0

@krystiankce staram się myśleć racjonalnie, wiadomo dopóki piłka w grze to szansa jest może znikoma ale jest, tylko tej drużynie czegoś brakuje ????

0

@kuz różne rzeczy w piłce już widziałem, dopóki piłka w grze to trzeba wierzyć. Szanse są małe ale zawsze są

1

Skoro Victoria strzeliła dwa gole Bayernowi to jest szansa że pokonają Inter

2

Szkoda mi Lewego, prawda jest taka że nie mamy szans na wyjście z grupy, z Bayernem nie wygramy a nawet boję się że dostaniemy z 4/5 goli jak z tyłu będzie Pique. Szkoda bo kurde starali się wygrać i szlak mnie trafia że nie udało się wygrać, i jeszcze karny z poprzedniego meczu.

1

@LRey zgadzam się z tym, z tego co pamiętam to chyba jest najlepiej zarabijacym obrońca lub piłkarzem w Barcelonie

0

@JohnBarça tylko kogo on ma dać do obrony jak wszyscy kontuzjowani

5

Powiem tak nie mamy Araujo, nie ma Kounde i niestety obrony nie ma, Pique powinien odwiesić buty na kółek i do wiedzenia, to co dziś robił i jakie błędy popełniał to wola o pomstę do nieba, busquets też często ma coś takiego że gra super mecz ale straci raz czy dwa piłkę i tracimy gola. Fati pp kontuzji widać że nie może wskoczyć na swój poziom. Mimo wszystko mecz z mega emocjami szkoda ze się nie udało. Teraz trzeba liczyć na szczęście ale wątpię by wyszli z grupy

3

@Fetta Raphinia akurat robił dużo na boisku prawie strzelił dwa gole, co do ferrana to się zgadzam sprzedać go puki coś wart.

2

UMRE ZARAZ NA ZAWAŁ

0

Do końca panowie do końca i skupienie skupienie kuźwa

0

Teraz nie mogą przestać wierzyć muszą to grać do końca

2

Pique Boże weźcie go z tego boiska

1

Pique weź ty już spierd.... do domu i swoich interesów

1

Coś czuję że Dembele dzisiaj MVP i dwie bramki na koncie

0

@enz1ce ale ty jesteś rasistą, ale masz rację trzeba strzelić jeszcze bramkę lub dwie i bawić się piłka niech biegają a barca niech opóźnia mecz tak jak to oni robili

3

W drugiej połowie Balde musi wejść za Alonso gość nie wie co robić w ofensywie

0

Widzicie co napisałem sekundę temu Dembele !!!!

0

Dembele dzisiaj najwięcej zagrożenia robi

0

Trzymam kciuki niech to będzie mecz jak kiedyś z psg VeB

0

Atmosfera kozak xD

0

@Pustelnik gwiazdeczka myśli że mu wszystko wolno i chce sobie wszystko ustawiać, to już nie jest piłkarz tylko dzban, prawdziwi piłkarze to byli Xavi, Iniesta, Puyol, Zidane, Lampard itd dziś patrzą na Mbappe i pewnie przecierają oczy ze zdumienia jak można być takim dzbanem mając taki talent.

1

Musimy dziś zagrać tak jak z Bayernem tylko z lepszą skutecznością po pierwszej połowie musi być minimum 1:0. Trzymam kciuki za naszych i niech Dembele będzie dziś miał swój dzień i dryblował obronę, Lewy niech wali z dystansu i oby mu wszystko wpadało tego sobie życzę. VeB

5

Za co ta czerwona kartka w meczu Milanu to nie mam pojęcia. Arbiter jakiś głupi jest ze za takie coś dał czerwień

4

Dembele to chyba znów po nocach gra w fife, coś mu nie idzie ostatnio

0

Interes życia Man City sprzedają nam Torresa za 50 mln a kupują Haalada za 80 mln wiem że pensja i prowizję wyszły więcej ale na papierze wygląda to wręcz śmiesznie a jaka przepaść między zawodnikami

0

Patrząc na Barce widać że ten mecz z inerem im siedzi w głowie

2

Torres nie dość że nie strzela to jeszcze broni bramkę rywala xD

3

Na Torresa to już patrzeć nie można, co dotknie piłkę to albo ja straci albo wali gdzieś na oślep

0

@Pustelnik moim zdaniem oni na Inter muszą wyjść na takiej kurw.... jak na Bayern pierwsza połowa i minimum dwie bramki im zawalić a w drugiej połowie dobić jak najwięcej goli bo to też może zaważyć o losie awansu

0

@P33ck i jak tanio kupiona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?