O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3998
  • Liczba komentarzy 37
  • Polecenia 40

Komentarze

owl

2

@paquito88 przestań

owl

0

@Borneo już widzę jak takie gwiazdy jak Neymar i Griez pozwalają wpaść jeszcze Dembele w taką rywalizację

owl

0

@monsterrize od kiedy pomoc de Jong + Arthur to pomoc defensywna?

owl

0

O tym właśnie mówię, że zeszliśmy na złą drogę z obecnym zarządem.

owl

1

Według mnie to nie przypadek, że za kadencji Ernesto drugi raz z rzędu odpadamy w tak frajerski sposób. Nie oszukujmy się w ostatnich latach coraz to bardziej tracimy DNA i profil Blaugrany.. Trener na konferencji po meczu otwarcie mówi, że chciał strzelić im bramkę, a nie wygrać.. Zapomnieliśmy już o domenie tego klubu? Przecież to coś więcej niż klub, to cała filozofia i historia i według mnie na niej powinniśmy się opierać.. Nasi dziadkowie środka pola już są daleko od poziomu topki, nie oszukujmy się. Suarez na szpicy też już odstaje od najlepszych dziewiątek na świecie. Według mnie zarząd powinien świadomie poświęcić pewną ilość sezonów na odbudowę zespołu i DNA tego klubu.. Trzeba pożegnać się z paroma osobami (tymi na boisku, ławce jak i w zarządzie). Stwórzmy drabinkę zarządu tak jak zrobił to ostatnio Ajax - umieścił tam osoby z DNA ich klubu, którzy mają go w sercu.. Jak widać da się grać piękną i agresywną piłkę bez tuzów na każdej pozycji.. My nie możemy tego zrobić mając geniusza w składzie. Nadszedł czas reform, czas sprawdzenia najlepszych jednostek ze szkółki oraz sprowadzenia zawodników, którzy na lata zapewnią nam piękne kontynuowanie filozofii tego klubu. De Jong to dobry początek, sięgnijmy teraz po De Ligta, następnie powierzmy więcej nadziei Puigowi, Arthurowi czy Alenii. Postawmy Busiego, Rakiticia lub Suareza w roli zmienników albo dajmy im odejść jeśli się na to nie zgodzą.. Takie jest moje zdanie. Na pewno powinniśmy pozbyć się trenera, jeśli ten klub nadal chce utrzymywać swoje motto i kontynuować piękną filozofię Johana.

Zobacz wszystkie
owl

11

KTO TAM TAK NA LEWYM SKRZYDLE NAMIESZAŁ?

owl

4

Według mnie to nie przypadek, że za kadencji Ernesto drugi raz z rzędu odpadamy w tak frajerski sposób. Nie oszukujmy się w ostatnich latach coraz to bardziej tracimy DNA i profil Blaugrany.. Trener na konferencji po meczu otwarcie mówi, że chciał strzelić im bramkę, a nie wygrać.. Zapomnieliśmy już o domenie tego klubu? Przecież to coś więcej niż klub, to cała filozofia i historia i według mnie na niej powinniśmy się opierać.. Nasi dziadkowie środka pola już są daleko od poziomu topki, nie oszukujmy się. Suarez na szpicy też już odstaje od najlepszych dziewiątek na świecie. Według mnie zarząd powinien świadomie poświęcić pewną ilość sezonów na odbudowę zespołu i DNA tego klubu.. Trzeba pożegnać się z paroma osobami (tymi na boisku, ławce jak i w zarządzie). Stwórzmy drabinkę zarządu tak jak zrobił to ostatnio Ajax - umieścił tam osoby z DNA ich klubu, którzy mają go w sercu.. Jak widać da się grać piękną i agresywną piłkę bez tuzów na każdej pozycji.. My nie możemy tego zrobić mając geniusza w składzie. Nadszedł czas reform, czas sprawdzenia najlepszych jednostek ze szkółki oraz sprowadzenia zawodników, którzy na lata zapewnią nam piękne kontynuowanie filozofii tego klubu. De Jong to dobry początek, sięgnijmy teraz po De Ligta, następnie powierzmy więcej nadziei Puigowi, Arthurowi czy Alenii. Postawmy Busiego, Rakiticia lub Suareza w roli zmienników albo dajmy im odejść jeśli się na to nie zgodzą.. Takie jest moje zdanie. Na pewno powinniśmy pozbyć się trenera, jeśli ten klub nadal chce utrzymywać swoje motto i kontynuować piękną filozofię Johanna.

owl

4

Wybiegł z tej bramki jak na podwórku

owl

3

Ten gość zyskał pewność siebie przez grę na tej prawej obronie, brawo Sergi, od razu lepiej to wygląda

owl

3

O Rafinhe boję się najmniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?