O sobie

  • Zainteresowania sporty ekstremalne,tenis ziemny, freeskiing, film, muzyka, miłośnik czworonogów
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 1979
  • Liczba komentarzy 229
  • Polecenia 862

Komentarze

14

Jeśli to prawda to sięgnęliśmy dna...

1

@AmigoBlancos Trzymam kciuki stary, będzie dobrze!

14

@Piotr89Sand a powiedz mi proszę kto za te afery siedzi, kto ma zarzuty prokuratorskie, kto został pociągnięty do odpowiedzialności, bo przecież obecni sprawiedliwi mieli ich wszystkich rozliczyć?

3

@msmsms Pomyśl stary o tym,że te oficjalne liczby trzeba mnożyć przez 10 albo i więcej, bo 80% społeczeństwa nie ma żadnych objawów...

0

@BaroPodertos Szymon Hołownia - jedyny do czegokolwiek w życiu doszedł bez upartyjnienia. Człowiek z łbem na karku, z mózgiem an właściwych falach, bez uprzedzeń, bez koneksji.

Zobacz wszystkie

61

Czy ktoś się jeszcze dziwi, że Leo ma takie problemy ze zdobywaniem Złotej Piłki?
Wszystkim niezwiązanym z Barceloną się to po prostu przejadło...

55

Ja myślę, że powinien pokazać dwie lub nawet trzy,w końcu w tę akcję obronną zamieszani byli także bezpośrednio Roberto a pośrednio i Ter Stegen.
Dodatkowo należał się Chelsea walkower, bo Messi grał na dopingu, uskrzydlony narodzinami syna...

Pacjent.

50

A ja z tego całego przeglądu prasy najbardziej przejąłem się ewentualnym przejściem Monchiego do Realu....

31

Dzisiejszy występ to po prostu klasa ze strony Brazylijczyka. Gość wychodzi na murawę i z miejsca wygląda jakby w systemie Barcy grał od lat, na dodatek pod czujnym okiem Generała.
Brawo. oby tak dalej.

30

Bardzo podoba mi się to, co Holender mówi. Naprawdę bardzo! I trzeba tu oddać cześć i honor naszym działaczom, bo całe to okienko wygląda więcej niż dobrze ( za wyjątkiem może oddania Bravo,bo bardzo chciałbym, by dalej reprezentował nasze barwy) a po ewentualnym sprowadzeniu Paco będzie można wstać i zacząć klaskać.
Już na chwilę obecną można stwierdzić,że żaden z nowych zawodników nie powinien być transferem nietrafionym- Umtiti, Digne, Suarez, Gomez to zawodnicy, których obserwacja na boisku (przynajmniej w mojej ocenie) stanowi przyjemność. Oczywiście brak im jeszcze zgrania z resztą ekipy, zrozumienia taktycznych założeń czy też delikatny niedobór pewności siebie, ale to z czasem minie.
Podoba mi się natomiast polityka klubu- sprawdzamy młodych, perspektywicznych, ukształtowanych graczy, którzy cały czas mają możliwości i perspektywy na dalszy rozwój! ALE, CO NAJWAŻNIEJSZE, A O CO TAK BARDZO TRUDNO W DZISIEJSZYM ŚWIECIE: SPROWADZILIŚMY LUDZI SKROMNYCH, PROFESJONALISTÓW W KAŻDYM CALU, LUDZI SKUPIONYCH NA PRACY I NIEBOJĄCYCH SIĘ POŚWIĘCEŃ CZY WYRZECZEŃ!
Jasne,że nie każdy musi się ze mną zgodzić, ale jestem absolutnie zbudowany tym okienkiem transferowym!

Brawo Barca, brawo Robert Fernandez!