O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Suarez, Pique, Ibrahimović, Ter Stegen
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 2874
  • Liczba komentarzy 898
  • Polecenia 3460

Komentarze

0

Czas się przyzwyczaić do obecnych cen, bo jak dla mnie ona nie jest wcale szokująca, wręcz całkiem niezła jak na potencjał chłopaka. A jak wychodzi szukanie oszczędności przykładem może być Real Madryt.

14

Prawie każdy go nie chce tak samo jak prawie każdy za nim tęskni, taka prawda. I gdyby już się znalazł w klubie pewnie każdy by się tak naprawdę cieszył.

0

Usłyszałem o nim tylko w jednym przypadku... pewnie pamiętacie ten filmik jak prawie zabił się o własne nogi w jakimś meczu Evertonu.

13

Jakie by te statystyki na korzyść Barcy nie były klasyki rządzą się zawsze swoimi prawami i nie zdziwi mnie Real o 180 stopni inny.

82

Lepiej iść 20 razy do łazienki niż wciągnąć 20 kresek.

Zobacz wszystkie

118

Możecie mnie hejtować, ale życzę wszystkiego najgorszego Realowi, to co dzieje się na naszych oczach to kompletne zaprzeczenie sprawiedliwej rywalizacji sportowej. Nie wiem czy ktoś komuś posmarował, czy ktoś wysoko postawiony chce zobaczyć Real w finale, nie obchodzi mnie to, ale po dzisiejszym losowaniu chyba każda trzeźwo myśląca osoba widzi, że to już nie jest przypadek, tylko zwyczajna autostrada do finału. Mam nadzieję na powtórkę sprzed roku kiedy przejechali się na Juventusie, w tym dwumeczu kibicuję z całych sił City, bo chcę obejrzeć finał drużyn, które zaszły tak daleko swoją ciężką pracą, a nie podejrzanemu 'szczęściu'.

82

Lepiej iść 20 razy do łazienki niż wciągnąć 20 kresek.

79

Gwałt na Camp Nou... Na całe szczęście Benzemy w pobliżu nie było ;)

74

Tym zdjęciem dał mi ostateczny dowód, że naprawdę chce zmienić klub.

68

Od kiedy pamiętam wyrażał takie poglądy więc nie rozumiem, że kogoś to dziwi. Tekst 'puchar Waszego Króla' pamięta pewnie wielu.