mns

0

Blady wymiata

:]

mns

0

pieknie bojan za malo szans dostaje, ale jak sie ma takich napastnikow jak messi eto'o henry iniesta to trudno wygryzć jednego z nich

mns

0

jak on wyglada :DD:D

mns

0

tylko nie na FC Porto bo cos czuje ze dojda do finalu ;> , najlepiej Bayern, Arsenal ?

mns

0

Pchła powrociła ;), oby jeszcze perła i henryk powrocili wtedy znow sie zacznie gra

mns

0

Puyol to jest wielki obronca nie odpuszcza i za to ma szacunek :))) 2 maldini sie rodzi

mns

0

i do tego z Valencia na camp nou moglismy wygrac 10:1, gdzie mielismy z 30 strzalow cisnelismy i tylko 1 bramka pamietam tanten mecz

mns

0

NIEEEEEEEEEEEEEEEEE TYLKO NIE ON JAPIERDZIELE OOOOOOOOOOOOMG NIE ON PROSZE :/

mns

0

Wywalic tego valdesa w tamtym sezonie to samo przypominam se szmarciaska bramke z recreativo czy liverpoolem czy celticem zalosny on jest juz barca potrzebuje lepszego bramkarza

mns

0

By mod: Ban!

mns

0

chcial bym dodac ze derby na camp nou bedzie sie dzialo :))

mns

0

eto'o a chcialem zeby opuscil CN :PP teraz inaczej mysle ::D:D

mns

0

silva lub adriano z sevilli ;s

mns

0

szacunek - smieszny jestes ;] wpuszcza bramki bo wpuszcza a cassilas jest slabszy moim zdaniem ; > valdez to solidny bramkarz ale zdarzaja sie mu klopsy

mns

0

brawo fajny dodatek :D

mns

0

znow barcelonki nie obejrze ;ssss

mns

0

kurde szkoda ze leci rownolegle Liverpool - CHelsea ;/

mns

0

"baranow" baranki sa biale o to mu chodzilo tez bym tak powiedzial ;[

mns

0

"baranow" baranki sa biale o to mu chodzilo tez bym tak powiedzial ;[

mns

0

co wy mowicie o obronie, w tej chwili mamy najlepsza obrone pd ;] wiec po co tak piszecie :D Pique moze drewno ale gra kapitalnie

mns

0

ale pique jest zarosniety ;D hehe

mns

0

w golu na 3:1 "coro" jest takze bramka na 3:2 nie sciagajacie bramki na 3:2 :P hehe dzieki no i dziekuje tez barcelonce za zwyciestwo :)

mns

0

on bedzie drugim xavim i puyolem ;] do konca kariery prosimy ;p

mns

0

zgzadzam sie z toba jepes Zyrkov to by byl trafny cel lub lahm :]

mns

0

dzieki za bramki nie ogladale meczu ale zobaczylem wynik :)))) :D:D:D::D:D

mns

0

to jest super pilkarz jezeli barca go kupi to juz na kolejne lata :] ja bym zrobil tak wyporzyczyl bojana i wzial suareza za jakies 15mln, jak ktos nie widzial jak on gra to polecam ogladanie meczy ajaxu ;] po prostu jeden z lepszych napastnikow zapowiadajacych sie ;] pozdro veb!

mns

0

taaa on zamiast eto'o ( ma swoje lata ) ale marzenie :]

mns

0

Aslhleya Younga bym sciagnal !! a nie fabregasa ;> moim zdaniem young przydal by sie i to bardzo super zawodnik

mns

0

misk00 naprawde mi tez sie milo czytalo :)) messi naprawde dar :))

mns

0

hahaha ufo normalnie mnie rozwaliles!!! co do rywala ciesze sie ale wolal bym seville no a rywalem najtrudniejszym bedzie valencia omineliscie ja : > mam nadzieje ze nie zagramy z valncia w polfinale bo jak zwykle to odpadniemy po super fartownym meczu tak jak bylo rok temu gdzie remis na camp nou 1:1 ( gdzie moglo byc z 10:1) ;ppp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?