André Gomes: Przejście do Evertonu było najlepszą możliwą decyzją

Julia Cicha

2 listopada 2018, 12:20

Sport

20 komentarzy

André Gomes udzielił wypowiedzi dla mediów po raz pierwszy od przejścia do Evertonu. W barwach nowego zespołu rozegrał do tej pory dwa spotkania. Portugalczyk jest szczęśliwy w klubie i przyznaje, że podjął najlepszą możliwą decyzję, do której przekonali go Phil Neville i Lucas Digne.

− Jestem pewny, że podjąłem najlepszą decyzję. Rozmawiałem z Philem Neville’em, przyjaźnimy się, od kiedy spotkaliśmy się w Valencii. Wiem, że grał w Evertonie i wiedział, jak działa ten klub. Oprócz tego rozmawiałem z Lucasem Digne’em, który podpisał  umowę 2-3 tygodnie przede mną. Opowiedział mi o klubie – powiedział Gomes.

− Jestem dumny z gry w Evertonie i cieszę się z podjętej decyzji. Łapię pewność siebie i z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Miałem inne oferty, ale przy dokonaniu ostatecznego wyboru bardzo ważny był dla mnie Marco Silva. Jego sposób zwracania się do mnie oraz okazane zaufanie były kluczowe. Wielokrotnie z nim rozmawiałem – dodał pomocnik w wywiadzie dla klubowych mediów Evertonu.

− Debiut był dla mnie łatwy, moi koledzy są niesamowici, czuję się tu jak w rodzinie. Wszyscy są niewiarygodni, kibice również dobrze mnie przyjęli. Jest świetnie – zakończył zawodnik. Przypomnijmy, że André Gomes przebywa w Evertonie na wypożyczeniu, a klub z Liverpoolu nie zapewnił sobie opcji kupna Portugalczyka.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Usłyszałem o nim tylko w jednym przypadku... pewnie pamiętacie ten filmik jak prawie zabił się o własne nogi w jakimś meczu Evertonu.
« Powrót do wszystkich komentarzy