O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 3525
  • Liczba komentarzy 311
  • Polecenia 134

Komentarze

0

Mam pytanie, czy zerwanie ścięgna jest możliwe podczas rehabilitacji? Jak duże musi być to obciążenie żeby do tego doszło? Przecież dzisiejsza medycyna ma tyle rozwiązań a dzieją się takie rzeczy u nas.

Wg mnie wygląda to na wpadkę lekarzy klubowych albo niedopilnowanie Dembele. Niestety nie znam się więc moje myślenie może być błędne.

Koniec końców myślę że czas Dembele dobiega końca w Barcie, przed kontuzją nic nie pokazał, w sprawie powrotu do gry końca nie widać a pieniądze trzeba płacić. Szkoda że latem nie poszedł jako karta przetargowa za kogokolwiek kogo potrzebowaliśmy. Mam jednak nadzieję że po wakacjach już go u nas nie będzie bo jego transfer przyniósł więcej strat niż korzyści.

2

@fenix1983 z tym Piątkiem to poleciałeś :P

0

Póki nie zaczną konsekwentnie używać VAR'u takie akcje będą w każdym meczu. Jest to strasznie niesprawiedliwe dla każdej drużyny bez wyjątku. Niestety korupcja i niekompetencja niszczą ten piękny sport, jakim jest piłka nożna.

12

@pax pamiętam ten felieton, jak dla mnie był napisany bardzo jednostronnie i strasznie rzucały się w oczy nadinterpretacje autora.

3

@JacaBarca widać że dbają o Ansu, jednak przy tej akcji z tego co pamiętam pierwszy przyleciał Alba, a zaraz za nim Suarez :).

Zobacz wszystkie

12

@pax pamiętam ten felieton, jak dla mnie był napisany bardzo jednostronnie i strasznie rzucały się w oczy nadinterpretacje autora.

11

Może to nie do końca dobre porównanie, ALE! Porównajcie podejście Cou i de Jonga. Abstrahując od tego, na jakiej pozycji grał Philippe etc., nigdzie nie było tak głośno o analizowaniu gry, dostosowaniu się do stylu w ekspresowym tempie itd. przez niego, jak w przypadku Frankiego.

Cała ta sytuacja pozwala mi trochę myśleć, iż Philippe przechodząc do Barcy, trochę spoczął na laurach i zaufał całkowicie (i tylko) swojemu talentowi co go zgubiło - a szkoda...

10

Żeby poznać zdanie ogółu na dany temat.

10

Jeszcze będziemy za nim płakać jeśli odejdzie....

8

W sumie skąd Valdes może wiedzieć jak jest teraz? Po jego wypowiedziach zaczynam sądzić że go coś boli, i wylewa swoją frustrację w dosyć nie elegancki sposób. Druga sprawa to zaczyna się mieszać w sprawy 1 drużyny gdzie wg mnie nie ma w ogóle prawa tego robić skoro nie występuje już w koszulce Barcelony.

A co do Valverde to również, jak wielu uważam że ma słaby posuch wśród zawodników i zdecydowanie brakuje tutaj trenera typu Guardiola, Mou czy Klopp.

Media

Liga typerów

1 marius64 96 pkt
2 barcatv 94 pkt
3 piotrtrzebinia 93 pkt
4 Marjando 91 pkt
5 rambocyc 89 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?