mael
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przepraszam ale nie wytrzymałem :/
0
0
niebiesko-czerwony ? ??
0
Visca el Barca ! ,Som i Serem !
0
relacja na zywo na YT
0
Szkoda, przykro mi :( Jeśli odchodzi bo jest zmęczony i wypalony to ok. Ale jeżeli przejdzie np. na wyspy .....to się wkur... przy całym szacunku jakim go darze
0
W Cat3 jak dobrze zrozumiałem dali do zrozumienia że odchodzi :(
0
Jakoś na żadnym kanale TV 3 de Catalunya nie ma żadnego info a obcym serwisom informacyjnym nie wierze bo niby skąd mieli by o tym wiedzieć ?
0
Natychmiast Bielsa i tylko Bielsa... Smutno mi z powodu Pepa
0
Dagestan ?? nie żebym coś miał przeciwko... ale Dagestan ? ;)
0
Kruczek6 : i oto właśnie chodzi kibicujemy naszym z podniesioną głową nie oglądając się na innych.
0
W knajpie w której oglądałem mecz było wielu takich co liczyli tylko by Barca przegrała, nie dlatego że byli za Chelsea , tylko dlatego bo nas nienawidzili
0
Wczoraj złorzeczyłem, rzucałem mięchem na lewo i prawo, czułem ból tej porażki ale nie miałem wpływu na przebieg tego meczu.. Dziś obudziłem się i choć nie pije alkoholu, mam kaca. Niemniej ciesze się bo nie straciłem wiary, bo wiem kim jestem, bo kocham Barce !! a ból porażki jest częścią mojej Dumy !
Visca Barca !! Som i Serem !!
0
Szkoda ale musiało się to kiedyś zdarzyć. Gratulacje dla Realu. własnie to nie koniec świata. Wierny na zawsze !! Vamos Barca!!!
Visca Barca !!
0
Sto lat sto lat sto lat ... niechaj żyje nam !!! Carles, Kapitanie ! wszystkiego najlepszego !
0
... choć Remuntada es posible! :)
0
Na GD może być mega autobus ze strony Realu i szybkie kontry ale kontrolowane bo to nam zależy na wygranej a nie im.
0
Przesądy ! a ja w nie nie wierze liczy się tylko "dobra robota" i 10 % czynników na które nie mamy wpływu.
Vamos Barca !!
0
Jesteśmy z tobą Eryku !! Trzymaj się bo my tu wszyscy jesteśmy myślami z Tobą. Bardzo dobra Wiadomość ! :)
0
Mam dla The Blues szacunek choć to nie ten sam zespół co wtedy z Muuuu, mają kilku graczy np: Mata, Cech lub Ivanovic którzy są groźni ale to zespół się liczy. A zespół mamy my !!
0
jojo: Być może, ba na pewno siła jest ważna ale to psychika jest najważniejsza !
0
Wczoraj oglądałem mecz Valencii i Realu - mówię wam zjadłem wszystkie paznokcie ! Gratulacje dla Valencii !. Odgryzali się byli niebezpieczni szkoda że było 0:0. No i ten Guaita ! Vamos Barca !! już tylko 4 punkty ! VAMOS ! :)
0
messi30: Jest taka tendencja że są kibice Barcy, Kibice Realu i ci co kibicują Indianom - a my no cóż... my jesteśmy Kowbojami, Bakeros :)
0
Każdy Merengue który wchodzi na nasze forum po naszej wygranej i wylewa tu swoje żale czy sprzeciwy tudzież kalumnie, powinien być zlewany przez nas lub po prostu zbanowany jako prowokator. Po co sobie psuć świetny nastrój po wygranej :)
0
Dobra praca Sancheza cieszy mnie niezmiernie:). Na domiar tego 3 punkciki u nas w kieszeni. Tak trzymać :)
0
To nie dzisiaj miał mieć operacje Abi ?
0
Elvith : ups... bywa ;)
0
Geble: Ironia ? to jakiś owoc ? ;).Problem w tym iż spokój i rozwaga oraz inteligęcja w dzisiejszych czasach są w cenie - nie karzdego stać
0
Powodzenia !
0
Jak powiedział Tiago " Nadzieja umiera ostatnia" -moja nie umrze nigdy