0

Mam pytanie: punkty będą przyznawane tylko za dokładny wynik czy za poprawne wytypowanie zwycięzcy również (ale mniej)?

0

Nie!!!! Kuratora,policję tylko nie Robinho!!

0

Mam nadzieję, że to nieprawda!

0

Ja jestem za tym transferem i czekam na niego. Uważam, że Fabregas to bardzo dobry piłkarz z DNA Barcelony. Wcale nie musi siedzieć na ławce przecież Pep może stosować rotację tak jak to było wcześniej. A poza tym w razi kontuzji dłużej jednego z naszych rozgrywających będzie jak znalazł. Ile było meczy, w których nie mógł wystąpić Xavi czy Iniesta? Dużo! Visca el Fabregas! Visca el Barca!

0

Rozumiem, że Yaya jest bardzo dobry i wartościowy.Ale sam chcę odejść. Wszystko przesz to, że Pep pchał do pierwszego składu swojego "synka" Keite który nie ma pojęcia o piłce nożnej...

0

Ja wole Cesca od Yaya. On mi już się marzy od 3 lat w Barcelonie Cesc...

0

W tej chwili Torres nie jest nam potrzebny. Chyb, że odejdzie Ibra w co wątpię. I tak mamy bardzo silny atak: Villa, Ibra, Messi.

0

Jeju! Jak przyjdzie Villa i Cesc to naprawdę mi już nikogo więcej nie trzeba. Taki skład, że zaryzykowałbym, że w przyszłym sezonie będzie tryplet.

0

Nie no bez jaj! Dobry wałek nie jest zły.

Ale swoją drogą: Torres-Villa-Messi xD hehe

0

Ehh jeśli Yaya odejdzie to będzie przykro. :( No ale nie żegnałby się bez powodu z kibicami... Jeśli Yaya odejdzie to tylko Cesca widzę na jego miejscu.

0

Wspaniale! Na dobre nastała hegemonia Barcy w Hiszpanii!!

0

No już teraz tylko katastrofa może nam odebrać Mistrzostwo. :)

0

Jeśli chodzi o Ville i Cesca to jestem jak najbardziej za. Co do Ibry to w sumie jak przyjdzie Villa to można go puścić bo ani Villa, ani Ibra nie czują się dobrze na skrzydle. A Henry? Było do przewidzenia, że odejdzie do USA. :)

0

Ładną dziś gramy szmaciankę nie powiem...

Przy bramce Sneijdera to nie wiem co robiła obrona... Trzech kryło Milito, a Sneijder stał niepilnowany... Trzecia bramka to po prostu nieumiejętne wyjście z kontrą i strata piłki w konsekwencji bramki... A Guardiola? Niech dalej trzyma tego bambusa Keite w 1 składzie, a Toure na ławce... Ciężko będzie o finał LM...

0

Jest źle jeśli Pep nie wskrzesi zespołu to będzie tragicznie... :/

0

I na zamiarach się skończy, :)

0

@grzesiek_synek

płaczemy: 0-0, 1-1, 0-1. wchodzimy: 0-2, 1-3...

0

Tak tylko, że w Barcelonie grał na bardzo wysokim poziomie. A w Milanie ma tylko chwilowe przebłyski wysokiej formy z przed lat.

0

Nie, nie. nie! Na skrzydło tylko Silva ewentualnie Mata. I oczywiście ciągle czekam na Fabregasa. :) 60. mln to strasznie dużo jak na zaowdnika dla którego kontrakt wygasa za rok... Wyczytałem, że Real daje kase+ Higuaina wzamian za Fabregasa. Mam nadzieję, że Fabregas nie zrobi tego Barcelonie...

0

To może za rok II liga? Fajnie by było. :)

0

Pierwsza połowa fatalna. Nic nie gramy :/ Szkoda zmarnowanej sytuacji Toure. Mam nadzieję, że w drugiej połowie będzie lepiej. Ten mecz musimy wygrać, nie ma innej opcji!

0

Też się zdziwiłem, że Ibra na ławce, ale mam nadzieję, że Pep wie co robi. Keita powinien na ławce, a Toure w pierwszym. No i nie wiem co tu robi Henry zdecydowanie wolałbym Pedro. Tylko zwycięstwo BARCA!

0

Może ktoś podać link do sposobu żeby ominąć to okno z kontem premium na Justin.tv? Było podawane na łamach fcbarca.com, ale nie mogę znaleźć. Z góry wielkie dzięki . :)

0

Dobrze, że zagra. Jak wygramy (a liczę, że tak będzie) to ci napinacze z Realu nie będą pisali, że wygraliśmy bo Ronaldo nie grał.

0

Dobre posunięcie. Tylko skoro Robinho chce podjąć jednoznaczną decyzję to dlaczego klub nie? Włodarze Barcy wiedzą na jakim poziomie gra Robinho i myślę, że dobrą opcją jest kupno go bez wypożyczenia.

0

Włączenie do transakcji Messiego? Chyba tych szejków abum abum pogło! Jedny Henry może zostać włączony.

0

Na skrzydło wolałbym Mate, ale jeśli przyjdzie Robinho też będe zadowolony. Tym bardziej, że wtedy Barca zrobi na złość Realowi. :)

0

Ja bym dokonał dwóch transferów: Mata i jakiś stoper.

0

Kolejny puchar do kolekcji! Ładny mecz i co najważniejsze wygrany. Może komuś się przyda. Zrobiłem screena jak Puyol podnosi puchar. :)

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=bgbmg1&s=3

0

Ajj brakuje skuteczności. Ibra gra bardzo dobry mecz ładnie podaje strzela i w 38 ładnie zaczarował. :) Zasłużył na strzelenie bramki. Mam nadzieję, że po przerwie coś wpadnie i wygramy. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?