0

Straszna jest ta obrona :D
Alba jeszcze z wakacji nie wrócił. Ale będzie dobrze ;)

9

W Realu pewnie :P

17

Moim zdaniem każdy może osiągnąć wiele, a może nawet i więcej niż Pan Bendtner. Każdy ma jakieś talenty i pasje. Jeśli to rozwijasz, dążysz do celu, to w końcu Ci się uda osiągnąć coś wielkiego.

1

Ta trójka zawszę Barcelonę prześladuje :P

Ustawienie 4-3-3 bardzo często jest wdrażane. Trzy trofea Barcelona zdobyła, następne 3 do zdobycia. O sile drużyny decyduje głównie trio z przodu, a za czasów Guardioli trio w środku. Można więc rzec, że Barcelona lubi trójkąty :D

1

O, widzę żeś milutki.
Dzięki w takim razie :)

4

Jest coś takiego jak ironia i niektórzy z niej korzystają.

1

Już jutro w mediach:
"Wielki Real wygrywa mecz za meczem. Czy ktokolwiek ich powstrzyma ? Potrójna korona wisi w powietrzu!" :D

4

Fajny meczyk :)
Mimo w 3/4 rezerwowego składu nie było najgorzej.
Suarez z Messim i Neymarem może być dużo lepszy aniżeli w tamtym sezonie.

0

Chelsea cały czas w ten sam róg :)

0

Pique tyż nie trofił... pograne :D

0

Kurde, wiedziałem że coś się głupiego stanie.
To byłoby zbyt piękne wygrać z Chelsea rezerwami :P

0

Większością rezerw wygrywamy w 67 minucie 2:1 z praktycznie podstawą Chelsea... tego to ja się nie spodziewałem. Nawet jak będzie remis/przegramy delikatnie to i tak będzie dobrze :)

6

Munir może Sandro buty czyścić. Będą z Niego ludzie!

0

6 zmian się szykuje.

0

Piękne! :)

0

Gumbau daje więcej nadziei niż Munir, Sergi Roberto razem wzięci :P

7

W USA mamy takiego pecha... masakracja.

0

Jak nie słupki, to mający swój dzień bramkarz... :D

0

Nie ma Messiego, to Hazard w końcu może poszaleć :D

0

Douglas zszedł ? Jakaś kontuzja, czy po prostu zbyt go objeżdżają ? :P

4

To było do przewidzenia :)
Półrezerwowy skład z praktycznie podstawowym składem Chelsea...

0

Już wiadomo, że stałe fragmenty gry coś szwankują. Ale i tak nieźle, parę akcji już dziś było ładnych, na luzie, tylko odrobinę dokładności zabrakło :)
Zobaczymy jak będzie dalej. Mam wrażenie, że Chelsea pierwsza strzeli po jakimś rożnym czy coś :D

0

LOL, mówię bardziej o LM, ale okay, następnym razem napiszę dokładniej :P

0

Czyli co, najprawdopodobniej nie będzie można sobie wkupić w jednym pakiecie ligi hiszpańskiej i LM ?
Co za bezsens. Najbardziej moim zdaniem TVP pokpiło sprawę.
Najszczersze wyrazy współczucia dla tych, co kupili NC+ ze względu na La Ligę.

0

W końcu coś weszło. Bardzo ładna brameczka. Takich powinno dzisiaj więcej wpaść po tylu sytuacjach :)

0

Sporo mamy tych sytuacji dzisiaj.
Jak nie idzie, to nie idzie.

0

W mojej opinii stwarzamy sytuacje, ale mamy bardzo dużego pecha (3 słupki)... :P
Nie jest najgorzej, obrona trochę zawaliła 2 bramki.

1

2:0... ale ładnie nas rozklepali, trzeba przyznać :)

0

To jedno z tych spotkań, gdzie powinniśmy wygrywać, a tego nie robimy :P

2

Mam wrażenie, że niestety z Roberto nic nie będzie... to będzie decydujący sezon. Jeśli nie pokarze się z naprawdę świetnej strony, to będzie tylko niezłym piłkarzem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?