O sobie

  • Zainteresowania sporty ekstremalne,tenis ziemny, freeskiing, film, muzyka, miłośnik czworonogów
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 3220
  • Liczba komentarzy 525
  • Polecenia 1179

Komentarze

0

@Nieznajomy Stary, pełna zgoda, jestem pewien, że na początku tak wyglądała sytuacja.
Na początku istnienia kanału wszyscy 4 wspólnicy mieli też bardziej równomierny wpływ na funkcjonowanie kanału i produkcje materiałów.
Natomiast problem pojawił się w kolejnych miesiącach i latach, gdy Borek i Smokowski zaczęli robić mniej i mniej, Stano zaś więcej i więcej a nadal wpływy mieli mieć wszyscy takie same. To nie jest zdrowe. W żądnym biznesie. To jest układ demotywujący dla najbardziej pracowitych i ambitnych jednostek w jakiejkolwiek firmie. I nie chodzi tu o same wyświetlenia a o wkład pracy.
Gdyby Borek i Smoku kręcili tyle ile Stano, niezależnie od wyników, na pewno relacje w teamie byłyby zupełnie inne.
Stano dał się z kolei podpuścić, bo NIGDY nie powinien wejść w ten deal jako firma, tylko powinni określić stawkę za wynajem sprzętu od Weszło TV i tyle.
Absolutnie jestem w stanie dać wiarę Stanowskiemu, iż w przypadku braku studia/kamer/oświetlenia etc. ten kanał na YT nigdy by nie ruszył, gdyż żaden z zainteresowanych nie byłby chętny wywalać po 150000-200000 PLN na start na zakupy w Media Expert.

Przed KS byłem ogromnym fanem Borka jako komentatora, uważam, że dopóki nie komentuje Barcelony i/lub Realu jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.
Obecnie typem się brzydzę.
Programów z jego udziałem nie da się właściwie słuchać, bo prezentuje tam postawę osidlowego osiłka z rozbujanym do granic ego. Przerost formy nad treścią w oparach hipokryzji to kwintesencja jego działania.

Zanim powstał KS, byłem umiarkowanym fanem Michała Pola, po aferze nadal mam takie samo stanowisko wobec niego. Jest sympatycznym, energicznym gościem, który przeciwstawia się pozostałej dwójce założycieli i ma jaja oponować wobec treści wygłaszanych przez Matiego czy Tomka.

Synonimem jakości w KS była dla mnie z kolei obecność w projekcie Tomasza Smokowskiego.
Inteligentny, doświadczony fact o przyjemnej prezencji, fajnym głosie, dużej wiedzy i doświadczeniu.
I Tomek jest dla mnie największym rozczarowaniem...

1

@HarveySpecter Trzymaj się stary! Wyrazy współczucia!

0

@Zoker Jarek Kaczyński np, to powinno wystarczyć za argument w dyskusji... ;)

1

@GeneralXavi ja proponuję imię Jefe - szef, od Javeira Mascherano. Imię idolo dla dużego psa.
Pamiętaj, by imię yło mozliwie krótkie i najlepiej dwusylabowe, bo najlepiej sie szkoli psa posłuszeństwa przy takich wariantach.
Pozdro!

0

@Greenalley stary, ale co my porównujemy? Messi - goat, Busi - goat na swojej pozycji, Alves - goat na swojej pozycji, Pique - topowy zawodnik na swojej pozycji.
Oczywiście kontrakty były za wysokie dla wszystkich, ale to, że Roberto jeszcze 2 lata temu zarabiał 9 mln €, czyli tyle ile np. Fede Valverde w Realu i "łaskawie" zszedł z tego kontraktu do bagatela - 5 mln € to jest jakaś heroiczna decyzja?
Chłop jest chodzącą definicją zawodnika średniej klasy, który dostał bajońską ofertę, z której za Chiny ludowe nie mógł zrezygnować.
Sprawdź proszę statystyki wszystkich wymienionych zawodników, wpływ na grę, medialność itd itp a potem dyskutujmy o miłości Roberto do klubu.
Gość od 3-4 lat nie zagrał świetnego meczu, przeplatał wujowe występy przeciętnymi, zarabia jak gwiazda za siedzenie na ławce de facto .
Nie da się takiego zawodnika gloryfikować, chyba, że stawiamy go ponad klubem FC Barcelona.

Definicja wychowanka marnotrawnego:
https://www.transfermarkt.pl/sergi-roberto/leistungsdaten/spieler/85370/plus/0?saison=2021

Zobacz wszystkie

61

Czy ktoś się jeszcze dziwi, że Leo ma takie problemy ze zdobywaniem Złotej Piłki?
Wszystkim niezwiązanym z Barceloną się to po prostu przejadło...

55

Ja myślę, że powinien pokazać dwie lub nawet trzy,w końcu w tę akcję obronną zamieszani byli także bezpośrednio Roberto a pośrednio i Ter Stegen.
Dodatkowo należał się Chelsea walkower, bo Messi grał na dopingu, uskrzydlony narodzinami syna...

Pacjent.

50

A ja z tego całego przeglądu prasy najbardziej przejąłem się ewentualnym przejściem Monchiego do Realu....

31

Dzisiejszy występ to po prostu klasa ze strony Brazylijczyka. Gość wychodzi na murawę i z miejsca wygląda jakby w systemie Barcy grał od lat, na dodatek pod czujnym okiem Generała.
Brawo. oby tak dalej.

30

Bardzo podoba mi się to, co Holender mówi. Naprawdę bardzo! I trzeba tu oddać cześć i honor naszym działaczom, bo całe to okienko wygląda więcej niż dobrze ( za wyjątkiem może oddania Bravo,bo bardzo chciałbym, by dalej reprezentował nasze barwy) a po ewentualnym sprowadzeniu Paco będzie można wstać i zacząć klaskać.
Już na chwilę obecną można stwierdzić,że żaden z nowych zawodników nie powinien być transferem nietrafionym- Umtiti, Digne, Suarez, Gomez to zawodnicy, których obserwacja na boisku (przynajmniej w mojej ocenie) stanowi przyjemność. Oczywiście brak im jeszcze zgrania z resztą ekipy, zrozumienia taktycznych założeń czy też delikatny niedobór pewności siebie, ale to z czasem minie.
Podoba mi się natomiast polityka klubu- sprawdzamy młodych, perspektywicznych, ukształtowanych graczy, którzy cały czas mają możliwości i perspektywy na dalszy rozwój! ALE, CO NAJWAŻNIEJSZE, A O CO TAK BARDZO TRUDNO W DZISIEJSZYM ŚWIECIE: SPROWADZILIŚMY LUDZI SKROMNYCH, PROFESJONALISTÓW W KAŻDYM CALU, LUDZI SKUPIONYCH NA PRACY I NIEBOJĄCYCH SIĘ POŚWIĘCEŃ CZY WYRZECZEŃ!
Jasne,że nie każdy musi się ze mną zgodzić, ale jestem absolutnie zbudowany tym okienkiem transferowym!

Brawo Barca, brawo Robert Fernandez!

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?