messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiem wam ze białe wino z kija zmieszane ze znikomą ilością sprite wchodzi rano elegancko w Hiszpanii na wakacjach. Juz wiem czemu Wojtek z emeryturki tak ochoczo wrócił
0
@Foton a ja zeszczałem
0
@Roobo dokładnie
0
Potwierdza się to o czym mówiono przy transferze Roberta. Nie ściągnęliśmy za te 45mln euro tylko świetnego napastnika ale tez wzór profesjonalizmu, podejścia do pracy jakiego w tamtej Barcelonie brakowało. Bez Roberta nie byłoby tej Barcelony. Takie są fakty
0
CHŁOP JEST WIELKI. EL ROBERCIK
15
Jaka piękna patologia
5
@Azrik nie. Leżał by w szpitalu. On w tym sezonie rozegrał 1000min w lidze, w zeszłym 1700. Jest oszczędzany na LM. My potrzebujemy napastnika na cały sezon ligowy a nie na 30%
22
Swoją drogą fajnie mieć Spotify na koszulce. Dużo bardziej mi się podoba niż jakieś Emiraty czy Katary.
Do tego te eventy na klasyki z różnymi artystami są fajnym smaczkiem.
2
Ponoć to Barcelona jest klubem trzymanym w całości na trytytki xd
2
REGINA
Ostatnio kupiłem od niech papier. Taki na wakacje, bo sie zbliżają to trzeba trochę tańszy, wiadomo więcej gości a w olejku do opalania łapy brudne.
Ale zaskoczył mnie swoją jakością. Na pierwszy rzut oka wydaje sie mega, nie wiem jak to bedzie po dłuższym użytkowaniu. Miał ktos wczesniej styczność z tym papierem?
2
Jaka piękna patologia zaległa sie w madrycie.
Więcej dredowatych czar...ujących pilkarzy
1
Majkel Olise to najlepszy prawoskrzydlowy. Pamiętajcie
1
Zawsze przeciw tym autobusowym graniu i taktyki na 0 z tyłu.
Dlatego dziś całym sercem za Atleti, niech wygra football a nie to gówno z Londynu
0
Szkoda ze to Milan zagra w LM a nie Como.
1
Bez Piny? Dziwne. Szkoda tez ze nie ma Vicky
5
Na stronie białych lament "jak można przegrać lige z taką Barcelona" w komentarzach. Kibice białych to stan umysłu, aby Real moze byc mocny i jak przegrywa to sam ze sobą. A prawda jest taka ze na 4 mecze przed końcem mamy tyle punktów, ze na 7 z ostatnich 10 lig juz by nam to dało mistrza. Na 4 kolejki przed końcem. A w zasięgu wyrównanie rekordu 100 punktów
Hansi zrobił kapitalna drużynę, gdyby ktos mi powiedział 2 lata temu ze będziemy w tym miejscu dziś to bym nie uwierzył
3
Bomba Moliny w spojenie
4
Molina centymetry od bramki sezonu
7
Trochę beka że są osoby które chcą sprzedać Raphinhie bo "stary". Te same osoby pewnie chętnie by kupiły Luisa Diaza.
Tymczasem Raphinha jest starszy od Diaza o... miesiąc xd
1
Bardzo dobra oferta. Miesiąc młodszy od niego Diaz kosztowal rok temu 70 mln.
Jest niedobór lewoskrzydlowych na rynku, więc moim zdaniem i tak nie warto sprzedawać bo kogo w jego miejsce nawet 1:1?
0
@Pedri16Future najgorsza defensywa w lidze
1
@MateS są w strefie spadkowej i mają najgorszy terminarz z drużyny walczących o utrzymanie
0
@FcPortoFan1999 wolałbym spadek Getafe, Alaves czy Valencii (w ostatnim przypadku moze wreszcie by zmienili właściciela)
5
Zanosi sie na spadek Sevilli. 5 kolejek do końca a na rozkładzie mają jeszcze Sociedad, Real, Villarreal, Celte na wyjeździe. Jedynie ten Espanyol u siebie, ale to jeden względnie łatwiejszy mecz do ugrania na 5 kolejek. Szkoda ze tak zasłużony klub spadnie, z ich problemami finansowymi ciężko będzie sie szybko odbić
2
@Laminedependencia ewentualne kontuzje Pedriego byłyby mniej odczuwalne
0
Dlaczego Legia musi strzelić dwa gole? Czy coś źle słyszałem
6
Nie no jajca Panie Ferdku
1
@lajcior pieczarki z serkiem śmietankowym to poezja. Lubię tez grillować dorsza. A tak to klasyczna trójka kiełbasa, kaszanka, karkówka. Ale najczęściej jest bardzo różnorodnie. Każdy przynosi to co chce jeść
15
Zawsze chciałem coś takiego zobaczyć
0
@Criss18Barca szkoda ze przed klasykiem Real gra z Espayolem akurat bo siadłby taki szpaler