0

Na dobrą sprawę jeśli Wenger go nie puści to może przecież nie grać (tak jak zrobił Mascherano) i od razu był efekt. A Cesc się boi się tego "bossa" jak diabeł święconej wody. Dla mnie to już sobie może zostać w tym śmiesznym Arsenaliku a zawsze, mamy Thiago, a ten niech się dalej łudzi, że cokolwiek wygra z tym Arsenalem.

0

http://www.kanonierzy.com/shownews_id-21217_Fabregas--Jestem-szczesliwy-w-Arsenalu.shtml

Jedni piszą tak, drudzy inaczej... Normalnie "Moda na sukces" się chowa...

0

Gdzieś czytałem na tym serwisie, że 90. mln na transfery. A teraz połowa mniej.

0

Hahaha no nie mogę z typa xD

0

"Liga hiszpańska ma wielu bardzo dobrych graczy, ale Cristiano jest traktowany bardzo źle, nie jest chroniony, a daje spektakl w każdym meczu"

Gościu chyba kpisz, gdzie Kryśka dała spektakl w meczu z Barcą? No pytam się gdzie?

0

Owned! Powiedział po meczu Guardiola do Mourinhio!

0

Jeszcze będziesz płakał po meczu "zel fixie".

A co do bramek to ja 1-0 biorę w ciemno. :)

0

Amazing match!

Panowie spokojnie bez napinki :)

0

Kto myśli, że za rok go oddamy za 1,5 mln? To samo będzie z Adriano w letnim okienku.

0

Czekałem aż ten zawodnik do nas przyjdzie, ale cóż... Możecie mnie opluć, zgnoić, zgnieść, ale uważam go za świetnego zawodnika i bardzo go sobie cenię za jego umiejętności i żałuję ze Pep zablokował jego transfer. Mimo, że jest graczem Realu jest jednym z moich ulubionych piłkarzy.

0

I znwou brak Maszcze :/ Mam pytanie czy Maszcze może grać na pozycji Keity czy tylko za Sergio? Bo Keita taką biedę gra, że szok!

0

No tak, Guardiola nie może się rozstać ze swoim synkiem...

0

Szkoda, że odchodzi :( Ale jak już odchodzi to nie lepiej od razu sprzedać skoro Milan na 100% za rok go wykupi?

0

Świetnie! Jeszcze żeby tylko Ibra został...

0

Ibra musi zostać!

0

Cały Ibra wystarczy, że wystawi swoją dłuuugą nogę i może strzelić. Szkoda, że spalił.

0

Elegancko będzie jak przyjdzie, ale ja wiem, że i tak nie przyjdzie.

0

Ibra musi zostać! Po raz kolejny Pep pokazuje, że kupując zawodników nie myśli przyszłościowo tylko jedno rocznie. :/

0

I tak pewnie nie przyjdzie. Nie puszczą go. A co graczy City to Joe Hart jest po prostu genialny. Takie on cuda wyczynia w bramce, że szok!

0

Teraz to już "rybka" mi kogo on lubi. Fakt, cenie go za umiejętności piłkarskie, ale podpadł mi na całej linii po transferze do Realu...

0

Właśnie robię film "Dlaczego na Keitę mówimy drewno". Sporo jego markowych zagrań będzie z dzisiejszego meczu bo to co on robi to przechodzi ludzkie pojęcie-synek Pepa...

A wynik elegancki do przerwy. ;)

0

Obawiam się, że ta impotencja transferowa (jedyny dobry zakup to Villa) może nas drogo kosztować w sezonie... Liczyłem, że Ozil u nas zagra no ale stało się inaczej. :/ A Adriano to ja nie wiem po co on dla Pepa... Guardiola może i jest dobrym trenerem, ale na transferach się nie zna... Szkoda, że Ozil poszedł do Realu, ale cóż nie mógł w nieskończoność czekać na ofertę Barcy, która by nigdy nie wpłynęła.

0

Jako DM jest nie do przejścia! Dawać go szybciej to jeszcze może dziś zagra o z Sevillą! xD

0

Pep proszę Cię daj to zielone światło!

0

Musi zostać u nas!

0

Niech idzie do City... Po co nam napastnik kolejny?

0

Już bliżej niż dalej! W końcu jakieś info konkretne.

0

No i gitarka. :)

0

Niech on w końcu przyjdzie! :D

@ kubabarca

Cacares może grać na środku obrony.

0

Nigdy w życiu! Ibra zostaje a graczy, którzy grali w Realu nam nie potrzeba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?