0

[edit]

0

CO DO TEGO JA NIE MAM WATPLIWOSCI HEH JA CALA TA ZGRAJE KOJARZE JAK TAKICH "BIALYCH PEDALSKICH CFANIAKOW":)

0

co za idioci na temat kibicow realu nie bede sie wypowiadal bo szkoda gadac na ogol jestem tolerancyjny ale nie dla klubu odwiecznego wroga niech soebie mysla co chca my wiemy swoje i mamy racje w swoich przekonanich czyli w akich ze to BARCA IS THE BEST CLUB:p:p:p:)

0

zgadza sie mieli czas i wedlug mnie nadal maja jest jeszcze 34kolejki wiec wierzmy ze bedzie ok duzo komentarzy pada odnosnie obrony ok popelnia bledy moze tych nowych zawodnikow w 1skladzie nie gra w porownaniu do poprzedniego ale np alves nie gra tak jak w sevilii a to juz duza luka w obronie jesli zlapie on forme pod wodza pepa obrona bedzie lepsza poki co trzeba wierzyc ze bedzie ok ze zlapia dobra fale i beda wygrywac ze wszystkim dobra gra i rezultatem koncowym pozdro dla wszyskich

0

maciah masz racje wiec nie ma co narzekac na tego czy innego wiadomo nie kazdy prezentuje dobra forme ale ja wierze ze pod reka Pepa sie to zmieni i chlopaki z meczu na mecz beda grac co raz lepiej :p

0

samsung wez pod uwage to ze real wczesniej zaczal przebudowe zespolu i zmiana trenera itp barca jest z Pepem od tego sezonu nie mozna od nich wymagac od razu tego co pokazuje obecnie real z naszymi przeciwnikami nadal zespol jest ze tak to nazwe w "budowie" troche czasu i bedzie ok bynajmniej ja w to wierze i mysle ze wielu innych tez pozdro

0

staneks hehe nie no nie jestem:P ale wierze ze tak bedzie mam tylko nadzieje ze real dzisiaj utopi pkt i bedzie spox:):):)zobaczymy juz mniej wiecej ok 00.00 jutro mozemy jeszcze stracic pozycje na korzysc almerii i valencii:(oby nie:P pozdro:P

0

jest ok najwazniejsze 3 pkt z tego co zobaczylem terminarz dzisiaj i jutro przy naszym pechu czyli komplecie pkt przez rywali ktorzy byli przed ta kolejka przed nami barca awansuje 2 pozycjeze strata 3pkt do lidera wiec to nie jest katastofa wkoncu poczatek sezonu ale ja wierze ze real sie przegra i BARCA bedzie przed nimi ja stawiam na 5 pozycje po 4kolejce :):):)oczywiscie chcialbym 1 miejsce ale obiektywnie patrzac nie jest to mozliwe po tej kolejce VISCA EL BARCA!!!!:)))

0

aa bylo tak pieknie:((( betis ne strzelil zadnej bramki w la liga a t wlasnie naszej barcy strzela juz 2:(:(:(

0

jakia macie jakosc na goltv ja teraz juz uruchomilem lnka do sopcsat i jest spoko tez narazie jakis bilard jest chinczykow:

)))

0

aha dziex fffj a nie wiesz czy na rojadirecta co sa linki to sa ok?? bo tam sa zazwyczaj do P2P NOp2p ale poki co pojawia sie o 16 bo sprawdzalem i narazie nie ma

0

siemka a nie wiecie moze czy na sopcast bedzie albo tvu player ??? :)

0

goooooooooooool:):):)

0

0

wejdzcie na rojadirecta.org znajdzcie tam transmisje barcy i sprawdzcie linki dla NO P2P

0

moment

0

skasujcie tam spacje:)

0

http://www.justin.tv/widgets/jtv_live.r9389.swf?channel=nelson7 ja kurde mam przeciazeniei nie koz narazie:( ale probucie powodzenia:)

0

ok godz 21 bede mial sprawdzalem i sa na 3 emitowane jeszcze pare min pozdro 3 majmy za naszych:):):)

0

bigiel VIII bede miał ok godz 21:):)):) pozdro bo sprawdzalem i bedzie transmisja:)

0

napewno bedzie w necie sprawdzalem:)))

0

lipa bo ja nie mam zadnego programu zainstalowanego:(:(:(

0

siema juz mnie strzela z tym justinem ma ktos moze innego linka prosba:(:(:(

0

siema a na justin nie bedzie transmisji??? wie ktos moze???

0

do matirix20 wiesz na 100% ze na justinie bedzie???podeslalbys linka pozniej???dziex z gory:P

0

siemka mam wielka prosbe do Was wie ktos moze czy w necie jest ten meczyk albo na justin??? ma ktos moze linka proba wielka

0

siema nie wiecie czy w necie ten meczyk bedzie na justin np??? prosze jak ktos wie niech podesl linka czy namiary z gory dzieki pozdro

0

decus jesteś pewien ze raczej tam będzie???

0

visca nie wchodziłeś na forum wczorajszego meczu było trochę linków pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?