O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 20 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 2190
  • Liczba komentarzy 107
  • Polecenia 487

Komentarze

0

@waletpl Pogba jednak coś tam pograł - Hazard także "dopiero" 2,5 roku w RM.
I znając Real to coś tam jeszcze na nim zarobią. A Dembele: mega drogi transfer, mega duża pensja, non stop kontuzje, dobre mecze dosłownie pojedyncze, w dodatku odchodzi prawdopodobnie za darmo. Ciężko to będzie przebić.
I wisienką na torcie była zmarnowana sytuacja "patelnia" na 4:0 z Liverpoolem...

22

Jest to jeden z najgorszych transferów w historii futbolu biorąc pod uwagę całokształt, kto wie czy nie wygra kiedyś nawet tego rankingu...

1

W tym rankingu to nawet Umtitiego by pewnie wycenili na 200 baniek xD

1

To jest i była tak oczywiste !!!
- Koleś nie ma za grosz rozumu, honoru ani ambicji, pójdzie tam gdzie mu każe menager, czyli za kasą, a wiadomo że jako wolny zawodnik będzie mógł przebierać. Ch*j że barcelona przez niego i Cou popadła w kryzys i długi, że prawie cąły czas leczył kontuzję za mega pensję - pójdzie za większo cyferką $
--- Może mściwy nie jestem, ale w tym wypadku to życzę POŁAMANIA NÓG !

0

Jak fatalna - fatalny to Ty jesteś xD
- przecież KOEMAN mówił że dobrze zagrali i że jest zadowolony...

Zobacz wszystkie

37

Jeżeli pisze to Madrycki dziennik to znaczy że boją się Dembele i starają się wprowadzić ferment... Prawda jest że jak ten chłopak trochę okrzepnie to może ich karcić przez dekadę !!!

34

TRAGEDIA. To tylko dobitnie pokazuje że tej drużyny właściwie nie ma. Brak jej polotu i charakteru, a jej trzon stanowi "banda" wypalonych milionerów, którzy zapomnieli że zarabiają chore pieniądze tylko dlatego, że klub je ma i się poniekąd nimi dzieli.

Jeżeli klub nagle z nieprzewidzianych przyczyn zarobi dużo mniej niż było to planowane, to tak samo proporcjonalnie mniej zarobić powinni piłkarze.
Przykre to jest tym bardziej że inne sekcje których zawodnicy zarabiają kilkadzieiąt razy mniej godzą się na obniżki. Moim zdaniem powinni pogonić WSZYSTKICH bez wyjątku, łącznie z Messim jeżeli nie zgodza się na obniżki - bo to pokaże prawdziwy charakter tych piłkarzy albo jego brak !!!!!!!

33

Dembele to jeden z największych talentów w Światowej piłce - jego trzeba szlifować, ogrywać i dodawać mu pewności siebie, a nie sprzedawać !!!
- Zobaczcie ile on grał w tym sezonie a ile miał goli i kluczowych podań. Poza tym to zawodnik który potrafi zrobić coś z niczego, to CRACK

22

Jest to jeden z najgorszych transferów w historii futbolu biorąc pod uwagę całokształt, kto wie czy nie wygra kiedyś nawet tego rankingu...

20

Ciekawe kiedy zaczniecie odszczekiwać swoje słowa jak Dembele zacznie czarować - a ja bardzo mocno w to wierzę (tylko oby w Barcelonie, a nie jak już go oddadzą za czapkę gruszek...)