O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 189
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Nie jest nam potrzebny napastnik. Jeśli Barca sprzeda Ville bądź Pedro to dać Deulofeu do pierwszej drożyny.

0

Nie!! ;(

0

0

Świetna wiadomość tylko, że na chwile obecną nie jest on nam potrzebny (mamy bogatą ofensywę). Chyba, że dojdzie do sprzedaży Pedro bądź Villi to wtedy jak najbardziej bo Mata to świetny zawodnik.

0

Jak przeczytałem o Afellayu, że odchodzi to mi się od razu Chygrynski przypomniał...

Zobacz wszystkie

0

No trudno. Szkoda bo myślę, że to dobry, perspektywiczny zawodnik. Niestety nie znalazł uznania w oczach Pepa.

0

Fajnie, tylko statystyki nie grają. Mogą tylko po części zobrazować to co dzieję się na boisku. Wynik jest taki, a nie inny, więc trzeba podnieść głowę i dalej grać swoje. Każda seria kiedyś się kończy, a według mnie dobrze się stało, że Barca przegrała w grupie LM, a nie w lidze gdzie Real mógłby odrobić do nas parę punktów. Oczywiste jest, że FCB wyjdzie z grupy LM bo innej opcji nie potrafię sobie wyobrazić.

0

http://www.kanonierzy.com/shownews_id-21217_Fabregas--Jestem-szczesliwy-w-Arsenalu.shtml

Jedni piszą tak, drudzy inaczej... Normalnie "Moda na sukces" się chowa...

0

@ Brother_21

To po kiego groma dawał złudne sygnały? Zakładanie koszulki Barcelony, fotki z piłkarzami i wchodzenie do szatni Barcy?

0

Powiem krótko. Pozamiatane. I jeszcze awaria w kablówce i nie mam TV w 37 minucie awaria :( Ale Barca gra fenomenalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?