mael
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta!! Ja pier......
0
Anims Barca!! Animo Villa !!! - 2 połowa się zaczyna :)
0
upss ale nie stylistycznie mi to wyszło :/
0
oj oj będzie się działo :)) Ten odliczacz czasu na stronie przykuwa mój wzrok że aż trudno oderwać od niego oczy... czuje się jak dziecko odliczające czas do gwiazdki :)))
0
Co do zakupu nowego napastnika to zgadzam się z większością z Mundo Depo. Mamy dobrych wychowanków, na nich jest czas postawić
0
Może się czepiam ale David Villa nie jest dla mnie byłym piłkarzem Valencii, jest piłkarzem FC Barcelony i kropka :))
0
Dla Villi :) bardzo podoba mi się ta motywacja
0
Jade Do niemiaszków tylko musze kupić bilet :)
0
Ac Milan vs Arsenal :(
0
Napoli-Chelsea
0
coco100 - dzięki za dobre wieści :))
0
Oby Sanchez zagrał w finale ... cholera co za nie fart :((
0
rozmasować
0
oby tylko rozsmarować tą kontuzje uda
0
Koniec :)
0
Jefecito!! leży
0
Puyol już jest na boisku uff
0
Kur..a ! teraz pujol ?? ufff chyba nic się nie stało
0
Ksobi91 ..Właśnie w pucharze :))
0
4:0 . Ale się nam rozbrykali albo Katarczycy zwątpili
0
Maxwell strzelił już kiedyś podobną bramę :))
0
Golll !! Max
0
Wchodzi Cuenca :) ale czemu za alexisa ?
0
Messiiii ...!!! f...k było blisko
0
3-0:)
0
Też szkoda mi Villi bo ten rok mu się nie ułożył tak jak by tego chciał :( Ale nic z tym nie moge zrobić więc się na tym nie skupiam
0
Łaaaa prawie prawie
0
Piter81 : Nie :) Dziś mam prace na godziną 17:00 ... więc szaliczek na szyj rozwalony na fotelu i spokojnie oglądam :)
0
Bobra dobra zaczynamy :) Vamos Barca .. Animo!!
0
Z Santosem trzeba grać stanowczo i rozwarznie bo to chaos na szybkich nogach ale wierze że damy radę bo jesteśmy zdyscyplinowani i świetni technicznie a poza tym rozsądni :))