcy nie ma co wchodzić z zbędne dyskusje bo takich tu nie mało Ci co piszą te głupoty po prostu są niezwykle szczęśliwi gdy wyprowadzą Nas z równowagi po co dawać im satysfakcje oczywiście jest to wielki ból że nie udało się awansować ale życie to nie tylko zwycięstwa to także porażki i trzeba umieć z nimi żyć i stawać się mocniejszymi co Nas nie zabije to Nas wzmocni po pięknym ubiegłym roku chyba za dużo wymagamy a zapominamy że to tylko ludzie i trzeba ich cenić za to co w ostatnich latach robili dla Nas a nie gdy tylko nadejdzie porażka to ten nie pasuje tego sprzedajmy nie rozumiem tego, dużo kibiców nie docenia tego co w ostatnim czasie Barca dla Nas zrobiła ile dala nam radości, trzeba wierzyć w nich nawet z złych chwilach a nie wymagać samych sukcesów bo powtarzam są to tylko ludzie nie maszyny i życie to nie tylko sukcesy i powiem ze nie jest mi wstyd za piłkarzy robili co mogli wierni swojej filozofii może nie którzy nie pamiętają lat do 2005 gdzie Barca nie była w stanie osiągać sukcesów w Europie i nie tylko odpadając z Juventusem gdzie 5 kolegów było za Juve a ja sam, czy ręka kluiverta w polu karnym z Liverpoolem gdy mając 3 koszulki tego pilkarza potrafiłem z podniesioną głową iść następnego dnia i grać w niej mimo śmiechów kolegów i wytykanie palcami i nie było mi wstyd wtedy i również nie jest mi teraz i jestem z nich dumny i wdzięczny ze w ostatnich latach dali mi tyle radości i dumy Pozdrawiam wiernych i prawdziwych kibiców Barcy
wujo444 duzo lepiej byś zrobil piszac ten komentarz bez wyzywania mnie a ze piszesz w liczbie mnogiej cules dobrze ze chociaz ty blyszczysz bystrościa i kultura
Komentarze
0
Prawdziwi kibice Barcy nie ma co wchodzić z zbędne dyskusje bo takich tu nie mało Ci co piszą te głupoty po prostu są niezwykle szczęśliwi gdy wyprowadzą Nas z równowagi po co dawać im satysfakcje oczywiście jest to wielki ból że nie udało się awansować ale życie to nie tylko zwycięstwa to także porażki i trzeba umieć z nimi żyć i stawać się mocniejszymi co Nas nie zabije to Nas wzmocni po pięknym ubiegłym roku chyba za dużo wymagamy a zapominamy że to tylko ludzie i trzeba ich cenić za to co w ostatnich latach robili dla Nas a nie gdy tylko nadejdzie porażka to ten nie pasuje tego sprzedajmy nie rozumiem tego, dużo kibiców nie docenia tego co w ostatnim czasie Barca dla Nas zrobiła ile dala nam radości, trzeba wierzyć w nich nawet z złych chwilach a nie wymagać samych sukcesów bo powtarzam są to tylko ludzie nie maszyny i życie to nie tylko sukcesy i powiem ze nie jest mi wstyd za piłkarzy robili co mogli wierni swojej filozofii może nie którzy nie pamiętają lat do 2005 gdzie Barca nie była w stanie osiągać sukcesów w Europie i nie tylko odpadając z Juventusem gdzie 5 kolegów było za Juve a ja sam, czy ręka kluiverta w polu karnym z Liverpoolem gdy mając 3 koszulki tego pilkarza potrafiłem z podniesioną głową iść następnego dnia i grać w niej mimo śmiechów kolegów i wytykanie palcami i nie było mi wstyd wtedy i również nie jest mi teraz i jestem z nich dumny i wdzięczny ze w ostatnich latach dali mi tyle radości i dumy Pozdrawiam wiernych i prawdziwych kibiców Barcy
0
dzieki pozdro
0
wujo444 duzo lepiej byś zrobil piszac ten komentarz bez wyzywania mnie a ze piszesz w liczbie mnogiej cules dobrze ze chociaz ty blyszczysz bystrościa i kultura
0
wiesz co tak sie sklada ze czytalem czy zbrodnia jest ze pytam o tabele interesuja mnie rozmiary pkt
0
Badzi60 a nie wiesz jak tabela wygląda w Segunda B??
0
napewno bedzie w necie sprawdzalem:)))
0
siemka wie Ktoś może ktorzy z realu nie zagraja w gran derby poza robenem ktory dostał czerwona:)
0
karny:D:D:D
0
czerwona to czerwona wiec palzuje na bank ale jestem ciekawy kto tam jeszcze nie zagra
0
huuuuuuuurrrrrrrrrrraaaaaaaaaaa:D:D:D