mns
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bobolice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Blady wymiata
:]
0
pieknie bojan za malo szans dostaje, ale jak sie ma takich napastnikow jak messi eto'o henry iniesta to trudno wygryzć jednego z nich
0
jak on wyglada :DD:D
0
tylko nie na FC Porto bo cos czuje ze dojda do finalu ;> , najlepiej Bayern, Arsenal ?
0
Pchła powrociła ;), oby jeszcze perła i henryk powrocili wtedy znow sie zacznie gra
0
Puyol to jest wielki obronca nie odpuszcza i za to ma szacunek :))) 2 maldini sie rodzi
0
i do tego z Valencia na camp nou moglismy wygrac 10:1, gdzie mielismy z 30 strzalow cisnelismy i tylko 1 bramka pamietam tanten mecz
0
NIEEEEEEEEEEEEEEEEE TYLKO NIE ON JAPIERDZIELE OOOOOOOOOOOOMG NIE ON PROSZE :/
0
Wywalic tego valdesa w tamtym sezonie to samo przypominam se szmarciaska bramke z recreativo czy liverpoolem czy celticem zalosny on jest juz barca potrzebuje lepszego bramkarza
0
By mod: Ban!
0
chcial bym dodac ze derby na camp nou bedzie sie dzialo :))
0
eto'o a chcialem zeby opuscil CN :PP teraz inaczej mysle ::D:D
0
silva lub adriano z sevilli ;s
0
szacunek - smieszny jestes ;] wpuszcza bramki bo wpuszcza a cassilas jest slabszy moim zdaniem ; > valdez to solidny bramkarz ale zdarzaja sie mu klopsy
0
brawo fajny dodatek :D
0
znow barcelonki nie obejrze ;ssss
0
kurde szkoda ze leci rownolegle Liverpool - CHelsea ;/
0
"baranow" baranki sa biale o to mu chodzilo tez bym tak powiedzial ;[
0
"baranow" baranki sa biale o to mu chodzilo tez bym tak powiedzial ;[
0
co wy mowicie o obronie, w tej chwili mamy najlepsza obrone pd ;] wiec po co tak piszecie :D Pique moze drewno ale gra kapitalnie
0
ale pique jest zarosniety ;D hehe
0
w golu na 3:1 "coro" jest takze bramka na 3:2 nie sciagajacie bramki na 3:2 :P hehe dzieki no i dziekuje tez barcelonce za zwyciestwo :)
0
on bedzie drugim xavim i puyolem ;] do konca kariery prosimy ;p
0
zgzadzam sie z toba jepes Zyrkov to by byl trafny cel lub lahm :]
0
dzieki za bramki nie ogladale meczu ale zobaczylem wynik :)))) :D:D:D::D:D
0
to jest super pilkarz jezeli barca go kupi to juz na kolejne lata :] ja bym zrobil tak wyporzyczyl bojana i wzial suareza za jakies 15mln, jak ktos nie widzial jak on gra to polecam ogladanie meczy ajaxu ;] po prostu jeden z lepszych napastnikow zapowiadajacych sie ;] pozdro veb!
0
taaa on zamiast eto'o ( ma swoje lata ) ale marzenie :]
0
Aslhleya Younga bym sciagnal !! a nie fabregasa ;> moim zdaniem young przydal by sie i to bardzo super zawodnik
0
misk00 naprawde mi tez sie milo czytalo :)) messi naprawde dar :))
0
hahaha ufo normalnie mnie rozwaliles!!! co do rywala ciesze sie ale wolal bym seville no a rywalem najtrudniejszym bedzie valencia omineliscie ja : > mam nadzieje ze nie zagramy z valncia w polfinale bo jak zwykle to odpadniemy po super fartownym meczu tak jak bylo rok temu gdzie remis na camp nou 1:1 ( gdzie moglo byc z 10:1) ;ppp