michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Czy Barcelona powinna sprzedać Ferrana Torresa?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ niczym :D
U mnie top konkurencje to:
100m W/M
400m W
sztafety 4x400m W
sztafety 4x100m W/M
200m W/M
no i skok o tyczce M z wiadomych względów
Lubię też rzut młotem W/M
3
15:13 finał 100m kobiet.
15:20 finał 100m mężczyzn
0
@Popitek12 no tak. 100% racji :)
1
No to Shaqarri Richardson uciekła spod topora (błąd na pierwszych metrach).
0
@FCB24 no dla mnie jednak sensacja, bo Serbia, to Serbia, a Czesi są nowicjuszami na tym poziomie
1
Fatalny rezultat EwySwobody. No, ale na jej szczęście - nawet SB nie dałby jej awansu. Tutaj 11 sekund równe trzeba by było mieć do awansu. Poniżej 11s. Ewa mogłaby mieć, ale nie w takiej formie i nie przy takim wietrze
0
@Popitek12 chyba sobie żartujesz. Owszem - PB Natalia ma lepszy, ale na moje - to wynika z tak małej ilości startów. Zobacz sobie, jak w sztafetach biega Femke
2
@Cule1234 No to mamy kolejną sensację! I nie piszcie mi, że to sensacja nie jest...
0
@gumaz @Kredon oczywiście Panowie - może być to za mało. Hennig i Paulino na luzie poniżej 50 sekund. Zwalniały już pod koniec.
Nie ma wyjścia. Musi być 49,50, by być spokojnym o awans. Raczej z drugiego miejsca. Półfinały są 3. Czyli 2 miejsca i 2 najlepsze awansują.
No to jak Nasser, Paulino i McLaughlin będą w osobnych półfinałach, to wiadomo, że Natalia bije się o drugie miejsce. Ewentualnie 3 z dobrym czasem, ale to zawsze ryzyko
0
@Kredon a nie jutro?
0
@mordini123 sorry. Z rozpędu napisałem
1
@tbas no, ale tutaj nawet 48,90 mogłoby do medalu nie wystarczyć. Masz 3, które biegają szybciej. I to DUŻO szybciej. Chyba nie wierzysz w to, że ta, która ma z tej trójki najsłabszy PB (Amerykanka, płotkarka) - da się ograć Natalii.
Sorry, ale nie. Natalia tutaj niech biegnie po PB, po 4 miejsce, które i tak będzie gigantycznym sukcesem. Ja typuje 5-6 miejsce.
Oby też Justyna weszła chociaż do półfinału, ale o to będzie bardzo ciężko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nasser 49.13 hahaha :D
I to zwalniając na końcu. Tutaj spokojnie poniżej 49 sekund by było. Masakra jaka to jest przewaga.
Aż żałuję, że Femke Bol nie biegnie tutaj, to byśmy mieli wszystkie najlepiej biegające na 400 metrów. Byśmy realnie wiedzieli, gdzie jest Natalia obecnie.
Podium, to będzie McLaughlin, Nasser, Paulino. Reszta się bije o 4 miejsce.
0
Natalia w półfinale, to chyba musi poniżej 50 sekund zejść. Jestem niemal pewny, że ok. 49.90 musi być, by w ogóle awansować.
W stawce jest 4-5 dziewczyn mogących spokojnie w okolicach 49 sekund biec. Natalia musi dać fulla dzisiaj
1
@Kredon no tak. Ale jedno z drugiego się bierze :)
0
@gumaz Biega szybko, ale nie tak stylowo. Też ładnie oczywiście, ale na moje Natalia ciut ładniej, a Amerykanka DUŻO ładniej
0
@FcPortoFan1999 ta. Kosztuje. Majom Piniondze!
0
Dobra Panie i Panowie.
Znalazłem stronę, gdzie są wyniki live i timeline.
https://worldathletics.org/competitions/world-athletics-championships/tokyo25/timetable
W końcu. Ja nie wiem, że w Polsce żadna strona tego nie ogranęła.
1
@tbas ja w to nie wierzę. Raczej 5-6 miejsce. Zbyt dobre rywalki są.
1
Ależ ta McLaughlin biegnie. Nikt tak płynnie nie biega, jak ona. Perfekcyjna technika.
Może nasza Natalia jest druga za nią w kwestii technicznego biegania. Niemniej Amerykanka prześlicznie biega.
1
@Criss18Barca Esktraliga jest chętniej oglądana od Ekstraklasy. No, a to już o czymś świadczy. Dodatkowo żużel jest mało wyeksponowany. Nie jest tak powszechnie dostępny, jak np. mecze polskiej kadry.
1
@draxidox mimo wszystko żużel ma ogromną oglądalność. Ekstraligę ogląda więcej ludzi od Ekstraklasy.
No takie realia.
Nie ma porównania z szybownictwem.
"Piszczałki" nie lubię. Nie podoba mi się jego zachowanie, etc.
No, ale 6 razy zostać IMŚ (gdzie chłop jeszcze ostatniego słowa nie powiedział), to naprawdę jest wybitne osiągnięcie. Szacun dla niego, bo drugiego takiego mieć nie będziemy.
Totalny dominator.
Oczywiście od 22 roku wszystkie te mistrzostwa mają (dla mnie) mniejszą rangę, bo wyeliminowano SZTUCZNIE największego rywala - Artioma Łagutę.
W dodatku nie ma Emila Sajfudinowa.
Także...Nie umniejsza to może wielce jego karierze, ale lekki niesmak jest.
1
nie no jakiś żart chyba. Tutaj Szeremeta była lepsza (nie jakoś bardziej, ale była).
1
@tomek8756 ja może podziękuję za tę książkę o jakiejś dziwce, co wykorzystywała typa, bo się w niej zakochał.
0
@Starrk Zmarzlikowi kibicuję tylko w DPŚ i w SoN. Nigdzie indziej. Nie lubię go. Dobrze, że Dudek będzie za rok, to oczywiście jemu będę kibicował.
Za dużo żużla oglądam, by kibicować Zmarzlikowi. Tak samo nie lubię Przyjemskiego. Obaj by w tym roku innych juniorów w gips wprowadzili
0
@mekston przed półfinałami to napisałęm
1
Ech. No nic. Bartek to wyrwał. Szkoda mi Kurtza, bo jako debiutant przegrał o 1 pkt z prawdopodobnie najlepszym żużlowcem w historii.
Brady zaś pierwszym w historii, który wygrał 5 rund z rzędu. Nikt wcześniej tego nie dokonał.
0
Bartek BARDZO ryzykuje z tym niebieskim kaskiem. Chyba leci na to, by mieć pewne 2 miejsce
0
@mekston MJJ i Bewley jednak to nie pyrdki. MJJ świetny startowiec i cholernie dobry defensor.
Bewley zaś startowiec wybitny.
Bartek najsłabiej z nich startuje. Jeśli da się zamknąć, to może być ciężko.
Jest dramaturgia fest