mns

0

Szachtar według mnie najsilniejszy : > ale sporting także silny jest wiec nie ma co tu mowic ze barca jest najlepsza .... teraz nie ma slabych klubow w lidze mistrzow przekonaly sie wielkie firmy :> np Shalke czy Rengersi no i prawie Liverpool ktory ma szczescie :D

mns

0

Jeden dobry mecz? Jak jego nie ogladales w akcji, to lepiej nie mow... fantastyczny turniej zagral na Mistrzostwach Swiata mlodzierzowych, teraz tez niezle zagral w Pekinie, jezeli go Barca nie kupi, to pozniej znow bedzie stracilismy gwiazde a moglismy kupic :D

mns

0

valdes to dobry bramkarz lecz przez te "szmaty" duzo stracil ;/

mns

0

wolne jak by walil titi to moze by z tego cos bylo ... xavi dobrze to wykonuje ale brakuje mu czegos :> ja bym guardioli proponowal titiego lub alvesa na wolne :D ale tylko to ja proponuje :D

mns

0

ja tez lepiej go lubie od abidala ... : } pamietam jak grali po boku gio i sylvek zajeb.... byly boki obrony :) mam nadzieje ze teraz z avlesem beda tworzyc super boki :)

mns

0

oczywiscie ;) podobny styl do ferdinanda tak na moje oko ;}

mns

0

nie tylko on .................. silva , capel jest duzo lewych ale po jakiego kija ten cipex ........ ;/

mns

0

mayshek watpisz? : > Boca to swietny klub gdyby wystepowal w lidze mistrzow napewno doszedl by do pólfinalu ma znakomitych pilkarzy ... to z argetyny sie szlifuje pilkarzy ktorzy pozniej staja sie graczami swiatowego formatu ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?