0

Powiem wam ze białe wino z kija zmieszane ze znikomą ilością sprite wchodzi rano elegancko w Hiszpanii na wakacjach. Juz wiem czemu Wojtek z emeryturki tak ochoczo wrócił

0

@Foton a ja zeszczałem

0

@Roobo dokładnie

0

Potwierdza się to o czym mówiono przy transferze Roberta. Nie ściągnęliśmy za te 45mln euro tylko świetnego napastnika ale tez wzór profesjonalizmu, podejścia do pracy jakiego w tamtej Barcelonie brakowało. Bez Roberta nie byłoby tej Barcelony. Takie są fakty

0

CHŁOP JEST WIELKI. EL ROBERCIK

15

Jaka piękna patologia

5

@Azrik nie. Leżał by w szpitalu. On w tym sezonie rozegrał 1000min w lidze, w zeszłym 1700. Jest oszczędzany na LM. My potrzebujemy napastnika na cały sezon ligowy a nie na 30%

22

Swoją drogą fajnie mieć Spotify na koszulce. Dużo bardziej mi się podoba niż jakieś Emiraty czy Katary.

Do tego te eventy na klasyki z różnymi artystami są fajnym smaczkiem.

2

Ponoć to Barcelona jest klubem trzymanym w całości na trytytki xd

2

REGINA

Ostatnio kupiłem od niech papier. Taki na wakacje, bo sie zbliżają to trzeba trochę tańszy, wiadomo więcej gości a w olejku do opalania łapy brudne.

Ale zaskoczył mnie swoją jakością. Na pierwszy rzut oka wydaje sie mega, nie wiem jak to bedzie po dłuższym użytkowaniu. Miał ktos wczesniej styczność z tym papierem?

2

Jaka piękna patologia zaległa sie w madrycie.

Więcej dredowatych czar...ujących pilkarzy

1

Majkel Olise to najlepszy prawoskrzydlowy. Pamiętajcie

1

Zawsze przeciw tym autobusowym graniu i taktyki na 0 z tyłu.

Dlatego dziś całym sercem za Atleti, niech wygra football a nie to gówno z Londynu

0

Szkoda ze to Milan zagra w LM a nie Como.

1

Bez Piny? Dziwne. Szkoda tez ze nie ma Vicky

5

Na stronie białych lament "jak można przegrać lige z taką Barcelona" w komentarzach. Kibice białych to stan umysłu, aby Real moze byc mocny i jak przegrywa to sam ze sobą. A prawda jest taka ze na 4 mecze przed końcem mamy tyle punktów, ze na 7 z ostatnich 10 lig juz by nam to dało mistrza. Na 4 kolejki przed końcem. A w zasięgu wyrównanie rekordu 100 punktów

Hansi zrobił kapitalna drużynę, gdyby ktos mi powiedział 2 lata temu ze będziemy w tym miejscu dziś to bym nie uwierzył

3

Bomba Moliny w spojenie


4

Molina centymetry od bramki sezonu

7

Trochę beka że są osoby które chcą sprzedać Raphinhie bo "stary". Te same osoby pewnie chętnie by kupiły Luisa Diaza.

Tymczasem Raphinha jest starszy od Diaza o... miesiąc xd

1

Bardzo dobra oferta. Miesiąc młodszy od niego Diaz kosztowal rok temu 70 mln.

Jest niedobór lewoskrzydlowych na rynku, więc moim zdaniem i tak nie warto sprzedawać bo kogo w jego miejsce nawet 1:1?

0

@Pedri16Future najgorsza defensywa w lidze

1

@MateS są w strefie spadkowej i mają najgorszy terminarz z drużyny walczących o utrzymanie

0

@FcPortoFan1999 wolałbym spadek Getafe, Alaves czy Valencii (w ostatnim przypadku moze wreszcie by zmienili właściciela)

5

Zanosi sie na spadek Sevilli. 5 kolejek do końca a na rozkładzie mają jeszcze Sociedad, Real, Villarreal, Celte na wyjeździe. Jedynie ten Espanyol u siebie, ale to jeden względnie łatwiejszy mecz do ugrania na 5 kolejek. Szkoda ze tak zasłużony klub spadnie, z ich problemami finansowymi ciężko będzie sie szybko odbić

2

@Laminedependencia ewentualne kontuzje Pedriego byłyby mniej odczuwalne

0

Dlaczego Legia musi strzelić dwa gole? Czy coś źle słyszałem

6

Nie no jajca Panie Ferdku

1

@lajcior pieczarki z serkiem śmietankowym to poezja. Lubię tez grillować dorsza. A tak to klasyczna trójka kiełbasa, kaszanka, karkówka. Ale najczęściej jest bardzo różnorodnie. Każdy przynosi to co chce jeść

15

Zawsze chciałem coś takiego zobaczyć

0

@Criss18Barca szkoda ze przed klasykiem Real gra z Espayolem akurat bo siadłby taki szpaler

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?