O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 68
  • Polecenia 0

Komentarze

mns

0

Blady wymiata

:]

mns

0

pieknie bojan za malo szans dostaje, ale jak sie ma takich napastnikow jak messi eto'o henry iniesta to trudno wygryzć jednego z nich

mns

0

jak on wyglada :DD:D

mns

0

tylko nie na FC Porto bo cos czuje ze dojda do finalu ;> , najlepiej Bayern, Arsenal ?

mns

0

Pchła powrociła ;), oby jeszcze perła i henryk powrocili wtedy znow sie zacznie gra

Zobacz wszystkie
mns

0

dzieki jak wie ktos jak sie nazywa 2 utwor to mogl by podac bo nawet fajny ;P a tak to filmik fajny :) muzyczka taka se ale moze byc :) pzdr

mns

0

guardiola marnuje go....

mns

0

dzieki za bramki nie ogladale meczu ale zobaczylem wynik :)))) :D:D:D::D:D

mns

0

poprawa jest wczesniej przegralismy tym razem remis a jutro powinno byc zwyciestwo i zacznie sie nowa era barcy a nie juz wszyscy go chca zdymisiowac debile :P bez obrazy bo gdzies to czytalem :?

mns

0

i do tego z Valencia na camp nou moglismy wygrac 10:1, gdzie mielismy z 30 strzalow cisnelismy i tylko 1 bramka pamietam tanten mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?