Użytkownik zbanowany
27 kwietnia 2012, 11:40
0
Przepraszam ale nie wytrzymałem :/
27 kwietnia 2012, 11:37
niebiesko-czerwony ? ??
27 kwietnia 2012, 11:32
Visca el Barca ! ,Som i Serem !
27 kwietnia 2012, 11:30
relacja na zywo na YT
26 stycznia 2012, 23:38
damcio145 czemu do nas kierujesz to pytanie ??
11 lutego 2012, 21:34
Nie ma nie ma nie ma i nie bedzie !! Ocho a una ! VeB
15 grudnia 2011, 12:59
Wchodzi Cuenca :) ale czemu za alexisa ?
26 stycznia 2012, 23:40
damcio145 Sam sobie na nie odpowiedz albo zapytaj się sędziego
11 lutego 2012, 22:39
We wtorek mecz i znowu emocje i bedzie się działo - do boju ! Barca para siempre
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Przepraszam ale nie wytrzymałem :/
0
0
niebiesko-czerwony ? ??
0
Visca el Barca ! ,Som i Serem !
0
relacja na zywo na YT
0
damcio145 czemu do nas kierujesz to pytanie ??
0
Nie ma nie ma nie ma i nie bedzie !! Ocho a una !
VeB
0
Wchodzi Cuenca :) ale czemu za alexisa ?
0
damcio145
Sam sobie na nie odpowiedz albo zapytaj się sędziego
0
We wtorek mecz i znowu emocje i bedzie się działo - do boju !
Barca para siempre